برگزیده های پرشین تولز

یه دستگاه میخوام برای ضبط برنامه های تلویزیون

chaand

Registered User
لایک‌ها
31
سلام:specool:
من یه دستگاه میخوام که بشه باهاش برنامه های ماهواره و تلویزیون رو با کیفیت خوب ضبط کرد:guitar:
خودم تحقیق کردم حالا موندم بین DVD Recorder و PMP Player با قابلیت کپچر مثل این مدل:
http://www.menegin.com/content/view/39/86/
البته میخوام قیمتش هم مناسب باشه من اطلاعان زیادی در مورد این دستگاهها ندارم خواهشا راهنماییم کنید ممنون میشم:wub:

lordpc

Registered User
لایک‌ها
64
dvd-recorder قیمتش بالاست و دردسر هم زیاد داره ، پیشنهاد من اینه که شما یک عدد رسیور 4622 استرانگ بخر که کیفیتش از هر لحاظ عالیه و usb هم میخوره و با بهترین کیفیت میتونی روی فلش مموری یا هارد اکسترنال ضبط کنی . برای تلویزیون ایران هم کافیه ماه*واره اینتلست 902 رو بگیری که چون دیجیتال هست کیفیت ضبط با رسیور خیلی بهتر خواهد بود. 85 تومن قیمت رسیوره + 45 تومن هم دوتا دی*ش و ال انبی و سایر تجهیزاتش که جمعا میشه 130 تومن که از ریکودر ارزونتر و با کیفیت تر هست. حالا خوددانی:blink:

Last edited:

lordpc

Registered User
لایک‌ها
64
اون PMP هم به نظر من اسباب بازیه و ارزش خریدن نداره .:blink:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

dvd-recorder قیمتش بالاست و دردسر هم زیاد داره ، پیشنهاد من اینه که شما یک عدد رسیور 4622 استرانگ بخر که کیفیتش از هر لحاظ عالیه و usb هم میخوره و با بهترین کیفیت میتونی روی فلش مموری یا هارد اکسترنال ضبط کنی . برای تلویزیون ایران هم کافیه ماه*واره اینتلست 902 رو بگیری که چون دیجیتال هست کیفیت ضبط با رسیور خیلی بهتر خواهد بود. 85 تومن قیمت رسیوره + 45 تومن هم دوتا دی*ش و ال انبی و سایر تجهیزاتش که جمعا میشه 130 تومن که از ریکودر ارزونتر و با کیفیت تر هست. حالا خوددانی:blink:

به نظر منم این فکر بهتره ولی پیشنهاد می شه اگه تونستی یه کارت D*V*B - S بگیری که کیفیت ضبط کردنش خیلی عالیه.:rolleyes:

chaand

Registered User
لایک‌ها
31
خیلی خیلی ممنون از راهنماییهاتون دوستان :heart::heart::heart:
واقعا PMP یعنی کیفیت ضبطش اصلا بدرد نمیخوره؟ کلی تو سایتها براش تبلیغ دیده بودم!:blink:
فکر کنم رسیور خیلی برای این کارم مناسب باشه :specool:

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
خیلی خیلی ممنون از راهنماییهاتون دوستان :heart::heart::heart:
واقعا PMP یعنی کیفیت ضبطش اصلا بدرد نمیخوره؟ کلی تو سایتها براش تبلیغ دیده بودم!:blink:
فکر کنم رسیور خیلی برای این کارم مناسب باشه :specool:
خوب مگه نميگي رسيور بهتره و به كارت ميادش يه دونه DVB بگير كه روي سيستم نصب ميشه و هم كانال هاي HD ميتوني ببيني و هم دانلود آفلاين و هم اينترنت ماهواره اي بگيري و كنترل هم داره
قشنگ با سيستم ميتوني مديريتش كني و بعد روي هارد ذخيره كني كانالت رو و بعدا اگه ميخواي راحت ويرايشش كني و دردسرت كمتر بشه يه دونه از اينا بگير
الانم فعلا QBOX و Prof توصيه ميشن كه بگيري

mehrad5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه بخوای آنالوگ ضبط کنی کیفیتش میاد پایین. برو تو خط دیجیتال:

