برگزیده های پرشین تولز

بازی Jonathan Kane: The Protector

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89
سلام! بازی Jonathan Kane: The Protector اومدش بالاخره. فکر کنم 2 روزی شده باشه که اومده در تهران. ولی من امروز گیرم اومدش. معلوم نیست کی دقیقا منتشر شده
نکته جالب اینه که هنوز روی سایت game spot زده TBA. یعنی بزودی منتشر میشه! ولی الان این بازی در بازار ایران هست و ملت بازی میکنن. البته چیز عجیبی هم نیست. از این موارد ARMAII و WAR LEADERS هم بود و n تا دیگه. هنوز منتشر نشده بود رسمی ملت تمومشون کرده بودن:)
==============================
سبک بازی : Modern Shooter
شرکت سازنده: Gingerbread
ناشر بازی: Tri Synergy
ESRB: بالغین
واسه بچه ها بده ظاهرا
=============================

Minimum System Requirements:

• Operating system: Windows XP / Vista
• Processor: Pentium Core 2 Duo 2.4 GHz
• Memory: 1GB / 2GB
• Video Card: 256 MB Directx 9-compatible 3D graphics card (GeForce 7800GTX-level and above, except for embedded graphics and MX-series)
• Sound: Direct-X compatible
• Free space on railway: 3.6 GB
=============================
بازی پیرامون 2 شخصیت اصلی گردش دارده. یکی مرد مزدوری به نام جاناتان کین که اهل انگلستان هست و دومی یک دختر خوشکل آمریکایی که باستان شناس هست. البته خوشکل بودنش رو سایت IGN نظر داده نه من:)
هنوز در هیچ سایتی امتیاز کاربران ثبت نشده و معلوم نیست بازی در چه سطحی هست
ولی سبک شوتر سوم شخص سبک جالبی هست. مکس پین هم چنین سبکی داشت. اگر نقد فارسی پیداکردین همین جا بزارین. همین 2 تا کلمه هم از IGN ترجمه کردم جونم بالا اومد!
هر کسی هم بازی کرده امتیاز بده از 10 .
============================
02071667a959109123007front.jpg

959109_20090331_790screen013.jpg

959109_20090331_790screen002.jpg

959109_20090331_790screen010.jpg

Last edited:

pishie malus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابت اطلاع رسانی ممنون دوست عزیز.
راستی، چند تا دی وی دیه؟ مثل Arma II سه دی وی دیه؟

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89

Freudian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
چه گرافیک ضعیفی داره

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89
چه گرافیک ضعیفی داره

به وسط های بازی که رسیدی یک امتیاز ی بین 1 تا 10 بهش بده
از لحاظ گرافیک - افکت های صدا - داستان بازی - شخصیت پردازی - ارگونومی بازی
من سیستمم پایینه جواب نمیده نصبش کنم:(

هر کی بازی کرد امتیاز بده. قرار نیست که فقط خارجی ها سیستم رنکینگ بازی داشته باشن که!

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89
یک گریزی از داستان تو نت دیدم امروز .اینجا می زارم. کمی هم تحصیص کردم فعل و فاعیش رو :)
======================
بازي Jonathan Kane: The Protector يك بازي تماما اكشن با دید سوم شخص است. بازي درباره دو شخصيت متفاوت می باشد. يكي از اين افراد Jonathan Kane است كه يك مزدور انگليسي هست و ديگري يك باستان شناس زيباي امريكايي به نام Jennifer Guile. بازي طبق گفته سازندگان دارای یک سبک خاص "اکشن - مخفی کاری" است و از داستان قوي بهره ميگیرد که کاربر را به دنبال خود می کشد. ماجرای بازي درباره گروه تروريستي به نام Scarlet Vengeance است كه پدر Jennifer را به قتل رسانده اند و حالا جان دخترش جنيفر هم در خطر است و تنها كسي كه می تواند او نجات دهد Kane هست. شما می توانید به جاي هر دو شخصيت Jonathan Kane براي صحنه هاي اكشن و Jennifer Guile براي صحنه هاي مخفي كاري قرار بگیرید. نظیر این شخصیت پردازی در بازی مکس پین دیده شده بود. از جمله نکات جالب بازی میتوان به:

شما ميتوانيد از محيط براي قايم شدن و سنگر گرفتن خود استفاده كنيد. همچنين دشمنان در بازي بسيار با هوش هستند و ميتوانند همانند شما از محيط اطراشان استفاده كنند. گرافيك بي نظير مو نشان دادن افكت هاي زيباي انفجار و گلوله قابل ذکر است. در بازي ميتوانيد دشمنان رو خلع سلاح كنيد و نكته جالب اينه كه وقتي يك دشمن خلع سلاح ميكنيد دشمن ديگر مجبور می شود به يك منطقه امن برود.

بالا