برگزیده های پرشین تولز

سوال در مورد وریفای پی پال

-VAFA-

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اشتباها(بی خبر و ناخواسته) ویزا کارتی که از بانک اماراتی گرفته ام رو در اکانتی در paypal وارد کردم.
برای شرکت در فستیوال عکس ... فقط امکان پرداخت هزینه ثبت نام از طریق paypal برقرار شده و این به دو شکله:

1. ایجاد paypal account
  2. برداشت به کمک paypal بدون ایجاد account
اشتباهی که گفتم این بود که ما مورد دوم رو رفتیم برای پرداخت
الان:

1. حساب papayl محدود شده و تا زمانی که آدرسمون رو proof نکردیم، و کارت رو وریفای نکردیم، Limit برداشته نمی شه.
  2. نمی تونیم از کارتی که در حساب limit شده در حالت شماره 2(بالا) استفاده کنیم و میگه این کارت ثبت شده.
  3. مشخصات کارت رو در account نمیتونیم عوض کنیم.
  4. کارت رو از paypal account نمی تونیم remove کنیم و میگه حساب محدود شده.
الان من سوال دارم

1. در صورت داشتن کپی فیش تلفن یا ... یک کشور خارجی و استفاده از ip های غیر ایرانی میتونیم کلیه مشخصات paypal account رو به مشخصات روی اون فیش تغییر داد؟ (paypal اجازه میده و مشکلی ایجاد نمی کنه؟)
  2. چطوری میشه کارت رو از paypal حذف کرد و بدون داشتن paypal accunt ازش استفاده کرد.
ممنون

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
سلام ..

- تا زمانی که اکانت لیمیت هستش شما نمیتونید هیچ کاری انجام بدین ! کشور پی پال رو نمیشه تغییر داد. حتی بعد از رفع لیمیت/.
- اکانتتون که به حالت عادی برگشت میتونید کارت رو حذف و در اکانت دیگری "اد" کنید /.

-VAFA-

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ..

- تا زمانی که اکانت لیمیت هستش شما نمیتونید هیچ کاری انجام بدین ! کشور پی پال رو نمیشه تغییر داد. حتی بعد از رفع لیمیت/.
- اکانتتون که به حالت عادی برگشت میتونید کارت رو حذف و در اکانت دیگری "اد" کنید /.

برای رفع لیمیت باید چیکار کنم؟
اون دکمه های resolve رو یکی یکی باید بزنم و مراحلش رو طی کنم؟
قبل از این کارا میتونم آدرس و اسمم رو به آدرسی که فیش تلفنش رو از همون کشور گیر آوردم عوض کنم؟
احتمال داره موفق نشم و مشکلی برای خود کارتم پیش بیاد؟

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
برای رفع لیمیت باید چیکار کنم؟
اون دکمه های resolve رو یکی یکی باید بزنم و مراحلش رو طی کنم؟
قبل از این کارا میتونم آدرس و اسمم رو به آدرسی که فیش تلفنش رو از همون کشور گیر آوردم عوض کنم؟
احتمال داره موفق نشم و مشکلی برای خود کارتم پیش بیاد؟
..!
- بله
- آدرس رو نمیشه تغییر داد ..اما میتونید آدرس جدید اضافه کنید اما فقط از همون کشور !
- از نظر مدارک مشکلی نداشته باشید حتما از لیمیت خارج میشه " اما بازم بستگی به دلیل لیمیت شما داره" و اگر هم رفع نشد مشکلی برای کارت پیش نمیاد ولی دیگه نمیتونید داخل اکانت دیگر اضافه کنید /.

بالا