برگزیده های پرشین تولز

مشارکت در فروش فروشگاهي با محصولات منحصر بفرد با 20 درصد سود تضميني

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
دوستاني که سايت و فروم با بازديد بالا دارند يک شاپ به صورت کامل و با تمام محصولات با کنترل پنل اختصاصي در اختيارشون قرار مي گيره
که تنها بايد تبليغ اين شاپ رو بکنند و نيازي نيست که تک تک محصولات رو در سايت خودشون تبليغ کنند بلکه فقط کافيه تبليغ يک فروشگاه رو بکنند فرضا فروشگاه http://Mahsol.ir در اختيارشون قرار مي گيره که تنها تبليغ mahsol.ir را مي کنند و هر چقدر فروش کرد در پنل اختصاصي مشاهده مي کنند اين فروشگاه فقط در اختيار يک نفر قرار مي گيره و درآمد حاصله از اون 20% به تبليغ کننده پرداخت مي شه
فقط دوستاني که بازديد بالا دارند وب سايت يا فروم به غير از شاپ
نمونه محصولات هم در لينکي که دادم مشخص هست

Last edited:

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
شرمنده تو تاپیک پست میدم ولی پیمان جان 20% کمه (از نظز این وبمستر های عزیز ) والا ما تا 40 هم میدادیم ولی کسی جدی کار نمی کرد
نیومدم تبلیغ خودم رو بکنم همون حق این وبمستر های طماع اینکه سایت های کلیکی پولشون رو بخورن تا اینکه با یکم زحمت یک درامد ثابت داشته باشن

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
شرمنده تو تاپیک پست میدم ولی پیمان جان 20% کمه (از نظز این وبمستر های عزیز ) والا ما تا 40 هم میدادیم ولی کسی جدی کار نمی کرد
نیومدم تبلیغ خودم رو بکنم همون حق این وبمستر های طماع اینکه سایت های کلیکی پولشون رو بخورن تا اینکه با یکم زحمت یک درامد ثابت داشته باشن

خواهش مي کنم اختيار داريد
بله فرمايش شما متين هست
يکي از دوستان در قسمت ديگه اي هم همين رو فرمودند
البته نظر خودم رو مي گم روي يک محصول که همه دردسرش و بسته بندي و تهيه و ارسال و ... ديگه اش با فروشنده هست اگه قيمت اش 10 هزار تومن باشه 2000 تومن به 8000 تومن منصانه است چون بايد 5 يا 10 درصد هم گذاشت براي شرکت طرف قرارداد خريد پستي و هزينه هاي ... ديگه که خودتون بهتر خبر داريد

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
اگه 40 درصد میدی محصولاتت خوبه یعنی خودت حداقل چن تا ازش فروش داری حاضرم کار کنم باهات
خواستی پخ بده

Last edited:

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
قابل توجه همه.
من قبلا با پیمان عزیز (صاحب تاپیک) به همین صورت همکاری کردم ایشون کاملا خوش حساب هستند و من کاملا تضمینشون می کنم.
حالا کمی سود کمتر بهتر به جایی نمی خوره.;)

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
اگه 40 درصد میدی محصولاتت خوبه یعنی خودت حداقل چن تا ازش فروش داری حاضرم کار کنم باهات
خواستی پخ بده

دوست عزيز باشه چشم اگه تصميم گرفتم با چهل درصد بهتون خبر مي هم فکر کنيد من يک محصول رو فوقش ده هزار تومن باشه بايد بفروشم بعد چهار تومن به شما بدهم هزار تومن هم حالا يا همين حدود به شرکت طرف قرار داد
يعني 50 / 50 حالا خودتون قضاوت کنيد

قابل توجه همه.
من قبلا با پیمان عزیز (صاحب تاپیک) به همین صورت همکاری کردم ایشون کاملا خوش حساب هستند و من کاملا تضمینشون می کنم.
حالا کمی سود کمتر بهتر به جایی نمی خوره.;)

شما لطف داريد

--------------------------------------
به هر حال فعلا نظرم همين 20% هست اگه تصميم ام عوض شد چشم اطلاع مي دهم
با تشکر

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
تا الان فقط يکي از دوستان اعلام آمادگي کردند که ايشون هم وبلاگ داشتند

Draco67

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

تضمين 20% از فروش محصولات
چون قيمت محصولات در فروش بنده نازل هست 20% رو انتخاب کردم که هم بتونم اين مبلغ رو پرداخت کنم و اين راهکار و همکاري طولاني باشه و هم خدا راضي باشه هم بنده خدا

دوستاني که سايت يا فروم شخصي دارند (غير دولتي) با بازديد بالا و کاربران هم فقط کاربر از داخل ايران

