برگزیده های پرشین تولز

سرویس VPS windows 2008

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
سلام

سرویس VPS ویندوز (ترجیحا 2008 ولی اگر 2003 هم بود مشکلی نیست) چی پیشنهاد میکنید؟ vpsland رو امتحان کردم ولی بخصوص پشتیبانیش اصلا قابل اعتماد نبود، روزهای تعطیل که هیچ، روزهای وسط هفته یه بار زود جواب میدن یه بار 6 ساعت طول میکشه جواب بدن.

یه سرویس قابل اعتماد برای میزبانی چند تا سایت میخوام. (برای ارسال ایمیل تبلغاتی و ریموت دسکتاپ و بکاپ نمیخوام که آپ بودنش زیاد مهم نباشه)

ممنون

pico.vps

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

سرویس VPS ویندوز (ترجیحا 2008 ولی اگر 2003 هم بود مشکلی نیست) چی پیشنهاد میکنید؟ vpsland رو امتحان کردم ولی بخصوص پشتیبانیش اصلا قابل اعتماد نبود، روزهای تعطیل که هیچ، روزهای وسط هفته یه بار زود جواب میدن یه بار 6 ساعت طول میکشه جواب بدن.

یه سرویس قابل اعتماد برای میزبانی چند تا سایت میخوام. (برای ارسال ایمیل تبلغاتی و ریموت دسکتاپ و بکاپ نمیخوام که آپ بودنش زیاد مهم نباشه)

ممنون

بیا یاهو! راهنماییت می کنم با قیمت خوب
آی دی:
pico_host

یا جیمیل:
[email protected]

AfraWeb.net

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

ممنون

پیشنهاد میکنیم برای امنیت و کارایی بیشتر سرور از نسخه اصلی ویندوز استفاده نمایید که هزینه ای در حدود 25 تا 35 دلار در ماه دارند و اینکه از سرور اختصاصی استفاده نمایید . اگر هزینه برای شما اینقدر مهم نیست

نکات مهم در خرید سرویس = اپ تایم بالا + ساپورت قوی و 24 ساعته و سرعت پاسخگویی کمتر از 30 دقیقه + عدم تحریم + اپ لینک بالا این نکات را حتما در خرید های خود در نظر بگیرید

موفق باشید

ghanari_ghermez

Registered User
لایک‌ها
6
در خدمتم
سرور مجازی آمریکا ، آلمان ، هلند
پشتیبانی 25 ساعته :دی [یاهو ، ایمیل ، تلفن ]

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
سلام

ممنون از راهنمایی دوستان. حتما سرویس هایی که شما میدید هم خیلی خوب هست.
ولی منظورم استفاده از تجارب دوستان برای انتخاب از بین یکی از سرویس دهنده های معروف بود. (1and1، liquidweb، inmotionhosting، vpsnext، fullcontrol و غیره)

ممنون

بالا