برگزیده های پرشین تولز

کتاب کسب درآمد از اینترنت در ۷ روز ؟

آيا كتاب مفيد بود؟ بخرم؟

• Total voters
    19

Nevissande

Registered User
لایک‌ها
10
امروز يك ايميل از طرف لادن لشكري برام اومده بود در معرفي يك كتاب:

If you are an Internet marketer in Iran, there is also a new post
especially for you...

==> http://www.ladanlashkari.com/internet-marketing-iran/195/

اما قيمتش خيلي بالا بود. تازه چاپي هم نيست و ايبوك است. نمي دونم ارزش پرداخت اون قيمت رو داره يا نه.

حالا مي خواهم ببينم آيا كسي از كابران اينجا اون رو تهيه كرده؟ مفيد بوده؟ ارزشش رو داره؟

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72
يه نکته بزرگ بهت بگم
ايرانی جماعت=کلاه بردار
هرجا که ميشه و امکانش هست از بچز خارجی استفاده کن
آخرين گزينه بايد يک فرد ايرانی باشد
ميخواد دکتر باشه مهندس باشه هر خری ميخواد باشه باشه
اين شياد بازی ها هم جديدن باب شده
اگر در اثر اعتماد نکردن به يه ايرانی 1 فرصت رو از دست بدی خيالت تحت که 100 تا سود کردی

omdtjk

Registered User
لایک‌ها
10
خوب میشه چند نفر بشیم اشتراکی بگیریم. هم ارزون در میاد هم از محتواش با خبر میشیم.

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
یکی از بهترین راه های کسب درآمد از طریق اینترنت نوشتن همین کتاب هاست!

aliqq

Registered User
لایک‌ها
1

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
یکی از بهترین راه های کسب درآمد از طریق اینترنت نوشتن همین کتاب هاست!

سلام
واقعاً گل گفتی داداش ، یه تاپیک دیگه هم من اینو در مورد سی دی کسب درامد گفته بودم که در مورد کتابم مصداق داره
موفق باشی

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
پس ما هم بزنیم توی خط ساخت کتاب و پول در بیاریم
ولی حیف که اگه یکی بخره دیگه همه دارنش!!!!!

minkooch

Registered User
لایک‌ها
3
میدونی مشکل کتابای آنلاین چیه؟ آدم نمیتونه مثل کتاب های معمولی اول یه ورقی بزنه ببینه اصلا بدرد می خوره یا نه! برعکس اول میخری بعد میفهمی بدرد می خوره یا نه! ;) که بیشتر همون ( یا نه ) پیش میاد :lol:

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
این کتابها اکثرا متد های پوسیده چندین سال قبل رو که جالا هیچ سودی نداره بیان میکنن
بنظر من که کلاهبرداری بیش نیست!

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
يه نکته بزرگ بهت بگم
ايرانی جماعت=کلاه بردار
هرجا که ميشه و امکانش هست از بچز خارجی استفاده کن
آخرين گزينه بايد يک فرد ايرانی باشد
ميخواد دکتر باشه مهندس باشه هر خری ميخواد باشه باشه
اين شياد بازی ها هم جديدن باب شده
اگر در اثر اعتماد نکردن به يه ايرانی 1 فرصت رو از دست بدی خيالت تحت که 100 تا سود کردی

خیلی باعث تاسفه که همچین نظری مردم دارن.
در زمینه ایبوک 99 درصد کتاب های در زمینه کسب در آمد یه مشت اراجیفن.خیلی هاشون مطالبی هستن که بصورت رایگان موجود هستن میان اینارو جمع میکنن بعد اسمشو میذارن کتاب.
زیاد ایبوک ها رو جدی نگیرید.

novacounter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی باعث تاسفه که همچین نظری مردم دارن.
در زمینه ایبوک 99 درصد کتاب های در زمینه کسب در آمد یه مشت اراجیفن.خیلی هاشون مطالبی هستن که بصورت رایگان موجود هستن میان اینارو جمع میکنن بعد اسمشو میذارن کتاب.
زیاد ایبوک ها رو جدی نگیرید.
ولی‌ این خانوم در زمینه تجارت اینترنتی ظاهراً خیلی‌ معروف هست کافی‌ است اسم ایشون رو در گوگل(لادن لشکری)بزنید تا از اعتبار ایشون در اینترنت و پایگاه‌های مخصوص کسب درامد و نتورک مارکتینگ ببینید
پیشنهادم اینه که یکی‌ یا چند نفر این رو بخرند و همینجا آپلود کنند

perince_3000

Registered User
لایک‌ها
1
خب اول اين نكته كه مطمئنا" تو ايران نيستن و دسترسي دارن به بانك ها معتبر خارجي
دوم اين كه اين روش براي سايت ه خارجي هست و تو ايران حداكثر 200 تا 300 در مياري اونم با داشتن چندتا سايت
سوم اين كه بدون رنج هيچ چيزي به دست نمي آد و مطمئنا" اين خانوم هم تو 7 روز به اين درآمد دست پيدا نكردند
و درآخر كلا" اين كتاب ها براي خوندن مفيد هست به شرطي كه شرايط خودتون رو جايگزين اون شرايط بكنين بعد حالا شايد بتونيد كاريش بكنيد
ولي در كل پايه خريد هستم

اين نظر منه
والا

Last edited:

Moostafa

Registered User
لایک‌ها
656
مطمئن باشید که همین کتاب برگرفته از کتابهای رایگانی که توی اینترنت برای دانلود موجود است ..
قبل از هر کاری یه سرچی بکنیید ...

perince_3000

Registered User
لایک‌ها
1
خوبه حداقل يه سري برتري ه شايد نسبت به پك هاي ديگه داره اوليش اين كه بقيه رو ترغيب به فروش همون محصول نميكنه

