برگزیده های پرشین تولز

Phenom II 550 Unlock/Main 785G/DDR3 Cl7/Power Seasonic/5850XFXقابلیت چهار هسته شدن

919

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
داستان به اینصورت هست که یکسری قطعات تهیه شده برای کسی ولی ایشون متاسفانه به پولشون شدیدا نیاز پیدا کردن
قطعات تماما نو هستند و چندتاشون 2 روز پیش و چندتاشون هم دیروز خریداری شدند و فقط برای تست بسته شدند و هیچگونه استفاده ای نشده اند (پیچ نشده اند)

این قطعات مناسب هستند برای کسانی که میخواهند سیستم تهیه کنند و حال و حوصله گشتن بازار را ندارند تازه اگر هم بگردند به این قیمت پیدا نخواهند کرد ضمن اینکه قطعه ای مثل مین را اصلا پیدا نخواهند کرد

اولین قطعه سی پی یو Phenom II 550
سی پی یو خوبی هست بسیار نزدیک به Intel Core2 Duo E7500 و Intel Core2 Duo E8300
ضمن اینکه این سی پی یو از سری بچ نامبر هایی هست که تبدیل به چهار هسته ای میشه و کارایی در حد Phenom II 955 به شما میده که با هزینه نصف میتونین از این کارایی استفاده کنید ضمنا جزو اون سری هایی هست که نیاز به دادن ولتاژ برای استیبل شدن نداره و به همین جهت نیاز به خرید فن و هیتسینک و هزینه اضافه ندارید (یعنی شما بدون هیچ ریسکی صاحب یک سی پی یو چهار هسته ای از نوع فنوم 2 میشین)
قیمت 100

Main Borad : Asrock 785GXH/128M
http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Model=M3A785GXH/128M
این مین واقعا مین خوب و خوش قیمتی هست (کیفیت قطعات بسیار خوب و تمام خازن ها سالید ژاپنی هستند)
میتونین ریویو ها رو مطالعه کنید و ببینید هم اور خوبی داره هم نصبت به قیمتش امکانات خوبی به شما میده
از جمله وی جی ای آنبرد 4200 که چیپست های 785 دارند بعلاوه 128 مگ رم 1333 DDR3 آنبرد که کارایی گرافیک را بهبود میده , ساپورت DDR3 DualChanel 1600
HDMI , DVI , RGB , E-sata
و مهمتر از همه ساپورت کراس فایر که شما میتونین 3 تا کارت رو کراس کنین
میتونین دو تا ای تی آی و یه دونه هم انویدیا ارزان قیمت برای استفاده از کودا که برای این مین با این قیمت و داشتن و سه شکاف پی سی آی اکسپرس کراس فایر یک مزیت مهم تلقی میشه

این مین به هیچ وجه تو بازار پیدا نمیشه و خیلیا دنبالشن قیمتش هم 105 هست که اگر هم پیدا کنید مطمنا قیمت بالایی بهتون خواهند داد چون تو بازار نیست

قطعه بعدی
Ram DDR3 Gskill F3 1333 Cl7 2*1G Dual

رم جی اسکیل هم که شناخته شده هست و از بهترین رم های دنیا برای اور کلاک هست از همه مهمتر Cl7 بودنش هست
الان هم برین بازار رو زیر و رو کنین دو تا یک گیگ دوال سی ال 7 پیدا نمی کنید

قیمت 79

پاور SeaSonic S12II 330 Bronze
http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16817151073

پاور بسیار خوبی و روی بسیاری از کیس های آماده امریکایی بسته میشه

بشخصه خودم یه سیستم Core i7 920 با
گرافیک 9600 از همین پاور گذاشتم و مشکلی هم نداشتن
البته اگر میخواین گرافیک قوی استفاده کنید این پاور به شما پیشنهاد نمیشه
این سیستم هم قرار نبوده که اون گرافیک روش بسته بشه و گرنه این پاور خریداری نمیشده
قیمت 39
قبلا قیمتش تو 68 دلار بود

یک عدد مانیتور 23500 و کارت گرافیک 5850 XFX هم هست که این دوتا تکلیفشون مشخص نیست چون بعضی از اینها خرید نقدی هست بعضی ها عرفی بعضی ها میتونن مرجوع کنن بعضی ها خیر
مانیتور مشتری خوبی داره احتمالا اگر فروش نرفت همینجا اعلام میکنم
[ قیمت خرید خود مغازه دارها از شرکت همین 333 هست یعنی به هیچ وجه شما نمیتونید این کارت رو زیر 334 تو بازار پیدا کنید

سی پی یو و رم و مین و پاور قیمت پایه 279
قیمت مین سی پی یو و رم 249 هست
همین الان اگر تشریف ببرید بازار و این قطعات را بخواهید تهیه کنید بعد از کلی گشتن فکر نمی کنم زیر قیمت 320 قیمتی پیدا کنید ضمن اینکه مین و رم را پیدا نخواهید کرد

اظهار نظر در راستای راهنمایی خواننده هیچ مشکلی نداره یعنی اگر کسی خواست راهنمایی کنه و بگه مثلا این قطعه خوب نیست هیچ مشکلی نداره ولی لطفا از اونایی که دو تا دونه ریویو خوندن و اصغر آقای بقالی سر کوچشون گفته بابا چقدراینکاره ای لطفا اینجا اظهار نظر نفرمایند چون جاش نیست ممنون میشم

