برگزیده های پرشین تولز

نوکیا N93

kelark

Pocket PC کاربر فعال- فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
16
با سلام

یک عدد گوشی N93 مشکی فنلاندی موجود دارم برای فروش . این لینک مشخصاتش در سایت GSMArena

nokia-n93-00.jpg

gsmarena_029.jpg

از نظر سخت افزاری و کارکرد درسته و مشکلی نداره ... همه وسایل کارتون گوشی کامل هست ( عکس گذاشتم ) ولی یک سری مشکلات ظاهری داره : باتریش یه خورده باد کرده ولی خیلی خوب کار میکنه . قبلا یه بار تعمیر رفته . به خاطر اینکه وقتی گوشی رو میچرخوندی قاعدتا بایدصحفش می چرخیده ولی نمی چرخید ! که تعمیر شد .
تعمیرکار هم ناشی بوده:hmm: و یکم بالاش رو سوزونده ! تو عکس معلومه !
مثل اکثر گوشی های تاشو هم یکم وسطش لق میزنه ...

عکس های گوشی هم میتونین از اینجاها دانلود کنین .​

شیراز مغازه دار ها آخرین قیمت خریدشون 115تومن هست ... من قیمت پایه رو 120 میزارم . زیر قیمت پایه هم نمیدم . ( مستقیم میرم پیش طرف خریدار )​
هر کس بالاتر خواست و مناسب بود تا روز دوشنبه براش میفرستم .

Last edited:

shepesh10

Registered User
لایک‌ها
163
سلام دوست عزیز اولا بگم این عکسی که گذاشتی ماله n93i هست لطفا عوضش کنید اشتباه نشه
بعد بگم که عزیزم من حدود دوماه ونیم پیش ازهمین سایت یه n93i که خیلی از این گرونتره رو 125 خریدم تازه بنده خدا پول پست هم خودش داد (کاربر m-amin) به هرحال شما اختیار مالتو داری و میگی که مغازه 115 میخره
به هرحال من با این وضعیت گوشی 85هستم

lop_po206

Registered User
لایک‌ها
22
سلام دوست عزیز اولا بگم این عکسی که گذاشتی ماله n93i هست لطفا عوضش کنید اشتباه نشه
بعد بگم که عزیزم من حدود دوماه ونیم پیش ازهمین سایت یه n93i که خیلی از این گرونتره رو 125 خریدم تازه بنده خدا پول پست هم خودش داد (کاربر m-amin) به هرحال شما اختیار مالتو داری و میگی که مغازه 115 میخره

اين 93i رو نميفروشيد شما؟

kelark

Pocket PC کاربر فعال- فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
16

عکس درست شد . مرسی بابت تذکر :) .

در مورد قیمتتون هم باید بگم که مغازه دار وقتی داره 115 میخره پس مطمئنا میتونه بالاتر آبش کنه ! 2 -3 جای دیگه هم 100 میخرن . پس مطمئنا من 85 به شما نمی دم .

بالا