برگزیده های پرشین تولز

مکزیک یا تایلند

Google_khan

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوستان !
آقا امام زاده مارو طلبیده !
اما یکی از این دو تا شهر رو می تونم انتخاب کنم که 2 ماه برم اونجا

شهریور و مهر ماه رو - هزینه بلیط رفت و امدش با منه و اینکه تقریبا یه مقدار از هزینه های من رو ساپورت می کنن اما باید ماهی 200 - 300 تا ببرم حداقل

مسلما می خوام بهم خوش بگذره و عشق و حال ( اینم بگم منظورم از عشق و حال -18 نیست :D ) اگرم باشه با این تایلندی های درپیت نیست !

حالا دیگه بقیه اشو شما دوستان بگین

1- مکزیک شهر VERACRUZ

2- تایلند - شهر CHONBURI

:دی آقا دمتون گرم راهنمایی کنین مارو !

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
مکزیک برو

اگه رفتی یادت نره به معبد Ruins سر بزنی :D

50vbrspkil8k8johwe1.jpg

فیلمشو دیدی؟

Google_khan

Registered User
لایک‌ها
2
هااا ؟! :D
نه ندیدم ...
اما اینجا که گذاشتی خیلی باحاله ها !

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
مکزیک ... مکزیک ... مکزیک و لا غیر

بهشته

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
من باشم پام رو میکنم تو یک کفش و میگم فقط میخوام برم آفریقای جنوبی.
خدایی زیباتر از این کشور من تو عمرم ندیدم.
الحق که لقب الماس درخشان برازنده آفریقای جنوبی هست.

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
برو مکزیک... هم کشور خوبیه و هم غذاهای عالی ای دارن (بزن تو کار فلفل و تندی جات برو فضا :p) و هم تفریحات سالم اونور 18 توش زیاد پیدا میشه :)happy:)... وقتی رفتی به هیچ وجه آثار باستانی به جای مونده از مایاها رو از دست نده... این قوم بسی خفن و جلب مخفی تشریف داشتن... 2012 و اون شکلای عجیب روی زمینم بعضی از شاهکارای اینا هستن... :

http://en.wikipedia.org/wiki/Maya_civilization

از اونور برو کوبا سلام گرم ما رو به فیدل کاسترو برسون... :lol:

راستی فکر استخدام مترجمم کردی...؟؟؟!!! :p ... البته اکثر مردم انگلیسی بلدن(مخصوصاً جاهای توریست خیز!)... کلاً اون منطقه اکثر مردم دو زبون اسپانیولی و انگلیسی آمریکایی رو بلدن ولی به هر حال یه چیزی از زبونشون یاد بگیر یا یه مترجم استخدام کن که عین خر تو گل نمونی (البته مترجم انگلیسی نه فارسی چون مترجمای سفارت ایران احتمالش کمه باهات همکاری کنن بری جاهای بدبد... :دی)... باید بگردی یه مؤسسه توریستی خوب پیدا کنی که مترجم و راهنمای درست حسابی و قابل اطمینان بهت بدن تا هم حالشو ببری هم کشورو به خوبی بگردی هم بازم حالشو ببری... میتونی از سفارت ایران راهنمایی بخوای تا بهت یه مؤسسه خوب معرفی کنن...

و در کل بهتره همه این کارا رو از همینجا بکنی و کلاً از قبل برنامه ریزی کنی که وقتی رفتی به دیار غربت و در گوش استکبار جهانی، دور خودت نچرخی و از تمام زمانت نهایت حال رو ببری...

http://en.wikipedia.org/wiki/Mexico

برو مکزیک! از اونجام برو آمریکا قاچاقی :lol:

بچه مردمو با این سخنان یاوه گویان شرق و غرب و مستکبران زورگوی وابسته به صهیونیسم بین الملل اغفال نکن... مرزبانان آمریکایی حق تیر دارن میره Headshot میشه بعد باید دیه بدی...!

Last edited:

Google_khan

Registered User
لایک‌ها
2
برو مکزیک... هم کشور خوبیه و هم غذاهای عالی ای دارن (بزن تو کار فلفل و تندی جات برو فضا :p) و هم تفریحات سالم اونور 18 توش زیاد پیدا میشه :)happy:)... وقتی رفتی به هیچ وجه آثار باستانی به جای مونده از مایاها رو از دست نده... این قوم بسی خفن و جلب مخفی تشریف داشتن... 2012 و اون شکلای عجیب روی زمینم بعضی از شاهکارای اینا هستن... :

http://en.wikipedia.org/wiki/Maya_civilization

از اونور برو کوبا سلام گرم ما رو به فیدل کاسترو برسون... :lol:

