برگزیده های پرشین تولز

تولبار مترجم برای ترجمه فرانسه و آلمانی به فارسی و برعکس

arezae

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
تولبار مترجم این امکان را فراهم کرده که براحتی در هنگام دیدن صفحات وب متن خودتان را به فارسی ترجمه کنید. دیگر نیازی نیست که به سایت ترجمه رفته و متن را در آنجا کپی کنید.
فقط کافیه که متن را در صفحه تولبار کپی کنید و همزمان که سایت را می بینید ترجمه آنرا هم داشته باشید.

دانلود تولبار از این آدرس

در ضمن این تولبار بر روی ویندوز و لینوکس نصب میشه. مرورگرهای اینترنت اکپلورر و فایر فاکس و سفری را هم پشتیبانی میکنه.

در این تولبار هم مترجم گوگل ارائه شده و هم مترجم پارس
در آینده مترجم میکروسافت هم ارائه خواهد شد.

arezae

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
تولبار مترجم این امکان را فراهم کرده که براحتی در هنگام دیدن صفحات وب متن خودتان را به فارسی ترجمه کنید. دیگر نیازی نیست که به سایت ترجمه رفته و متن را در آنجا کپی کنید.
فقط کافیه که متن را در صفحه تولبار کپی کنید و همزمان که سایت را می بینید ترجمه آنرا هم داشته باشید.

دانلود تولبار از این آدرس

در ضمن این تولبار بر روی ویندوز و لینوکس نصب میشه. مرورگرهای اینترنت اکپلورر و فایر فاکس و سفری را هم پشتیبانی میکنه.

در این تولبار هم مترجم گوگل ارائه شده و هم مترجم پارس
در آینده مترجم میکروسافت هم ارائه خواهد شد.

شما می توانید در همه صفحات وب متن خود را به زبان فارسی ترجمه کنید.

اگر می خواهید متنی به زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی یا ایتالیائی بنویسید، تولبار مترجم آنرا در بلافاصله در اختیار شما می گذارد.

در یکماه گذشته که این تولبار اراپه شده، ۸۰ درصد کاربران از کیفیت ترجمه ارائه شده راضی بوده اند.
شما هم می توانید در این ارزیابی شرکت کنید.

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
من نصب کردم روی فایرفاکس ولی کار نمیکنه
یه متن فارسی رو سلکت می کنم و میزنم ترجمه از فارسی یه پنجره باز میشه و یعد از لود شدن ترجمش نمیاد و جلوی english,french,german خالی هست.

Last edited:

arezae

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من نصب کردم روی فایرفاکس ولی کار نمیکنه
یه متن فارسی رو سلکت می کنم و میزنم ترجمه از فارسی یه پنجره باز میشه و یعد از لود شدن ترجمش نمیاد و جلوی english,french,german خالی هست.

برای ترجمه در همین پنجره که نشان داده شده متن را پیست کنید . بصورت خودکا ترجمه میشه . یا اینکه در همین پنجره متن را وارد کنید.

متاسفانه بدلیل مسائل امنیتی امکان خواندن متن انتنخاب شده شما بصورت خودکار نیست.

اگر مشکلی بود حتما به من خبر بدهید.
:)

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
برای ترجمه در همین پنجره که نشان داده شده متن را پیست کنید . بصورت خودکا ترجمه میشه . یا اینکه در همین پنجره متن را وارد کنید.

متاسفانه بدلیل مسائل امنیتی امکان خواندن متن انتنخاب شده شما بصورت خودکار نیست.

اگر مشکلی بود حتما به من خبر بدهید.
:)

ممنون که بعد از پنج ماه جواب منو دادین.:lol:(شوخی :happy:)
خودم قبلا جوابشو پیدا کردم.:)
ولی باز ممنون :happy:

بالا