DVB-S + DVB-T

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
KWORLD TV ELITE 7134

chaand

Registered User
لایک‌ها
31
سلام دوستان من رفتم یه DVB T خریدم 63 هزار تومان الان وصلش کردم با ماهواره مشکل نداره خوبم کپچر میکنه :D اما کانالهای داخلی رو نمیگیره یه آنتن کوچیک داره که به پنجره خونه ما سیمش نمیرسه تا بتونم خارج خونه نصبش کنم وقتی میزنم کانالها رو سرچ کنه هیچ کانالی رو نمیگیره، کانالهایی ر و هم که سرچ کرده و ذخیره کرده رو باز میکنم no signal میزنه :blink::blink::blink: نرم افزاری که باهاش کار میکنم total media teather 3.5 هست آیا تنضیمات خاصی رو باید روش انجام بدم تا کانالهای داخلی رو بگیره یا باید آنتن رو جاشو عوض کنم؟ :blush:

chaand

Registered User
لایک‌ها
31
اسم دستگاه smart Tv Hybrid Pro هست اینم عکسشه:
Uploadfa.com_2281.jpg

abadgaran

Registered User
لایک‌ها
16
سلام:specool:
من یه دستگاه میخوام که بشه باهاش برنامه های ماهواره و تلویزیون رو با کیفیت خوب ضبط کرد:guitar:
خودم تحقیق کردم حالا موندم بین DVD Recorder و PMP Player با قابلیت کپچر مثل این مدل:
http://www.menegin.com/content/view/39/86/
البته میخوام قیمتش هم مناسب باشه من اطلاعان زیادی در مورد این دستگاهها ندارم خواهشا راهنماییم کنید ممنون میشم:wub:

بهترين راه براي شما اينه كه يه DVB-T از برند xvision بگيري با قيمت 79 هزار تومان. برنامه هاي تلوزوين رو با كيفيت بالا روي USB ضبط ميكنه و از همه مهمتر اين كه:
دستگاه قابل برنامه ريزي هست: يعني به دستگاه ميگي ساعت x روشن بشه و برنامه كانال 4 رو ضبط كنه و ساعت y خاموش بشه..
اين دستگاه علاوه بر اين قادر به گرفتن امواج ديجيتال هم هست. يعنني كيفيت تلوزيون رو در حد DVD ميبيني. ضمنا گارانتي خيلي خوبي هم داره. اين هم لينك مشخصاتش:

DTVC_XDVB-111_BigImage.jpg

http://www.maadiran.com/Persian/Products/DTVC/Downloads/XDVB-111_USB_SW_V1.37_20100226.zip

ahmaad313

Registered User
لایک‌ها
4
بهترين راه براي شما اينه كه يه DVB-T از برند xvision بگيري با قيمت 79 هزار تومان. برنامه هاي تلوزوين رو با كيفيت بالا روي USB ضبط ميكنه و از همه مهمتر اين كه:
دستگاه قابل برنامه ريزي هست: يعني به دستگاه ميگي ساعت x روشن بشه و برنامه كانال 4 رو ضبط كنه و ساعت y خاموش بشه..
اين دستگاه علاوه بر اين قادر به گرفتن امواج ديجيتال هم هست. يعنني كيفيت تلوزيون رو در حد DVD ميبيني. ضمنا گارانتي خيلي خوبي هم داره. اين هم لينك مشخصاتش:

DTVC_XDVB-111_BigImage.jpg

http://www.maadiran.com/Persian/Products/DTVC/Downloads/XDVB-111_USB_SW_V1.37_20100226.zip

من یه ایکس ویژن گرفتم

به کارم نمیاد
قیمتم هم 69 میدم اگه خواستی تو امضام هست

پیام خصوصی بده

بالا