برگزیده های پرشین تولز

شناسایی آی دی های مختلف یک کاربر

PSP

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
هکی که بتوانه کاربر هایی که با چند آی تو فروم فعالیت میکنن رو شناسایی کنه میخواستم خودم چنتا پیدا و نصب کردم ولی کار نمیکنه چون خودم سه تا آی دیگه ثبت کردم و لاگ این کردم هیچ اتفاقی نیوفتاد :(

برای 3.8.4 لطفا .

soroush_tayyebi

Registered User
لایک‌ها
110
سلام
یه سیستمی خود ویولتین داره که آی پی سرچه،ای پی رو میدی سرچ میکنه خودش:دی
یه دونه هک هم دیدم که اگه طرف با پ.روک.سی وارد بشه آی پی اصلی رو تشخیص میده
حالا کدوماش رو میخوای؟

Golzarion

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
8
و در نهایت هیچ وقت نمیشه به طور یقین همه ی آی دی های یک کاربر رو پیدا کرد !

به خصوص کاربران این دوره ( نسل فعلی ) که به طور عادی با پراکسی وارد اینترنت میشن ... و اعلام می کنند که بدون پراکسیب کلا اینترنتی وجود نداره ! و با ایمیل و مشخصات نادرست آی دی میسازند و وقتی که برای آی دیشون مشکلی پیش اومد انتظار دارند با دادن مشخصات واقعی ( که مغایر مشخصات ثبت شده آی دی هست ) مشکلشون رو حل کنید !

و به قدری هم انواع برنامه های تغییر آی پی رایج شده که کاربران معمولا هر روز با یک آی پی کاملا متفاوت و از کشوری متفاوت لاگین می کنند !!

بدون شک مجموع رفتارهایی از این دست رو میشه نوعی تربیت و آموزش دونست که مسببش کسانی هستند که بدون هیچ دلیل و منطقی سایت ها رو فیلتر می کنند...

PSP

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
یه سیستمی خود ویولتین داره که آی پی سرچه،ای پی رو میدی سرچ میکنه خودش:دی
یه دونه هک هم دیدم که اگه طرف با پ.روک.سی وارد بشه آی پی اصلی رو تشخیص میده
حالا کدوماش رو میخوای؟

لطف کنید هم در مورد این سیستم وی بی توضیح بدین (کجاست دقیقا)

هک رو هم لینک بدین ببینیم جواب میده :blush:

PSP

Registered User
لایک‌ها
1
و در نهایت هیچ وقت نمیشه به طور یقین همه ی آی دی های یک کاربر رو پیدا کرد !

به خصوص کاربران این دوره ( نسل فعلی ) که به طور عادی با پراکسی وارد اینترنت میشن ... و اعلام می کنند که بدون پراکسیب کلا اینترنتی وجود نداره ! و با ایمیل و مشخصات نادرست آی دی میسازند و وقتی که برای آی دیشون مشکلی پیش اومد انتظار دارند با دادن مشخصات واقعی ( که مغایر مشخصات ثبت شده آی دی هست ) مشکلشون رو حل کنید !

و به قدری هم انواع برنامه های تغییر آی پی رایج شده که کاربران معمولا هر روز با یک آی پی کاملا متفاوت و از کشوری متفاوت لاگین می کنند !!

بدون شک مجموع رفتارهایی از این دست رو میشه نوعی تربیت و آموزش دونست که مسببش کسانی هستند که بدون هیچ دلیل و منطقی سایت ها رو فیلتر می کنند...

ممنون از راهنمایی
ولی فروم من انگلیسیه و اصلا ویزیت ایران نداره :rolleyes:

PSP

Registered User
لایک‌ها
1
چی شد دوستان ؟ :whistle::whistle:

Golzarion

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
8
لطف کنید هم در مورد این سیستم وی بی توضیح بدین (کجاست دقیقا)

هک رو هم لینک بدین ببینیم جواب میده :blush:

با توجه به اینکه بازدیدکننده ها غیر ایرانی هستند :

admincp ==> users ==> search ip

تنظیمش را روی 2 قرار بدید. تمام کاربرانی که با یوزر مورد نظر شما آی پی مشترک داشته اند و نیز چه پستی با اون آی پی ها زده شده را به شما می ده .

convert proxy ip to real ip هم هست که هکش رو Paul یکی از مدیران vb.org نوشته .. سرچ کنید راحت پیدا میشه ..

یک سری موارد پیش فرض هم تاثیر داره : مثلا برای ساختن هر آی دی ایمیل جداگانه لازم باشه ( در vb options تنظیمش هست ) , و یا تایید ایمیل برای فعال شدن اکانت کاربر .

Last edited:

PSP

Registered User
لایک‌ها
1
ممنون جنا Golzarion هک رو پیدا و نصب کردم فعلا که به مورد مشکوکی بر نخوردم :f34r: :D

بالا