برگزیده های پرشین تولز

به نظرتون حرفه ای ترین تیم حال حاظر فوتبال ایران چه تیمیه

طرفدار چه تیمی هستید؟

• استقلال

Votes: 25 37.3%
  • پرسپولیس

Votes: 24 35.8%
  • مخالف سیاستهای این دو تیم

Votes: 18 26.9%

• Total voters
    67

AminMrz

Registered User
لایک‌ها
31
دوستان به نظرتون حرفه ای ترین تیم حال حاظر فوتبال ایران کدوم تیمه؟
من که بچه خوزستان هستم و روی تیمهای خوزستانی تعصب دارم به نظرم بهترین تیم و حرفه ای ترین تیم حال حاظر ایران که میتونه برای آینده فوتبال کشور مفید باشه تیم سپاهان اصفهانه
نه تیم های استقلال و پیروزی که سالی 10 -12 میلیارد خرج میکنن و مدام میگن بودجه نداریم و آخرش هم مشخص نیست چیکار کردن هر سال فقط با خراب کردن و نیمکت نشین کردن بازیکنهای خوب لیگ دارن خودشون رو سر پا نگه میدارن
بیاین تعصب رو کنار بگزاریم و به آینده فوتبال فکر کنیم

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
اصلآ تو ایران تیم حرفه ای نداریم !!!!
همشون تو یه سطح هستن !!

ولی اگه به حرفه ای بودن باشه من میگم ذوب آهن . همیشه تیم قوی هست و تو این 2 فصل هم کمترین فراز و نشیب رو داشته . مثل پرسپولیس و استقلال و سپاهان و . . . هم بازیکن های خارجی و معروف نخریده و اکثر بازیکن های خوبش از تیم جوانان و نوجوانان خودش به بزرگسالان اضافه شدن

F A R A M A R Z

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,642
دوستان به نظرتون حرفه ای ترین تیم حال حاظر فوتبال ایران کدوم تیمه؟
من که بچه خوزستان هستم و روی تیمهای خوزستانی تعصب دارم به نظرم بهترین تیم و حرفه ای ترین تیم حال حاظر ایران که میتونه برای آینده فوتبال کشور مفید باشه تیم سپاهان اصفهانه
نه تیم های استقلال و پیروزی که سالی 10 -12 میلیارد خرج میکنن و مدام میگن بودجه نداریم و آخرش هم مشخص نیست چیکار کردن هر سال فقط با خراب کردن و نیمکت نشین کردن بازیکنهای خوب لیگ دارن خودشون رو سر پا نگه میدارن
بیاین تعصب رو کنار بگزاریم و به آینده فوتبال فکر کنیم

خوب عزیز دل فکر کردی سپاهان هم کمتر از این خرج میکنه توی همین لیگ که سپاهان 2 برابر تیم های دیگه خرج کرده
و همین پارسال هم مثل بقیه تیم های در جام قهرمانان خراب کرد و تازه همون پرسپولیس که میگی بازیکن خرابکن هست پارسال بهتر از این سپاهان نتیجه گرفت
اگه بخواهیم به دور از تعصب حرف بزنیم باید بگیم که هیچ تیمی در ایران حرفه ای نیست و این حرف های که تیم ها می زنند که ما حرفه ای هستیم یک بلوف هست ، نه سپاهان و نه پرسپولیس و نه استقلال هیچ کدوم حرفه ای نیستند و با این روند هرگز هم نخواهند شد چون بالای ها نه دست از سر این دو تیم بر می دارند و نه هیچ تیم دیگه

موفق باشید :happy:

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
نظرسنجی که ربطی به تاپیک نداره !!!

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
همشون تو یه سطح هستن !!

ولی اگه به حرفه ای بودن باشه من میگم ذوب آهن . همیشه تیم قوی هست و تو این 2 فصل هم کمترین فراز و نشیب رو داشته . مثل پرسپولیس و استقلال و سپاهان و . . . هم بازیکن های خارجی و معروف نخریده و اکثر بازیکن های خوبش از تیم جوانان و نوجوانان خودش به بزرگسالان اضافه شدن
تایید میشه !

==============

جالبه بعضی طرفدار و متعصب تیم های خوزستانی هستن منتها سپاهان رو با فونت بزرگ و رنگ زرد مینویسن ! :دی

Hamed731

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,329
تیم حرفه ای نداریم
ولی سپاهان از استقلال و پرسپولیس حرفه ای تره !! بدون تعصب گفتم ... خودتون هم قبول دارین
با حضور داشتن های پی در پی توی آسیا هم تونسته تجربه های زیادی کسب کنه

خوب عزیز دل فکر کردی سپاهان هم کمتر از این خرج میکنه توی همین لیگ که سپاهان 2 برابر تیم های دیگه خرج کرده

والا ما که شنیدیم پرسپولیس 15 میلیارد تیم بسته سپاهان با 12 میلیارد ... حالا شما میگی 2 برابر نمیدونم رو چه حسابی میگی !

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سپاهان مطمئنا . توی این چند سال از وقتی که کاظمی توی تیم بود تا همین الان یکی از با ثبات ترین تیم هایی بود که من دیدم توی این خراب شده . واقعا سپاهان رو تحسین می کنم

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
حرفه اي كه نداريم ....

