برگزیده های پرشین تولز

خطای ODBC's SQL Install driver manager failed

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89
سلام
من هفته پیش روی سیستمم هم VS 6.0 بود هم VS2005
چون ویندوزم خراب شده بود مجبور شدم VS ها را UNISTALL کنم که درست هم پاک نشدن
الان که می واهم vs6.0 را نصب کنم با این اررور مواجه میشم. پدرم در اومده از صبح تا حالا!!!!!

چکار کنم :(

a7f8b74d4a4c452097d5.jpg

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام sylvester عزيز
animsmilysmile.gif

. دو پيشنهاد: اول بريد در ليست برنامه‌هاي نصب شده در ويندوز همه SQLها را و ميكروسافتي‌هاي مرتبط با برنامه نويسي را پاك كنيد و دوباره تست نماييد؟!

. بعد اگر نشد، من يادمه همچين مشكلي براي VB2005 برام پيش آمد و رفتم گشتم و ديدم خود MS يه برنامه 3xx KB داره مخصوص پاك كردن كامل VB2005ي كه ناقص پاك شده. پس بگرديد شايد براي VB6 هم موجود باشه!؟ حالا يا در سايت MS يا جاي ديگه؟!

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
89/03/02
26.gif
103.gif

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89
دوست عزیز من تمام برنامه هایی را ممکن بود ربط داشته باشه پاک کرده بودم و هر روشی که به ذهنم رسیده بوده را تست کردم
چون به نتیجه نرسیدم به ناچار اومدم انجمن و از دوستان تقاضای کمک کردم

آیا لینکی از اون برنامه برای vs2005 دارین؟ شاید برای 6 هم کار کرد

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام sylvester عزيز
animsmilysmile.gif

دوست عزیز من تمام برنامه هایی را ممکن بود ربط داشته باشه پاک کرده بودم و هر روشی که به ذهنم رسیده بوده را تست کردم
چون به نتیجه نرسیدم به ناچار اومدم انجمن و از دوستان تقاضای کمک کردم
. خوب اگر همين توضيح را همان اول مي‌داديد من هم فقط راه دوم را پيشنهاد مي‌دادم...!
3.gif

. خوب پس به بر اساس راه دوم كه پيشنهاد دادم به دنبال برنامه‌اي براي VB6 بگرديد. اما در مورد VB2005 من اون فايل رو تو سايت MS يافتم و الان لينكش رو ندارم ولي خود فايل رو دارم و اينجا آپ كردم... يادم هم نيست كه آيا اين فايل كمكم كرد يا نه!! اميدوارم جواب بده ....

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
89/03/03
26.gif
103.gif

Last edited:

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89
سلام sylvester عزيز
animsmilysmile.gif

. خوب اگر همين توضيح را همان اول مي‌داديد من هم فقط راه دوم را پيشنهاد مي‌دادم...!
3.gif

. خوب پس به بر اساس راه دوم كه پيشنهاد دادم به دنبال برنامه‌اي براي VB6 بگرديد. اما در مورد VB2005 من اون فايل رو تو سايت MS يافتم و الان لينكش رو ندارم ولي خود فايل رو دارم و اينجا آپ كردم... يادم هم نيست كه آيا اين فايل كمكم كرد يا نه!! اميدوارم جواب بده ....

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
89/03/03
26.gif
103.gif

این برنامه هم چاره نکرد. ولی متوجه شدم که هر آتیشی هست از گوره VS2005 بلند شده نه 6.0
موقع کار این برنامه هم یک سری اررور میادش
در هر صورت از بابت آپلود برنامه تشکر میکنم

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام sylvester عزيز
animsmilysmile.gif

. آقا اين هم يافتم، عمليات! قسمت Manually remove Visual Studio 2005 را مطالعه و انجام دهيد. در ضمن جايي نوشته بود Framework هم ممكنه چنين مشكلي پيش بياره! آيا اون رو هم پاك كرديد؟! همچنين تمامي فولدر‌هاش رو هم دستي بيابيد و پاك كنيد. (حتي آنهايي كه در فولدر C:\Program Files\Common Files و C:\Documents and Settings\YourUserName\Application Data و C:\Documents and Settings\YourUserName\Local Settings\Temp هستند) مشكل شما مطمئنن مربوط به رجيستري ويندوز هست. من پست ديگه شما را در فروم ديگه ديم كه نوشته بوديد ويندوز را ريپير نموديد ولي مشكل حل نشده! دليل اينه كه برنامه‌هاي هر چي در ريجيستري بنويسند، بعدن خودشان باشد پاكش كنند (يا در زمان Uninstall يا در موارد ديگه) و ويندوز هيچ كاري به اين موارد نداره و راهي هم براي تشخيصش نداره! در آخر كار از برنامه هاي تعميير رجيستري ويندوز هم يك تستي بكنيد بد نيست!! اينجور برنامه‌‌هاي هيچ وقت به من جواب ندادند!! تازه گاهي خرابتر هم كردن! ولي به عنوان آخرين راه قبل از نصب مجدد ويندوز (Clean Install) بد نيست كه از آنها استفاده نماييد!

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
89/03/05
26.gif
103.gif

Last edited:

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها