برگزیده های پرشین تولز

The innovation in PTC/حرکتی جدید در سایت های کلیکی

wheat

Registered User
لایک‌ها
44
سلام, پیشنهاد میکنم حتما تو این سایت عضو بشید
این سایت رو همه این کاره ها تایید میکنن حتی بدبین ترین افراد به اینجور سایت ها مثل خودم
حداقل پرداخت 2 دلار
پرداخت آنی درآمد به حساب
امکان اجاره زیر مجموعه
امکان LIVE SUPPORT
گرافیک بسیار جذاب سایت
و...
کلیک کنید: http://www.neobux.com/?rh=6B6F6D69736572
banner

شما میتونید میزان درآمد من رو روی بنر ببینید که هر لحظه بیشتر هم میشه:D
در ضمن من 1 ماهه که ثبت نام کردم!

Last edited:

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
موجودی تو سایت که ملاک نیست عزیز من!
اگر به حساب بانکی یا اینترنتیت ریختن نشون بده...

komiser185

Registered User
لایک‌ها
60
neobux از سایت های معتبره من هم مدتی هست عضو شدم و درآمد خوبی داشتم!
من بیشتر ترجیح میدم با درآمدم زیر مجموعه کرایه کنم,ولی زیاد هستن کسایی که پرداخت به حسابشون داشتن

mohrefilm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی میتونه مزیت افراد گلد رو تو این سایت بگه به نظرم برای سرمایه گذاری خوب باشه در ضمن اینکه اکانت آلرت پی میخواد که ایران رو قبول نداره اکانت از کجا ملت بیارن

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,634

komiser185

Registered User
لایک‌ها
60
حق با Captive هست,این سایت 100% پرداخت داره,من هم با کلی گشت و گذار و تحقیق عضو شدم و الان با 500 زیر مجموعه درآمد خوبی دارم!

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016

mohrefilm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حق با Captive هست,این سایت 100% پرداخت داره,من هم با کلی گشت و گذار و تحقیق عضو شدم و الان با 500 زیر مجموعه درآمد خوبی دارم!

اگر با زیر مجموعه کرایه ای و عضو طلایی شدن این همه در آمد داره خوب من حاضرم 500 هزار تومان بزارم و ماه بعد سودش رو با شما نصف کنم ولی قبلش از شما تعهد میگیرم که اگر سود رو نداد شما باید به من 600 هزار تومان بدید من چند سال پیش تو این کارا بودم سایتی ندیدم که پرداخت کنه البته اون موقع سورفها واقعا در آمد داشتن و پول میدادن الان رو خبر ندارم

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,634

دوست عزیز شما میدونی Instantly Paid یعنی چی؟ یعنی هر کسی کارش درست باشه ، و کار کنه وقتی در خواست پول میده بعد از 2 ثانیه به حسابش واریز میشه..

اگر با زیر مجموعه کرایه ای و عضو طلایی شدن این همه در آمد داره خوب من حاضرم 500 هزار تومان بزارم و ماه بعد سودش رو با شما نصف کنم ولی قبلش از شما تعهد میگیرم که اگر سود رو نداد شما باید به من 600 هزار تومان بدید من چند سال پیش تو این کارا بودم سایتی ندیدم که پرداخت کنه البته اون موقع سورفها واقعا در آمد داشتن و پول میدادن الان رو خبر ندارم

مگه ایشون گفتند تو رو خدا بیا زیر مجموعه من شو ، که شما تعهد هم میخوای ؟ :دی

2 سال هست داره پرداخت میکنه ، شاید فردا بره ، هیچی معلوم نیست ! اما اینکه بگیم پرداخت هاش Fake بوده و...

خب رو هوا و کشکی حرف زدیم ، بدون هیچگونه تحقیق.. تمام کسب در آمد های اینترنتی ریسک داره ، یکی کمتر و یکی بیشتر..

من یه چند ماهی خب توش فعال بودم.. اما الان دیگه واقعا وقت نمیکنم و همین طور اینکه دلار آلرت پی زیاد ارزش نداره وگرنه کسب درامد تپلی میشه ازش داشت..

اینم در آمد من .. البته شاید هم Fake باشه..

banner

mohrefilm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب دوست عزیز شما الان به این در آمد رسیدید یه سوال دارم چندتا زیر مجموعه و با چه قیمتی کرایه کردید اصلا بزارید واضح تر بگم من میخوام با این سایت آشنا بشم من الان بخوام ماهی 1000 دلار تقریبا در آمد داشته باشم باید چقدر سرمایه گزاری کنم تا به این در آمد برسم اگر بشه به من قشنگ توضیح بدید و هزینه ها رو بگید با مد نظر اینکه من عضو طلایی بشم راستی پی پال رو قبول داره

komiser185

Registered User
لایک‌ها
60
من کلا با 90$ طلایی شدم و 42$ هم زیر مجموعه کرایه کردم و بقیه زیر مجموعه ها و هم با سودش خریدم.
به نظر من شما بجای گردو خاک کردن یه سر به لینک پایین بزن تو قسمت ?HOW MUCH CAN I EARN
خودش برات زحمت محاسبه درآمدتو میکشه,البته شاید بازم الکی باشه!
http://www.neobux.com/a/

Last edited:

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,634
@ behnam_2000

دوست عزیز ، برادر گرامی ، شما کارایی میکنید که جوجه توی تخم خندش میگیره..

شما وقتی توی گوگل بزنی مثلا "ایران" تمام کلماتی که کاربران سرچ کرده اند ( بیشترین جستجو شده ها ) رو نشونتون میده ، مثلا بزنید " دخترهای.." بعد ببین چه چیز های جالبی نشونت میده..

رفته دورشم خط قرمز کشیده .. خیلی باحالی به خدا.

gsm

Registered User
لایک‌ها
6
به نظر من سایت نئو باکس حرف نداره..

من نمی دونم آیا اعضای گلدش هم اینجورن یا نه...

ولی اگه اونا هم اینجور باشم که تا کلیک های خودت رو نکنی.. کلیک های زیر جموعه هات رو حساب نمی کنند!

یه خورده سخت میشه!

ولی adptc اینجور نست!!

komiser185

Registered User
لایک‌ها
60
به نظر من سایت نئو باکس حرف نداره..

من نمی دونم آیا اعضای گلدش هم اینجورن یا نه...

ولی اگه اونا هم اینجور باشم که تا کلیک های خودت رو نکنی.. کلیک های زیر جموعه هات رو حساب نمی کنند!

یه خورده سخت میشه!

ولی adptc اینجور نست!!
افراد گلد هم همینطوره باید کلیک های اون روزت رو کرده باشی,
adptc به نظرم به ازای کلیک هاش مبلغ کمی میده

gsm

Registered User
لایک‌ها
6
نه اتفاقا.. 2 تاشون یک مقدار میدن...

بعد هم این رو در نظر داشته باشید.. که اگه مسافرتی پیش بیاد و یا....!سودتون رو از دست میدید.

jefferson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نئوباکس بهترین هست!
اگه اونایی که عضو هستن می خوان از درجا زدن جلوگیری کنن، به امضام توجه کنن، برن استراتژی رو بخونن!
ADPTC اسکم هست!
اینو ببنید :
http://forum.persiantools.com/t16936-page32.html

بالا