نمونه پنل حقيقي:
توجه اين پنل و شاپ براي تست ايجاد شده است که شما به خوبي با اين سيستم آشنا شويد
لينک دموي پنل که به صاحب سايت يا فروم داده مي شه فرض کنيد اين سايت شما هست و مثلا شما محصولات رو در سايت اتون حالا يا يک محصول يا بيشمار گذاشتيد به اين شکل:

http://persianstart.com

حالا پنل شما به اين شکل مي شه (منظور اينه که اين پنل فقط براي دامنه persianstart.com ايجاد شده):

http://www.p24.ir/mpnl/manage.php?le_m=1

كد فروشگاه : 1033
کد همکاري: 13
رمز عبور: 123456

اين پنل رو ببنيد اين نمونه تست است براي اين دامنه PersianStart.com که کد همکاري اون 13 هست
حالا اگه مثلا شما سايت بعدي همکار باشيد يک پنل براي شما باز مي کنم با کد همکاري 14 و لينک ها هم به اسم سايت شما تغيير مي کنه

نمونه لينک ها و نام محصولات و قيمت اونها رو در قسمت محصولات مشاهده مي کنيد
همانطوري که در پنل مشاهده مي کنيد محصولات اخرين که در پايين صفحه رديف شده اخرين محصولات هست و خوب مثلا سريال هاي نوروزي که در اين جا مي بينيد الان بهترين هست براي فروش البته خيلي محصولات منحصر بفرد هست مثل مستندهاي دوبله فارسي که در سايت مشاهده مي کنيد و مجموعه هاي آموزشي اختصاصي

اگه مي خواهيد توضيحات محصول يا تصاوير اون رو در سايت خودتون قرار بدهيد از همين لينک استفاده کنيد:
http://persianstart.com

نمونه لينکي که شما بايد در سايت يا فروم خودتون بگذاريد به اين شکلي هست که کاربران با کليک بر روي اون وارد پنل اختصاصي شما مي شن و وقتي که دکمه بازگشت رو مي زنند بر مي گردند به سايت يا فروم شما
توجه اين لينک براي دامنه perisnstart.com ايجاد شده با کد همکاري 13 که در اين قسمت _id=13&prd کد همکاري مشخص هست

کد:
http://www.p24.ir/customers/start.php?co_id=1033&p_id=13&prd_id=2961&pin=1345c8d78ab1dd01afb0

http://www.p24.ir/customers/start.php?co_id=1033&p_id=13&prd_id=2961&pin=1345c8d78ab1dd01afb0
سريال تلويزيوني زن بابا
قيمت: 45000 ريال
اگه هم مي خواهيد اطلاعات کامل تر بزاريد به اين لينک مراجعه کنيد و اطلاعات را کپي کنيد:
http://persianstart.com/product_info.php?products_id=1120

جهت همکاري و دريافت پنل اختصاصي و فعاليت با فروشگاه از طريف پيغام خصوصي دراين فروم يا ايميل:
[email protected]
يا همين اي دي welcomepeyman
تماس حاصل فرمائيد

نمونه پنل به صورت آفلاين (تصويري):

ثبت سفارش توسط کاربران که به اين شکل در پنل شما قابل رؤيت است:

بخش تسويه حساب فروش و درصد شما در پنل اختصاصي مربوط به دامنه شما کليه پرداخت هاي و درصد شما در اين پنل به صورت اتوماتيک درج و به محض واريز فيش در اين جا ثبت و محاسبه مي شود:

وجه واريز از طريق درگاه بانک ملي در هر زمان که اراده کنيد و فروش داشته باشيد و در پنل شما وصولي خورده باشد:

توضيحات اضافي:

محصولات فروشگاه يا مستند هست يا آموزشي يا کارتون و سريال ايراني و صوتي و سخنراني و چيز بدي نيست و اکثر محصولات منحصر بفرد هستند

انشا الله بعد از تاييد و اوکي شدن سايت يا فروم شما به صلاحديد يک پنل به اسم سايت شما ايجاد مي کنم و لينک پنل هم به شما مي دهم که خودتون مشاهده کنيد
دموي اون در پايين ايجاد کردم مشخصات پنل و يوزر و پسورد ورود به راحتي مي تونيد ببنيد

توجه داشته باشيد اين سيستم اصلا پيچيده و کلافه سر در گم نيست بلکه شما يک پنل داريد هر چي بفروشيد سريع ثبت مي شه و بنده هم اکثرا توي ياهو و سايت و کلا آنلاين هستم و هر وقت بفرمائيد و وصولي داشته باشيد يا حالا نياز به پول به حسابتون واريز مي کنم

