برگزیده های پرشین تولز

کمک برای خرید mp3player

pkianian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من میخوام mp3player بگیرم و احتیاج به کمک دارم
چیزایی که برام مهمه یکی حجم بالاست (حداقل 4گیگ) و دیگری عمر باتری طولانی و کیفیت خوب صدا
و اینکه قیمتش ماکزیمم 200 تومن باشه
خیلی هم نمیخوام امکاناتی مثل صفحه ال سی دی و پخش فیلم و عکس و ... داشته باشه. هر چی ساده تر بهتر
خودم مدل NWZ-B143 سونی رو در نظر دارم ولی قیمتش رو نمیدونم
لطفا منو راهنمایی کنید
خیلی ممنون
---------------------------------------------
راستی اگه میشه بگید بین سونی و کریتیو و آی پاد کدوم بهتره (از نظر کیفیت صدا و عمر مفید دستگاه)

Last edited:

ni88

Registered User
لایک‌ها
50
سلام دوستان
من میخوام mp3player بگیرم و احتیاج به کمک دارم
چیزایی که برام مهمه یکی حجم بالاست (حداقل 4گیگ) و دیگری عمر باتری طولانی و کیفیت خوب صدا
و اینکه قیمتش ماکزیمم 200 تومن باشه
خیلی هم نمیخوام امکاناتی مثل صفحه ال سی دی و پخش فیلم و عکس و ... داشته باشه. هر چی ساده تر بهتر
خودم مدل NWZ-B143 سونی رو در نظر دارم ولی قیمتش رو نمیدونم
لطفا منو راهنمایی کنید
خیلی ممنون

سلام
درمورد الویت هاتون اگه به کیفیت صدا و بلندی صدا براتون مهمه فقط cowon رو انتخاب کنید من خودم مدل D2 این مارک رو دارم واقعا عالیه از هر کسی که توی زمینه پلیر اطلاعات دقیق داشته باشه حتما cowon رو بهتون پیشنهاد میدن
درمورد ظرفیت و قیمت شما میتونید با قیمت 195 تومن مدل +D2 رو در ظرفیت 8 گیگ انتخاب کنید که هم برای موزیک عالی و هم میتونه به عنوان قابلیت جانبی ویدئو نشون بده

درمورد مدت شارژ هم خیالتون راحت این مدل برای پخش مداوم موزیک میتونه تا 52 ساعت شارژ نگه داره و برای ویدئو 10 ساعت نگه داره که واقعا عالیه

درمورد قیمت لازمه بگم که من خودم ویزیتور امرتات هستم و همونطور که تو لینک امضا هست میتونید به تاپیک فروش نگاه کنید که من قیمت ها رو با تخفیف دادم و ایم مدل 8 گیگش میشه 187 تومن.

Mehdi_Torabi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من بهت Sandisk sansa رو پیشنهاد می کنم صدای بسیار شفاف و عالی داره البته باس خیلی شفافی نداره مدلهای تصویری سونی هم خیلی عالی هستن NWZ-A726 صدای عالی شفاف و باس قوی داره و برای گوش کردن به موزیک عالیه قیمتشم حدود 150 تومنه البته COWON هم صدای خیلی خوبی داره مخصوصا" D2 . اون دوتای اولی رو خودم صداشون رو شنیدم به همراه خیلی از پلیرهای دیگه.
ولی در مجموع صدای sony خیلی جذابتره چون هدفونی که همراه داره کیفیت خیلی خوبی داره اگر نمی خوای هدفون دیگه ای بخری یا هدفون خوب نداری سونی رو بگیر چون هدفونهای همراهش خیلی با کیفیتن.

mahaan_34

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

میشه کمک کنید؟ من یه mp3 player و هدفونش رو میخوام تا سقف 100 تومن . میخوام هدیه بدم عجله دارم سر رشته هم اصلا ندارم . ضبط و پخش صداش برام مهمه .
ممنون میشم راهنماییم کنید .فوریه

jxdiran

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

میشه کمک کنید؟ من یه mp3 player و هدفونش رو میخوام تا سقف 100 تومن . میخوام هدیه بدم عجله دارم سر رشته هم اصلا ندارم . ضبط و پخش صداش برام مهمه .
ممنون میشم راهنماییم کنید .فوریه

برای خرید MP3 Player,MP4 Player حتما سری به سایت بازرگانی نگین خاورمیانه بزنید این شرکت تخصصی در زمینه پلیر کار می کنه

بالا