برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید هارد 500 گیگ یا 1 ترابایت

kant

Registered User
لایک‌ها
5
من می خواستم یک هارد 500 گیگ یا 1 ترابایت بخرم
می خواستم یه مشاوره بگیرم که چه مارکی و با چه خصوصیاتی رو پیشنهاد می کنید که قیمتش هم در حد متوسط یا پایین باشه
با توجه به اینکه سیستم من به این قراره
مادربورد asus p5p800-vm
chipset:intel
رم 2*256 ddr
cpu intel celeron2.8
مشخصات سیستم مثل رم و سی پی یو و مادربورد باید با هارد سازگاری داشته باشه یا فرقی نداره؟
ضمنا اندازه هارد هم متفاوته یعنی ممکنه تو کیس جا نشه؟کیس من مدل perfect هست

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
من می خواستم یک هارد 500 گیگ یا 1 ترابایت بخرم
می خواستم یه مشاوره بگیرم که چه مارکی و با چه خصوصیاتی رو پیشنهاد می کنید که قیمتش هم در حد متوسط یا پایین باشه
با توجه به اینکه سیستم من به این قراره
مادربورد asus p5p800-vm
chipset:intel
رم 2*256 ddr
cpu intel celeron2.8
مشخصات سیستم مثل رم و سی پی یو و مادربورد باید با هارد سازگاری داشته باشه یا فرقی نداره؟
ضمنا اندازه هارد هم متفاوته یعنی ممکنه تو کیس جا نشه؟کیس من مدل perfect هست

سایز استاندارد هارد اینترنال برای دسکتاپ 3.5 اینچ هست که در 99.9% کیس ها جای مخصوص خودش رو داره!

هارد های وسترن دیجیتال عالی هستند!(البته برید بازار بهتون میگن سیگیت خوبه چون ریخته تو بازار!)
سری آبی وسترن دیحیتال خوب هست، سری سبز نخرید که مخصوص آرشیو هست و سرعت پایینی دارند(البته بافر بالا دارند ولی سرعت پایین هست)! سری سیاه هم خیلی خیلی عالی هست سرعت بالا دارند! ولی خوب گرونتر از سری آبی هست!
هارد 500 در تهران حدود 55 تومن هست همین سری آبی وسترن دیجیتال!
هارد 1000 هم باید حدود 90 باشه!

در خرید هارد باید توجه کنید که مادربورد شما جای خالی برای هارد داره یا نه! مثلا اگخ ساتا میخرید ببینید که پورت ساتای خالی داره یا نه!

kant

Registered User
لایک‌ها
5
سایز استاندارد هارد اینترنال برای دسکتاپ 3.5 اینچ هست که در 99.9% کیس ها جای مخصوص خودش رو داره!

هارد های وسترن دیجیتال عالی هستند!(البته برید بازار بهتون میگن سیگیت خوبه چون ریخته تو بازار!)
سری آبی وسترن دیحیتال خوب هست، سری سبز نخرید که مخصوص آرشیو هست و سرعت پایینی دارند(البته بافر بالا دارند ولی سرعت پایین هست)! سری سیاه هم خیلی خیلی عالی هست سرعت بالا دارند! ولی خوب گرونتر از سری آبی هست!
هارد 500 در تهران حدود 55 تومن هست همین سری آبی وسترن دیجیتال!
هارد 1000 هم باید حدود 90 باشه!

در خرید هارد باید توجه کنید که مادربورد شما جای خالی برای هارد داره یا نه! مثلا اگخ ساتا میخرید ببینید که پورت ساتای خالی داره یا نه!
دوست عزیز منظورتون از سری آبی,نقره ای هست؟چون من رفتم پرسیدم گفتن سری سبز و نقره ای و سیاه هست آبی نداریم.

jikolo

Registered User
لایک‌ها
163
دوست عزیز منظورتون از سری آبی,نقره ای هست؟چون من رفتم پرسیدم گفتن سری سبز و نقره ای و سیاه هست آبی نداریم.

پر سرعت ترین هارد ها در رده 500
samsung f3 یا همون 502hj
و seagate barracuda 7200.12 هستن.

Simpsons

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وسترن دیجیتال توصیه میکنم

بالا