برگزیده های پرشین تولز

این سیستم خوبه به نظرتون ؟

Usefi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام . بنده میخوام با شرکت dpay برای فروش پستی قرارداد ببندم . خواستم دوستانی که باتجربه هستن راهنمایی کنن که این سیستم خوب هست یا نه . مرسی

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
دی پی سیستم خوبی و چیزی که توش با سیستم های دیگه تسویه حساب 30 روزه اون هست
ولی بهت پارس پیک رو پیشنهاد می کنم من واقعا راضی هستم

Usefi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یعنی بین پارس پیک و دی پی شما پارس پیک رو ترجیح میدین ؟
مرسی از نظرتون

نظر بقیه دوستان چیه ؟

rasool_aab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا من عمرم را تو این سیستما گذروندم

خودم با ÷رداخت و فرستنده کار کردم اصلا هم راضی نیستم ولی میخوام با پارس پیک قرار داد ببندم

تا حالا ندیدم کسی از پارس پیک ناراضی باشه

اقا همینقدر برات بگم که یه فروشنده ای که با پارس پیک کار می کرد حاضر نشد 10 درصد مبلغ را کم کنه و نقدی بگیره می گفت برا من فرقی نمی کنه شما میخواهید با نقدی بخر یا پستی

حالا سیستمای دیگه طرف حاضره 20 درصد کم کنه نقدی بفروشه

anf-b

Registered User
لایک‌ها
15
از نظر من هیچ سیستمی به پای ایران مارکت سنتر نمیرسه!
هر 10 روز به 10 روز تسویه حساب میکنه!

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
10 روز به 10 روز مهم نیست
مهم این هست که این سیستم اینقدر زود محصولات رو وصول شده می زنه که واقعا نمی صرفه 10 ٪ تخفیف نقدی بدیم و همین جوری می فروشیم راحت
من جدیدن انقدر اعتماد کردم بهش که کم پیش میاد به مشتری ها هم زنگ بزنم که پیگیر بشم چرا بسته بر گشت خورده

anf-b

Registered User
لایک‌ها
15
البته دوست عزیز وصول شده یا ارسال شده یا توزیع شده هیچ ربطی به سیستم نداره! و همش زیر دست مسئولان اداره پست هست!

Usefi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از لطف دوستان واقعا استفاده کردم . بازم اگه دوستان نظری داره خوشحال میشم بدونم .
با این اوصاف کم کم دارم ترغیب میشم با پارس پیک قرارداد ببندم

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
من به جند مورد میگم پاس پیک
قیمت پایین قرار داد
سیستم خود و ساده و کار امد
پشتیبانی خوبی هم به من دادن ایمیل بیشتر از 10 ساعت منتظر نشدم تو ساعات اداری هم که ساعتی جواب می دهند

Usefi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بازم ممنون از همکاریتون

Usefi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کماکان منتظرم نظرات دوستان هستم .

Usefi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
. . . دوستان تجربه ای ندارن ؟

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
. . . دوستان تجربه ای ندارن ؟
دنبال چه جور تجربه هستی
خیلی از دوستان اینجا فروشگاه دارن
شما سول یا شکی که بین این 2 تا سیستم خوب یعنی دی پی و پارس پیک برات پیش امده رو بپرس راحت تر جواب می گیری

dvd.arzan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم با ایران مارکت کار میکنم هم با dpay الان بهترین dpay هست چون جدیدا هر وقت محصولی توضیح بشه و به دست مشتری برسه هم درخواست بدی بعد از 24 ساعت پولش رو به حسابت میریزن . ایران مارکت هم هر 10 روز پول میده ولی پشتیبانیش زیاد مالی نیست . من توسه می کنم از dpay بگیری

dvd.arzan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ولی از من میشنوی اینجا این بحث رو ادامه نده چون از آخر به نتیجه نمیرسی مثل دفعه های قبلی . موفق باشی عزیز

Usefi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنونم از راهنماییهاتون . میرم اون تاپیک ها رو بخونم .

Dpay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
طرح پرداخت 24 شرکت فناوری اطلاعات دنیا گستر رسا چیست ؟

شرکت دنیا گستر به عنوان یکی از طرفین قرارداد شرکت پست جمهوری اسلامی ایران در زمینه ارائه سرویس های خرید در محل ( Cash On Delivery ) در یک اقدام بی نظیر شروع به ارائه پنل های خرید پستی و جذب قرارداد در این زمینه به تعداد محدود کرده است.