ولي كلا سپاهان بهتره ... چون هم پول داره هم برنامه ريزي بلند مدت ميكنه :)

Mr.4

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
526
ذرت مکزیکی کاران بود اون بهترین بود

ولی بخوام بدون شوخی و هواداری بگم
شل زد ها انتخاب میکنم

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
با اینکه حالم از سپاهان و ساکت و ... بهم میخوره , ولی از نظر مدیریتی (و تحمل حاشیه ها) بهترین عملکرد رو داشته.

F A R A M A R Z

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,642
تیم حرفه ای نداریم
ولی سپاهان از استقلال و پرسپولیس حرفه ای تره !! بدون تعصب گفتم ... خودتون هم قبول دارین
با حضور داشتن های پی در پی توی آسیا هم تونسته تجربه های زیادی کسب کنه

والا ما که شنیدیم پرسپولیس 15 میلیارد تیم بسته سپاهان با 12 میلیارد ... حالا شما میگی 2 برابر نمیدونم رو چه حسابی میگی !

تا حرفه ای رو چی تعریف بکنی !!

اول من کی گفتم نسبت به پرسپولیس ؟
حالا به نظر خودت پرسپولیس 15 میلیارد داده و زارعی و ملا محمد و .... رو گرفته و سپاهان 12 میلیارد داده رحمتی ،آل نعمه ، حسینی و .... رو گرفته و تازه این رو هم در نظر بگیریم که سپاهان بازیکن های سال قبلش رو هم نگه داشته ولی پرسپولیس نوری ، زارع و کریمی رو هم دیگه نداره خوب اینجوری تعداد سوال پیش میاد اینکه حرف شما رو باور کنم یا دم خروس رو ؟

من منکر این نیستم که سپاهان تیم خوبی هست و در بعضی موارد نتایج خوبی گرفته اما بخواهی بگی حرفه ای هست یکم غلو باشه چون تیم حرفه ای تعاریف خودش رو داره که فکر نمی کنم با هیچ تیم ایرانی سنخیتی داشته باشه !!

بعد هم از لحاظ نتیجه گیری هم بخواهی نگاه بکنی اونقدر ها فرقی نمی کنه حتی در لیگ خودمون هم نسبت به این دو تیم که میگیم پول ها رو هدر می دهند در رتبه پائین تری قرار می گیره و جام حذفی رو هم من زیاد خبر ندارم ولی فکر کنم با استقلال مساوی باشه البته درست نمی دونم

در حضور پیاپی در لیگ قهرمانان هم فکر کنم یکبار تونست از مرحله مقدماتی بره و بالا و در همون هم تونست نتیجه خوبی بگیره و می خوام بدونم در بقیه موارد چکار کرد خوب اگه فقط حضور پیاپی داشتند یعنی حرفه ای بودن تیم ، که من حرفی ندارم

موفق باشید :)

Hamed731

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,329
فرامرز جون . منم نگفتم چون حضور پی در پی در آسیا داشته حرفه ایه !
از لحاظ مدیریت گفتم ...
مثلا سپاهان از همین الان داره واسه سال بعد برنامه ریزی میکنه ، از الان با قلعه نوعی واسه سال بعد صحبت میکنه ... که فکر نمیکنم تیم دیگه این کارو بکنه
یا مثلا سپاهان برای اولین بار ابتکار تیم های ب مثل سپاهان نوین رو اجرا کرد که الان بعضی باشگاه های دیگه از این کار الگو برداری کردند

من واسه این چیزا گفتم حرفه ای تر از بقیه باشگاه هاست

موفق باشید :)

Moostafa

Registered User
لایک‌ها
656
اصلا فوتبال ایران به سطح حرفه ای نرسیده که باشگاه حرفه ای داشته باشه ....
اما اگر من بخوام تیمی رو از نظر مدیریت و درست خرج کردن انتخاب کنم ... سپاهان رو انتخاب میکنم ...

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
Perspolise 4 Ever.
پرسپوليس هميشه بوده و است و خواهد بود.;)
**
در ضمن بعضي از دوستان كه ميگن حرفه اي نداريم،الان بحث بهترينه...
حتما يه تيم از بقيه بهتره حالا هر چند ضعيف باشه.
ما كه ليگ رو با ليگ انگليس مقايسه نمي كنيم...

Last edited:

vahiddddd

Registered User
لایک‌ها
352
حرفه اي ؟ کلمه اي هست که خيلی باهاش فاصله داريم!
تو ايران تو زمين بازی هر تيمی بيشتر دوندگی داشته باشه و روحيه بهتری داشته باشه وهمين طور در خارج از زمين پول بهتری بگيره برندست ،کلاً از نظر تاکتيک و زيبايی که هيچی نداريم ،از نظر امکانات باشگاه ها هم همينطور،هيچی نداريم!
استقلال و پرسپوليس هم که فوتبال ملی مملکت خيلی بهشون وابسته است عروسک خيمه شب بازيند
کلاً درش رو گل بگيرند بهتره،بريم دنبال فوتسال شايد 1 چيزی شديم.

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
ذوب آهن و سپاهان!

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
اصلا فوتبال توي ايران به درد نميخوره به نظرمن
يعني به جاي فوتبال همش حاشيه است تا فوتبال بازي كردن

Rezazzzjjj

Registered User
لایک‌ها
219
همشون تو یه سطح هستن !!

اگر چه زشته کلمه ی حرفه ای رو در رابطه با فوتبال ایران بکار برد
ولی نظر شما تایید میکنم

vasell_30

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کل یوم سپاهان

Last edited:
بالا