برگزیده های پرشین تولز

ESET Mobile Antivirus بهترین آنتی ویروس جهان برای گوشی های موبایل (سیمبین) عرضه شد

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
attachment.php
attachment.php

بالاخره ESET آنتی ویروس مخصوص موبایل ارائه کرد
ویژگی ها:
جستجوی سریع
حجم کم برنامه و ایجاد فضای اشغال شده در رم
جستجوی فایلهای EXE - DLL - APP - SIS -AIF - RSC - MDL - DAT - COM - INI - ZIP -JAR و ....
ایجاد LOG
قابلیت اتوران و آپدیت
و...

این نسخه بتا هست و هنوز کرک نشده

برای دریافت کد فعال سازی 30 روزه ایتدا به لینک زیر برید و با دادن آدرس ایمیل کد براتون ارسال میشه
http://www.eset.eu/download/emav-trial-form

attachment.php

(برای گوشی های ورژن3 هم قابل استفاده هست)

ESET’s mobile security solution – ESET Mobile Antivirus – is now specifically tailored for the mobile platform Symbian. Users on-the-go can protect their mobile data against attempts at corruption or manipulation by malware. Built on the same advanced ThreatSense® detection technology used in ESET Smart Security and NOD 32 Antivirus, EMAV for Symbian deploys heuristic algorithms to scan, detect, and clean malware targeting this platform.

EMAV offers industry-leading proactive protection, low system footprint, fast, reliable scanning and low false positives. ESET Mobile Antivirus eliminates threats, prevents from them and also scans native archive formats, such as .zip and .sis. EMAV’s round-the-clock protection is provided via heuristics and automatic updates, which continually close security gaps and vulnerabilities to mobile threats. With EMAV for Symbian, users can rest assured that they are protected round-the-clock no matter where they are​

فایل های ضمیمه

• ESET Mobile Security Beta v1.01(11) S60v3v5[persiantools].rar
    814.7 KB · نمایش ها: 76
  • 1.jpg
    1.jpg
    38.6 KB · نمایش ها: 88
  • Scr000011.jpg
    Scr000011.jpg
    34.2 KB · نمایش ها: 81
  • Scr000012.jpg
    Scr000012.jpg
    56.5 KB · نمایش ها: 87

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
ممنون مهدی...ولی من هنوز هم هیچ ضرورتی برای نصب انتی ویروس تو موبایلم نمیبینم....کلا این همه سال ها که گذشت و ملت دنبال انتی ویروس بودن برای گوشی هاشون من حتی 1 بار هم گوشیم ویروس نگرفت!!

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
ممنون مهدی...ولی من هنوز هم هیچ ضرورتی برای نصب انتی ویروس تو موبایلم نمیبینم....کلا این همه سال ها که گذشت و ملت دنبال انتی ویروس بودن برای گوشی هاشون من حتی 1 بار هم گوشیم ویروس نگرفت!!
مخلصم
درسته آخه خیلی دایره ویروس های موبایل وسیع نیست،ولی 1-2 بار آنتی ویروس مشکلم رو حل کرده :دی + مراقبت و.. خیلی تاثیر داره که نیاز به استفاده از آنتی ویروس نباشه :دی

بالا