برگزیده های پرشین تولز

تعداد صفحات ایندکس شده

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
سلام

به نظر من بهترین راهکار افزایش هم کیفیت بازدید و تعداد بازدید راهکارهایی هست که تعداد صفحات ایندکس شده شما رو در یاهو . گوگل و .. افزایش بده .

من الان حدود 14 هزار برای سایتی که 100 هزار مطلب داره صفحات ایندکس شده دارم . شما هم لطف کنید مقدارشو بگید تا یه آمار سر انگشتی ازش دربیاد .

یکی از موارد که باید رعایت کنید اینه . داشتن خلاصه مطلب برای هر صفحه که به عنوان توضیحات اون صفحه بکار بره . بر اساس تجربه تاثیر خوبی داره ..

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
گوگل ایندکس کردن سایت منو یهو استاپ داد و دیگه ایندکس نکرد که فکر کنم به خاطر محتویات کپی شده باشه الان از 370 هزار مطلب فقط 1000 تارو ایندکس کرده . بک لینک دارم سایت مپ دارم . سئو نصب هست ولی خیلی وقته ایندکس نمیکنه ( راه حل بدید ممنون میشم )

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
گوگل ایندکس کردن سایت منو یهو استاپ داد و دیگه ایندکس نکرد که فکر کنم به خاطر محتویات کپی شده باشه الان از 370 هزار مطلب فقط 1000 تارو ایندکس کرده . بک لینک دارم سایت مپ دارم . سئو نصب هست ولی خیلی وقته ایندکس نمیکنه ( راه حل بدید ممنون میشم )
ماله منو چي ميگي كه محتوايي كه توي سايت انگليسيم زدم رو هيچ جا هنوز نداره ولي ايندكس 34 صفحه كرده و بعد از دو هفته هنوز يه صفحه هم ايندكس نشده

HADEE16

Registered User
لایک‌ها
22
من توی چند تا سیستم تبادل ترافیک بودم
کمتر از یک ماه تقریبا 39600 تا مطلب سایتم رو ایندکس کرد
خیلی عالیه
حتما تست کنید
خوبیش اینه که رایگانه
و کنار کارتون میتونید تست کنید

Pixelweb

Registered User
لایک‌ها
80

احتمالا بخاطر کپی هست. از قسمت گوگل وبمسترز براشن تیکت بزن و سوال کن. حتما جواب میدن.

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
من توی چند تا سیستم تبادل ترافیک بودم
کمتر از یک ماه تقریبا 39600 تا مطلب سایتم رو ایندکس کرد
خیلی عالیه
حتما تست کنید
خوبیش اینه که رایگانه
و کنار کارتون میتونید تست کنید

میشه لینک بدید دوست عزیز ما هم استفاده کنیم

احتمالا بخاطر کپی هست. از قسمت گوگل وبمسترز براشن تیکت بزن و سوال کن. حتما جواب میدن.

شهریار میشه بگی توش چی بنویسم ؟

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
یکی به من کمک کنه
این ایراد از سی ام اس من نیست مای بی بی استفاده میکنم
الان هم نه اینکه ایندکس نمیشه
مثلا 1000 تا صفحه اینده شده دارم همین تعداد میمونه و بعضی هاش به روز میشه یا عوض میشه

بالا