برگزیده های پرشین تولز

فروش يك عدد لب تاپ p2بسيار سالم

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
فروش فوری يك عدد لب تاپ pentiom 2 به مدل TECRA8000 توشيبا فن دار بسيار قوي قابليت خنك كنندگي بالا دستگاه هنگام شارژ,خود لب تاپ اصل ژاپن و بسيار تميز وسالم بدون حتي يك خش لب تاپ با تمامي لوازم به فروش مي رسد :مودم مخصوص toshibaقوي كه 15هزار تومان و دستگاه فلاپي ديسك كه به صورت اكسترنال به لپ تاپ وصل مي شود توسط كابل خروجي كه فقط35هزار تومان خريداري شده كابل مخصوص مودم كه جداگانه خريداري شده با سرعتي خوب به اينترنت وصل مي شود لنز cd رام دستگاه كمي كثيف شده با 4500تومان مشكلش حل ميشه حتي با اين لب تاپ ميشه فيلم وموسيقي وبازيهاي كم حجم را اجرا كرد:)

مشخصات دستگاه:
intel pentiom|| processor 119mhz ,ram 128MB , cpu 133MHZ , hard 20gig windows xp atlas version2006
modem:kortex 56000pcmcia card(com6
داراي پورتUSB,inferared ,wireless link و خوروجي ويديو
سيستمlaptop را تا حد ممكن پيشرفته كردم كه با ويندوزxp سازگار بشه
ويندوز نصب شده xp با مارك atlas با سرعت مطلوب,
اين لب تاپ مخصوص كساني كه زياد با نرم افزار كامپيوتري يا سيستم حسابداري كار مي كنند با سرعتي خوب مورد استفاده است مثل نرم افزار حسابداري word.photoshap. exellو نرم افزارهاي ديگه موجود در بازار , باتري اصلي ژاپني توشيبا با عمر طولاني شارژ دهي 2.30دقيقه كار مي دهد وصداي فوق الاده قوي و استريو
لب تاپ با كليه لوازم جانبي به فروش مي رسد فقط50000تومان لوازم جانبي داره

بهترين وسيله همراه براي مسافرت
علت فروش فقط براي خريد مدل بالاتر فوري..
دوستان عزیز در صورت تمایل خرید پیشنهاد بدید و به بالاترین پشنهاد فروخته می شود
توجه: لپ تاپ به صورت تضمینی فوخته می شود

اینم عکس از لپ تاپ:
لینک مستقیم

http://www.imageha.com/images/y1a7vtbr812kkfok4yo.jpg
http://www.imageha.com/images/nzhq6gpf88qccdbn8121.jpg

:)

Last edited:

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
ویرایش: عکس هم اضافه شد:)

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
تمام پیغام های خصوصی دوستان جواب داده شد

sinaeslami

Registered User
لایک‌ها
5
40 خريدارم
پرداخت وجه بعد از تحويل
از چالوس هستم

ahmad_ebra

Registered User
لایک‌ها
259
فروش فوری يك عدد لب تاپ pentiom 2 به مدل TECRA8000 توشيبا فن دار بسيار قوي قابليت خنك كنندگي بالا دستگاه هنگام شارژ,خود لب تاپ اصل ژاپن و بسيار تميز وسالم بدون حتي يك خش لب تاپ با تمامي لوازم به فروش مي رسد :مودم مخصوص toshibaقوي كه 15هزار تومان و دستگاه فلاپي ديسك كه به صورت اكسترنال به لپ تاپ وصل مي شود توسط كابل خروجي كه فقط35هزار تومان خريداري شده كابل مخصوص مودم كه جداگانه خريداري شده با سرعتي خوب به اينترنت وصل مي شود لنز cd رام دستگاه كمي كثيف شده با 4500تومان مشكلش حل ميشه حتي با اين لب تاپ ميشه فيلم وموسيقي وبازيهاي كم حجم را اجرا كرد:)

مشخصات دستگاه:
intel pentiom|| processor 119mhz ,ram 128MB , cpu 133MHZ , hard 20gig windows xp atlas version2006
modem:kortex 56000pcmcia card(com6
داراي پورتUSB,inferared ,wireless link و خوروجي ويديو
سيستمlaptop را تا حد ممكن پيشرفته كردم كه با ويندوزxp سازگار بشه
ويندوز نصب شده xp با مارك atlas با سرعت مطلوب,
اين لب تاپ مخصوص كساني كه زياد با نرم افزار كامپيوتري يا سيستم حسابداري كار مي كنند با سرعتي خوب مورد استفاده است مثل نرم افزار حسابداري word.photoshap. exellو نرم افزارهاي ديگه موجود در بازار , باتري اصلي ژاپني توشيبا با عمر طولاني شارژ دهي 2.30دقيقه كار مي دهد وصداي فوق الاده قوي و استريو
لب تاپ با كليه لوازم جانبي به فروش مي رسد فقط50000تومان لوازم جانبي داره