مزیت این طرح نسبت به سایر طرح ها و شرکت ها چیست ؟

با استفاده از این طرح طلایی و استثنایی شرکت علاوه بر ارائه کلیه امکانات جهت اتصال وب سایت فروشندگان محترم به سرویس خرید پستی و حفظ تمامی کیفیت و کارایی سیستم خود در ازای فروش فروشندگان هیچ درصدی از فروش آن ها کسر نمی کند.

نحوه تسویه حساب ها به چه صورت میباشد ؟

در این طرح شرکت در پایان هر هفته روزهای پنج شنبه با توجه به آمار قابل مشاهده در پنل فروشندگان و پنل مدیریت شرکت تمامی مبالغ وصول شده تا آن لحظه را به حساب فروشنده ثبت مینماید بدیهی است یک نسخه از فیش واریزی همانند قبل در قسمت گزارشات مالی فروشنده جهت اطلاع و سایر پیگیری ها در پنل وی ثبت خواهد شد.
چه سرویس هایی در زمان عقد قرارداد در اختیار من قرار خواهد گرفت ؟
در زمان عقد قرارداد شما سرویس خرید پستی ، فروشگاه الکترونیک اختصاصی شرکت به صورت پیش فرض در اختیار شما خواهد بود همچنین تمامی فروشندگان محترم میتوانند بدون پرداخت هیچ گونه درصدی از فروش خود و تنها در ازای پرداخت مبلغ 200 تومان به ازای هر کالا در 45 روز تمامی کالاهای خود را سیستم تبلیغی شرکت به نشانی http://www.dpaysho.com و موتور جستجوگر محصولات اینترنتی شرکت به آدرس http://search.dpay.ir ثبت نمایند.

پشتیبانی سرویس به چه صورت انجام میشود ؟

شرکت در روزهای اداری از ساعت 8:30 صبح الی 16:00 عصر آمادگی پاسخگویی و رفع اشکالات شما همکاران محترم را دارد و در خارج از ساعات اداری پشتیبانی به صورت SMS و ایمیل تا ساعت 22:00 ادامه خواهد داشت.

هزینه عقد قرارداد با شرکت چند تومان میباشد ؟

مبلغ عقد قرارداد معادل 200.000 تومان میباشد که در ابتدای امر بایستی توسط طرف قرارداد به شماره حساب شرکت واریز گردد.

مدت زمان راه اندازی سرویس چند وقت میباشد ؟

مدت زمان لازم جهت ارائه پنل الکترونیکی شما نهایتا 12 ساعت پس از تکمیل مدارک شما میباشد و سرویس خرید پستی شما با توجه به محل سکونت ( تهران - شهرستان ) بین 14 الی 17 کاری روز خواهد بود.

مزیت این طرح چیست ؟

با توجه به این موضوع که در حالت معمول شما بایستی حداقل 5% از فروش خود را به شرکت های واسط همچون DPAY پرداخت نمایید و با در نظر گرفتن حداقل فروش یک فروشگاه متوسط که حداقل روزانه 1.000.000 ريال میباشد اگر شما بخواهید طبق روش قدیم قرار ببندید در طول 4 ماه حدودا 120.000.000 ريال فروش خواهید داشت که 5% آن را به شرکت پرداخت شود بایستی در طول 4 ماه مبلغی معادل 6.000.000 ريال از سود خود کسر کنید در حالی که با این طرح جدید میتوانید این مبلغ را به عنوان سود خود نگه دارید و هیچ مبلغی را به شرکت پرداخت نمی نمایید و سود خود را به صورت روز افزون افزایش دهید.

آیا میتوانم به صورت الکترونیکی ثبت سفارش کنم ؟

بلی ، در صورتی که شما دارای کارت شتاب با قابلیت خرید اینترنتی باشید میتوانند تمامی مراحل ثبت نام را در این سایت به صورت الکترونیکی انجام دهید ، جهت ثبت سفارش به این لینک مراجعه فرمایید.

ثبت سفارش آنلاین نمونه فرم قرارداد سرویس فروشگاه ساز

اطلاعات بيشتر : 77212059 021 داخلی 3 | 77806497 021 داخلی 5 | 77271291 021 داخلی 6
77806202 021 داخلی 1 و 09194147370

بالا