اگه استارتر بخواد شريكي بخره هستم ميخوام ببينم كسي ميگه 7000 هزارتا درماه در مياره چه ايده هايي داره

style

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا اگه میخواین بخرین منم هستم . این پک تاجر اینترنتی که تاپیک دربارش زده بودم که مزخرف از آب دراومد :mad:
اینم رو بقیه :eek:
البته مولف کتاب فکر کنم مونا افشار هست نه لشکری .

omidjoun1

Registered User
لایک‌ها
0
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
سلام به همه ی دوستان.
راستش من این کتاب رو خریدم.
فرمت این کتاب exe هست و برای ورود یه کد مخصوص می خواد که فقط تو یه کامپیوتر کارمیکنه و در کامپیوترهای دیگه قابل استفاده نیست. پس تو فکر خرید اشتراکی و ... نباشید. چون حتی قابلیت کپی کردن هم نداره.
اما در مورد این که این کتاب ارزش خریدن داره یا نه ، باید بگم که به نظر من این کتابو نخرید. چون مطالبی که در این کتاب گفته شده فقط به صورت کلی گوییه و اصلا وارد جزییات نشده. البته شاید بعدا جزییات اون توی کتاب اورده بشه چون بعد از 2 ماه که من کتاب رو خریدم یه بار این کتاب آپدیت شده.
و همچنین هنوز این کتاب و کتاب های دیگری که همراه اون داده میشه کامل کامل نشده و هنوز در حال آماده سازیه..

پس به نظر من به هیچ وجه این کتاب رو نخرید ولی باز نظر خودتونه.

اگه سوالی بود در خدمتم.

reza127

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این کتاب بی محتوی ترین کتاب تجارت اینترنت هست که من دیدم و البته فقط میتونه برای صاحبش درآمد داشته باشه. من بیش از سه سال است که تو تجارت اینترنت فعال هستم. سقف درآمد ماهیانه از ادسنس هم بود 6000 دلار. البته من برای شروع از کتاب خانم مریم مازندرانی استفاده کرده بودم که الان تو بازار نیست و تو اینترنت هم نیست. در هر حال کنجکاو شده بودم که کتاب خانم افشار رو هم بخرم .... باید اقرار کنم بعد از سه سال اولین کلاهی که در اینترنت بسرم رفت خرید این کتاب بود. این کتاب برای تازه کارها نه تنها محتوی نداره تازه پس از مدتی باعث سرخوردگی هم میشه. کل کتاب بیست و چند صفحه است و تنها دو یا سه صفحه در مورد گوگل ادسنس به صورت میتدیانه توضیح داده.... من کتاب خانم مازندرانی رو سیصد تا تک تومنی خریدم در حالی که این رو بیست دلار! مواظب باشید هر چی گرونتره بهتر نیست.

این خانم هم با خانم لشکری برای خودشون کاسبی راه انداختن. اول اومدن با جند تا سایت مثل سایت مجله ایرانیان مالزی نزدیک شدن تا بتونن معروف بشن الان هم با استفاده از همون معروفیت یک کتاب بسیار سطح پایین رو دادن برای فروش... متاسفم برای این افراد که دارن از نیاز جوانها سو استفاده میکنن! ایشون حتی تو کتابش چند جا اشتباهات بسیار فاحشی داره . امیدوارم که به زودی کتابهای مفیدی داشته باشیم

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
والا اونجوری که اون توی سایتش نوشته بود و چند تا ایمیل ناقص میزد آدم وسوسه

میشد که بخرش ، من چند تا سوال ازشون پرسیدم ولی هنوزم که هنوزه جوابمو ندادن .

لااقل دوستانی که کتاب رو خریدن این مطالب رو جواب بدن .

اولین سوالم این بود : فرض کنیم من با V*P-N توی گوگل ادسنس ثبت نام کردم .

حالا باید آدرس کجا رو بدم و چه کسی نامه گوگل رو تایید میکنه ( نکنه بابت تایید

نامه گوگل هم میخوان پول بگیرن )

دومین سوال : فرض کنیم از طریق ادسنس 30 دلار کسب کردم چه طوری

این پول برام میاد ؟ من که کسی رو توی کشور خارجی ندارم که چک رو برام

بفرسته .

سوال سوم : موارد بالا به هیچ ، اومدیم و چک به یک طریقی به دستم

رسید ، چه طور توی ایران نقدش کنم ؟

silent_cry

Registered User
لایک‌ها
47
کلاه برداریه دوستان ساده نباشید لطفا

reza127

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این دختره که تازه پاش رسیده به خارج ظاهرا فکر کرده مردم ایران تازه با تجارت الکترونیک آشنا شدن. کتابیکه خریدم اونقدر بی ارزش است که باور کنید حتی ارزش نداره براتون پی دی اف کنم. اما توجه کنید با پاسخهای این خانم نامحترم و کلاهبردار....

1- شما باید بیایید خارج و پول خود را بگیرید
2- آدرس دوستاتون رو بدید که در خارج زندگی میکنند برای تائید
3- یکی از مسخره ترین چرت و پرتها: برای اینکه تبلیغ گوگل در سایت شما نشون بده دور و بر تبلیغ رو انگلیسی بنیسید

دوستان خیلی راحت بگم ایشون و چند تا از دوستاش که تو مالزی هستند یک باند کلاهبرداری اینترنت هستند و بس! اگر بیست دلار به گدا بدید بیشتر سود کردید تا وقت خودتو رو برای خوندن این جزوه 25 صفحه ای تلف کنید. کل مطالبش در مورد گوگل یک صفحه و نیم است و اگر تو همین فروم سرچ کنید مطالبی چند صد برابر با ارزش تر از اون رو پیدا میکنید

بالا