راستی فکر استخدام مترجمم کردی...؟؟؟!!! :p ... البته اکثر مردم انگلیسی بلدن(مخصوصاً جاهای توریست خیز!)... کلاً اون منطقه اکثر مردم دو زبون اسپانیولی و انگلیسی آمریکایی رو بلدن ولی به هر حال یه چیزی از زبونشون یاد بگیر یا یه مترجم استخدام کن که عین خر تو گل نمونی (البته مترجم انگلیسی نه فارسی چون مترجمای سفارت ایران احتمالش کمه باهات همکاری کنن بری جاهای بدبد... :دی)... باید بگردی یه مؤسسه توریستی خوب پیدا کنی که مترجم و راهنمای درست حسابی و قابل اطمینان بهت بدن تا هم حالشو ببری هم کشورو به خوبی بگردی هم بازم حالشو ببری... میتونی از سفارت ایران راهنمایی بخوای تا بهت یه مؤسسه خوب معرفی کنن...

و در کل بهتره همه این کارا رو از همینجا بکنی و کلاً از قبل برنامه ریزی کنی که وقتی رفتی به دیار غربت و در گوش استکبار جهانی، دور خودت نچرخی و از تمام زمانت نهایت حال رو ببری...

http://en.wikipedia.org/wiki/Mexico

بچه مردمو با این سخنان یاوه گویان شرق و غرب و مستکبران زورگوی وابسته به صهیونیسم بین الملل اغفال نکن... مرزبانان آمریکایی حق تیر دارن میره Headshot میشه بعد باید دیه بدی...!

آقا اول از همه بابت اینکه جلوی Head shot شدنم رو گرفتی دمت گرم و سرت سبز
دوم هم اینکه

ببین من کاملا می دونم که یه کشور آسیایی چقد می تونه با یه آمریکایی فرق داشته باشه . در ضمن بدم هم نمی آد یه بار از اون چوپوق های سرخپوستی بکشم و رسم دوستی با رییس قبیله ارو به جا بیارم

اما داداش یه نیگاه بنداز اینجارو ... لامصب همه میگن تایلند ال و بل ... البته الان که فک کنم اونجا جنگه ....
ولی خوب انقد همه تعریف کردن بگی نگی یه نموره شک در ایمانمان آمده ...

حال از شما و دیگر دوستان می خوام که کمک کنین من بدونم آخر باید به کدوم حبل توریستی چنگ بزنم تا رستگار شوم ؟!:happy:

1240

Registered User
لایک‌ها
28
مکزیکی ها خوشگل ترند.
کشورشون هم ازاد تره

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297

mo|-|sen

Registered User
لایک‌ها
50
بابا تایلند که حکومت نظامی میخوای بری اونجا چیکار... همه دارن میگن مکزیک خو برو دیگه دی...

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
آقا اول از همه بابت اینکه جلوی Head shot شدنم رو گرفتی دمت گرم و سرت سبز
دوم هم اینکه

ببین من کاملا می دونم که یه کشور آسیایی چقد می تونه با یه آمریکایی فرق داشته باشه . در ضمن بدم هم نمی آد یه بار از اون چوپوق های سرخپوستی بکشم و رسم دوستی با رییس قبیله ارو به جا بیارم

اما داداش یه نیگاه بنداز اینجارو ... لامصب همه میگن تایلند ال و بل ... البته الان که فک کنم اونجا جنگه ....
ولی خوب انقد همه تعریف کردن بگی نگی یه نموره شک در ایمانمان آمده ...

حال از شما و دیگر دوستان می خوام که کمک کنین من بدونم آخر باید به کدوم حبل توریستی چنگ بزنم تا رستگار شوم ؟!:happy:

اونی که میگه تایلند ال و بل تا حالا مکزیک رو ندیده که همچین حرفی میزنه

فکر میکنه یه کشور اگه روسری نداشته باشه ال و بله

بری مکزیک دیگه دلت نمیاد برگردی ... تایلند جلوش باید بره بوق بزنه بابا .. تایلند کجا مکزیک کجا

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
برو تایلند ساحل پاتایا

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
من باشم ، با احتساب همه مقایسه هایی که توی ذهنم کردم ، بازم مکزیک رو انتخواب میکردم. البته این نظر منه خیلیا شاید تایلندو دوست داشته باشن.
موفق باشی :) اگه رفتی مکزیک چند تا عکس یادگاری به عنوان سوغات توی پرشن تولز بزار :)

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
100 درصد مکزیک بهتره.

چُلمن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به مکزیک مراجعت کنید . شنیده ام که پر از گوشت های ناب می باشد که هر کدام انسان را 200 سال جوان می کنند .
image.php

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
همچین مکزیک مکزیک می کنید انگار 10 بار رفتید اونجا .. :D
من خودم نرفتم ولی یه پسر عمو دارم اونم نرفته .. میگه خیلی خوبه ...:D

mhdotcom

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها