برگزیده های پرشین تولز

وارز و رعایت کپی رایت

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
سلام

یه سایت نرم افزار اینگلیسی دارم ( اخبار - دانلود ) - خب داره خیلی خوب پیش میره .

اکثر کسایی که می بینند می گن اگر اون نرم افزار های دارای کپی رایت ( مثل کرک - فیلم ) رو برداری یه سایت کلاسیک می شه .

نمی دونم چه کنم . اینکه تو سایت قوانین رعایت بشه تا چه حد در اعتبار اون سایت ماثر هست ؟

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
به خیلی چیزها بستگی داره، سایت وارز داریم حالت بهم می خوره می ری داخلش از بس هرچی دستش می رسه طرف می زاره اونجا و مرتب نیست، سایت هم داریم خیلی شیک چیزهای تخصصی و درست حسابی رو می زاره برای دانلود.
اگر سایتت برای دانلود هستش سعی کن تخصصی و مرتب کار کنی، اگر نه سایت دانلود نیست فقط و مطلب هم می زاری سعی کن فایلی که می زاری ذکر کنی این فایلی که گذاشتم برای دانلود، فقط برای تست هستش و برای کارهای تجاری حتماً نرم افزار رو خریداری کنید.
اینجوری نشون می دی که به کپی رایت هم احترام می زاری.
باز سئوالی بود در حد سوادم در خدمتم :دی

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
پاشو برو توبه کن و به آغوش گرم کپی رایت بازگرد... :دی

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
به خیلی چیزها بستگی داره، سایت وارز داریم حالت بهم می خوره می ری داخلش از بس هرچی دستش می رسه طرف می زاره اونجا و مرتب نیست، سایت هم داریم خیلی شیک چیزهای تخصصی و درست حسابی رو می زاره برای دانلود.
اگر سایتت برای دانلود هستش سعی کن تخصصی و مرتب کار کنی، اگر نه سایت دانلود نیست فقط و مطلب هم می زاری سعی کن فایلی که می زاری ذکر کنی این فایلی که گذاشتم برای دانلود، فقط برای تست هستش و برای کارهای تجاری حتماً نرم افزار رو خریداری کنید.
اینجوری نشون می دی که به کپی رایت هم احترام می زاری.
باز سئوالی بود در حد سوادم در خدمتم :دی

خب آره ...

ولی دو موضوع هست . بیشتر کاربرای کشورهای خاصی دنبال کرک و .. می گردند . مثلا کابرای آمریکایی طرف اینطور سایت ها نمی یان
من 100 صفحه در ساعت ( میانگین ) الان ایدکس دارم . تقریبا نصف کسایی که میان با همین عناوبن جستجوی ( کرک و وارز ) میان و خب این رو نمی شه در نظر نگرفت .
ولی درمقابلش سایت های بسیار معتبر دانلود نرم افزار رایگان یا شیروار هستند که اونها هم بازدید بالا دارند .

حالا کدوم روش بهتره - روش کار وارز یا کار کلاسیک -

کسی از بچه ها تا حالا تجربه داشته ..

کابرا رو نمی شه با یه جمله گول زد . سایتی که وارز شناخته بشه خب باید در همین زمینه کار کنه و شرایط خودش رو هم داره ..

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
این سایت منظورمه californiainfinity.com

نظرتون چیه . اطلاعات وارز رو از روش حذف کنم ؟

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
با بررسی که از سایت شما کردم شما رسماً وارز هستید :دی
تصمیم با خودت هستش. خودت بهتر می دونی سایت وارز خیلی داریم، اگر می خوای توی این همه سایت کاربر جمع کنی باید با بقیه فرق داشته باشی و برنامه داشته باشی، بعد باید ببینی چه سودی برات داره وارز، اگر وارز نباشی چه سودی داره. اصلاً دنبال سودی یا نه از سر علاقه. همه این ها دست به دست هم می ده تا تکلیف سایتت رو مشخص کنی.
به نظر من اگر مرتب کار کنی و نظم داشته باشی و چیزهایی که ملت تشنش هستن رو بزاری کارت می گیره. همیشه هم باید آپدیت باشی، یا باید جدی باشی یا باید قید وارز رو بزنی که دلت رو می زنه اگه علاقه نداشته باشی.

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
ممنون . من فعلا وارز رو متوقف می کنم ببینم چه اثری داره --
کلاسیک کار می کنیم دیگه چه می شه کرد ( آخر رعایت کپی رایت :D )

بالا