در هنگام خريد چون پنل به اسم و نام دامنه شما هست اگه دکمه بازگشت رو بزنه بر مي گرده به سايت شما و مي تونه يه محصول ديگه هم خريد کنه

هر مقدار فروش شما در پنل اختصاصيي ثبت مي شه و به محض اينکه به دست خريدار برسه و مبلغ اش وصول بشه در پنل ثبت مي شه و هر موقع که به بنده اعلام کنيد به حسابتون واريز مي شه
هر شماره حسابي که داشته باشيد چون رمز ياب دارم ميتونم همان روز مبلغ رو حتي 500 تومن براتون واريز کنم
دوستاني که فروش اشون هم خيلي خوب باشه به صورت اشانتيون خودم يه بهشون اشانتيون نقدي مي دهم يعني خارج از سيستم يه مبلغي به حسابشون مي ريزم که زحمت اونها رو جبران کرده باشم

تضمين پنل و پرداخت:
شرکت پارس پيک که طرف قرار داد با اين فروشگاه و اين سيستم خريد اينترنتي هست طوري اين پنل رو طراحي کرده که در صورتي که يک مشتري اولين خريد رو از پنل شما انجام بده ديگه اين پنل رو نمي شه حذف کرد و اين پنل باقي خواهد ماند
در مورد پرداخت هم با توجه به پست هاي اينجانب و فروش محصولات سخت افزاري و کار شاپ که الان دو سال دارم با پارس پيک کار مي کنم ديگه خيالتون از هر لحاظ آسوده باشه و اين اولين باري هست که قصد فعاليت و همکاري با دوستان در اين فروم رو دارم

سلام منم آماده به همکاری هستم لطفا برای منم شرایط همکاری رو پخ کنید

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
دوستان همونطور که در پست هاي قبل اشاره کردم
بنده قصد همکاري با سايتي با بازديد بالا دارم
اکثر دوستان که محبت کردند و پيام گذاشتند يا خودشون شاپ دارند يا وبلاگ دارند يا يک زير دامنه رجيستر کردن و يا شاپ دارند امکان همکاري نيست
سايت و فروم با بازديد حداقل روزي 5000 نفر کاربر ايراني در داخل ايران

habibie600

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به مدير تاپيك

من آماده همكاري با شما هستم
لطفآ سايت من رو چك كنيد و درصورت توافق اطلاعات رو ارسال كنيد

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
سلام به مدير تاپيك

من آماده همكاري با شما هستم
لطفآ سايت من رو چك كنيد و درصورت توافق اطلاعات رو ارسال كنيد

سلام
دوست عزيز
اطلاعات لازم ارسال شد
با تشکر

Last edited:

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
دوستانی که پیام گذاشتند و درخواست همکاری داشتند اطلاعات لازم ارسال شد
با تشکر

eshgheman

Registered User
لایک‌ها
4

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
خوبه پیشرفت کردی

يکي دو نفر پيشنهاد کردند و سايت هم اعلام کردند ولي الان يکي اشون خبري ازش نيست حالا يا وقت نکرده يا منصرف شده
البته مي گم اين همکاري بدون زحمت سايت تبليغ کننده ميسر نيست و دوستاني که قصد همکاري دارند مي بايست هم سايت خوب و بازديد بالا داشته باشند و هم بايد تبليغ و لينک محصولات رو در سايت اشون بگذارند وگرنه فروش و سود 20% همينطوري بدست نمي ياد
موفق باشيد

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
پ.خ کنید!

فقط سریال ایرانی ها رو میزارم.

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
طرح تغيير کرد به اين صورت چون کسي حوصله نداره تک تک محصولات رو لينک بزاره و تبليغ کنه:

--------------------------------------------------------------------------------

دوستاني که سايت و فروم با بازديد بالا دارند يک شاپ به صورت کامل و با تمام محصولات با کنترل پنل اختصاصي در اختيارشون قرار مي گيره
که تنها بايد تبليغ اين شاپ رو بکنند و نيازي نيست که تک تک محصولات رو در سايت خودشون تبليغ کنند بلکه فقط کافيه تبليغ يک فروشگاه رو بکنند فرضا فروشگاه http://Mahsol.ir در اختيارشون قرار مي گيره که تنها تبليغ mahsol.ir را مي کنند و هر چقدر فروش کرد در پنل اختصاصي مشاهده مي کنند اين فروشگاه فقط در اختيار يک نفر قرار مي گيره و درآمد حاصله از اون 20% به تبليغ کننده پرداخت مي شه
فقط دوستاني که بازديد بالا دارند وب سايت يا فروم به غير از شاپ

بالا