بهترين وسيله همراه براي مسافرت
علت فروش فقط براي خريد مدل بالاتر فوري..
دوستان عزیز در صورت تمایل خرید پیشنهاد بدید و به بالاترین پشنهاد فروخته می شود
توجه: لپ تاپ به صورت تضمینی فوخته می شود

اینم عکس از لپ تاپ:
لینک مستقیم

http://www.imageha.com/images/y1a7vtbr812kkfok4yo.jpg
http://www.imageha.com/images/nzhq6gpf88qccdbn8121.jpg

:)

این لپتاپ پنتیوم 1 هست دوست عزیز

mohammad59mm

Registered User
لایک‌ها
215
من فعلآ قصد خريد ندارم ، چون تا حالا لپ تاپ نداشتم و اطلاعاتي ندارم، مي پرسم:
1- دي وي دي رايتر معمولي رو ميشه به اين لب تاپ وصل كنيم؟ اگه نميتونيم قيمت خريد دي وي رايترش توي چه حدوديه؟
2- با باتريش و بدون برق تا چه مدت كار ميكنه؟ ايني كه زدين ، دوساعته يا دو دقيقة؟
3- حداكثر تا هارد چند گيگ ميشه براش بزاريم؟
و مهم تر از همه:
3- با اون ميشه فيلم هاي 700 مگ و پايين تر رو اجرا كرد يا نه؟

Last edited:

sinaeslami

Registered User
لایک‌ها
5
فکر می کنی داری pc پنتیوم2 می خری.
تازه اونم بهت نمیدن
قصد اينو نداشتم كه تو سر مال بزنم و واقعا خريدار هستم و الكي نميام بگم خريدار هستم و قيمتي كه دادم گفتم من اينقدر خريدار هستم و نگفتم كه اينقدر ارزش داره. شايد اين 1 ميليون ارزش داشته باشه ولي واسه من 30 ارزش داره و گفتم كه شما چون گفتين 50 منم 10 تومان راه بيام و بگم 40 و گفتم كه شما هم 10 تومان راه بياين و بگين 40 تا با هم معامله كنيم.
همين چند روز پيش از يكي از كاربراي محترم اينجا به نام آقاي زارعي پنتيوم 3 پنجاه تومان خريدم كه البته مال شما با توجه به فركانس سي پي يو فكر مبكنم پنتيوم 1 باشه كه البته لپتاپ آقاي زارعي هم واسه من 40 ارزش داشت و من 10 تومان راه اومدم. ديروز هم پولشو واريز كردم.

دستگاه شما درايو نوري هم داره؟

Last edited:

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
قصد اينو نداشتم كه تو سر مال بزنم و واقعا خريدار هستم و الكي نميام بگم خريدار هستم و قيمتي كه دادم گفتم من اينقدر خريدار هستم و نگفتم كه اينقدر ارزش داره. شايد اين 1 ميليون ارزش داشته باشه ولي واسه من 30 ارزش داره و گفتم كه شما چون گفتين 50 منم 10 تومان راه بيام و بگم 40 و گفتم كه شما هم 10 تومان راه بياين و بگين 40 تا با هم معامله كنيم.
همين چند روز پيش از يكي از كاربراي محترم اينجا به نام آقاي زارعي پنتيوم 3 پنجاه تومان خريدم كه البته مال شما با توجه به فركانس سي پي يو فكر مبكنم پنتيوم 1 باشه كه البته لپتاپ آقاي زارعي هم واسه من 40 ارزش داشت و من 10 تومان راه اومدم. ديروز هم پولشو واريز كردم.

مخلصیم
شما لطف داری آقای اسلامی.
دستگاه ایشون درایو نوری داره.
با احترام

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
من فعلآ قصد خريد ندارم ، چون تا حالا لپ تاپ نداشتم و اطلاعاتي ندارم، مي پرسم:
1- دي وي دي رايتر معمولي رو ميشه به اين لب تاپ وصل كنيم؟باید cpu بالاتر ببری تا با سرعت کار کنه
اگه نميتونيم قيمت خريد دي وي رايترش توي چه حدوديه؟اکسترنال 70تومان
2- با باتريش و بدون برق تا چه مدت كار ميكنه؟ ايني كه زدين ، دوساعته يا دو دقيقة؟2ساعت 30دقیقه کامل
3- حداكثر تا هارد چند گيگ ميشه براش بزاريم؟تا80میشه
و مهم تر از همه:
3- با اون ميشه فيلم هاي 700 مگ و پايين تر رو اجرا كرد يا نه؟
فیلم تو حافظه بریزی بله میشه با سی دی هم میشه
دیگه؟؟;);)

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662

به هیچ عنوان به شرط می فروشم.
تو قسمت مشخصات به طور واضح زده|| PENTIOM

نوشته doom مخلصیم
شما لطف داری آقای اسلامی.
دستگاه ایشون درایو نوری داره.
با احترام :eek:;)

بالا