پی نوشت : تمام قطعات بالا نو هستند و دارای گارانتی معتبر فقط پاور گارانتی نداره اونم مهلت تست میدم البته چون اکتیو هست و قطعات مرغوبی داره بعید میدونم مشکلی پیدا کنه , البته شاید هم داشته باشه چک نکردم

مزایده تا جمعه 21 خرداد ماه ساعت 23 خواهد بود , لطفا کامل تحقیق بفرمایید و تشریف ببرید بازار قیمت بگیرید و اگر مطمین بودید قیمت بدید , چون بارها دیده شدن دوستان همینجوری قیمت میدهند ولی موقع خرید زیر تعهدشون میزنن , تحویل حضوری در کرج و تهران
با تشکر

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
دوست عزيز لطفا قيمت گرافيك هم مشخص كنيد

sepehrlp

Registered User
لایک‌ها
0
اگه لطف کنی بچ نامبر CPU رو با عکس بگذاری عالی میشه
در ضمن بلک 550 هم نو با قیمت 100 با گارانتی متریکس و 103 با گارانتی آواژنگ هست
هرچی باشه CPU شما باز شده

Mehrang

Registered User
لایک‌ها
17

اگه یک لینک هم از Ram میذاشتی بهتر بود.

mahdi8063

Registered User
لایک‌ها
56
دوست عزیز سی پی یو رو کمی پایینتر بدی خریدارم

و یه سوال دیگه این که شما این سی پی یو رو خودت تست کردی آنلاک شده ؟؟؟

cadusir

Registered User
لایک‌ها
89
سلام
مادربورد را جداگانه میدین؟
شاید پاور را هم برداشتم.

mr.slim

Registered User
لایک‌ها
5
قیمت گرافیک؟

919

Registered User
لایک‌ها
3
قیمت مانیتور رو میخواستم بدونم
هنوز معلوم نیست فردا اعلام خواهم کرد
دوست عزيز لطفا قيمت گرافيك هم مشخص كنيد
گرافیک همین الان مشتری 330 داره
اگه لطف کنی بچ نامبر CPU رو با عکس بگذاری عالی میشه
در ضمن بلک 550 هم نو با قیمت 100 با گارانتی متریکس و 103 با گارانتی آواژنگ هست
هرچی باشه CPU شما باز شده
عزیز دل برادر شما که عضو قدیمی هستید چرا ؟
قیمتی هم که دادم قیمت روز هست نیومدم قیمت پرت بدم که (قبلا در بازار کامپیوتر فعال بودم و با سورس های بازار آشنا هستم)
قیمت شما برای حداقل یکماه پیش هست
همین فردا تشریف ببرید بلک رو قیمت بگیرید اولا زمینش تو بازار خیلی کمه امکان اینکه پیدا کنید کمه ضمنا پیدا هم کیند قیمتش زیر 114 نیست
اگر دیدید زیر این قیمت حتما بخیرید و شک نکنید
دوست عزیز سی پی یو رو کمی پایینتر بدی خریدارم

و یه سوال دیگه این که شما این سی پی یو رو خودت تست کردی آنلاک شده ؟؟؟
همین الان به همین قیمت مشتری داره (اگر امکان پذیر بود حتما تقدیمتون میکردم)
بله روی همین مین که بستم بدون هیچ افزایش ولتاژی چهارهسته ای شناخت
سلام
مادربورد را جداگانه میدین؟
شاید پاور را هم برداشتم.
ترجیحا همه با هم ولی اگر قیمت پیشنهادیتون مناسب باشه امکانش هست
قیمت گرافیک؟
قابل دار نیست دوست گرامی
در حال حاضر 330 مشتری دارد

پی نوشت : در حال حاضر 3 پیشنهاد به قیمت پایه اعلام شده
یکی از دوستان مین سی پی یو رم و دو نفر دیگه مین سی پی یو رم و پاور و یکیشون علاوه بر چهارتا مانیتور هم میخواهند پس لطفا اگر قیمتی مد نظرتون هست بالای قیمت پایه بدید اگر همه روی قیمت پایه بودند به اولین نفری که پی ام دادند قطعات تحویل خواهد شد

با تشکر از دوستان

cadusir

Registered User
لایک‌ها
89
ترجیحا همه با هم ولی اگر قیمت پیشنهادیتون مناسب باشه امکانش هست

با تشکر از دوستان

ممنون آقا، راستش قیمت نهایی دیگه بستگی به شما داره.
البته جسارت نباشه اما من هفته گذشته که تهران بودم در مجتمع تجاری ياران که توی صادقیه هست دقیقا همین مادربورد یعنی ASRock M3A785GXH/128M رو قیمت کردم 95 هزار تومان و یک بار هم در مجتمع کامپیوتری ولیعصر صد هزار تومان.
البته شما در قیمت گذاری مختار هستید و بنده هیچ انتظار بیموردی از شما ندارم!
حالا متاسفانه شهرستان برگشتم و دسترسی ندارم، با این حساب اگر لطف کنید و قیمت نهایی رو بفرمایید بسیار ممنون میشم. فقط لطف کنید آخرین قیمتی که برای شما صرف میکنه بگید تا دیگه چونه نزنیم.
شادکام باشید

پ.ن. هزینه پست را هم خود بنده پرداخت میکنم پس فقط لطف کنید قیمت نهایی بورد به تنهایی را بفرمایید.

Last edited:

919

Registered User
لایک‌ها
3
ممنون آقا، راستش قیمت نهایی دیگه بستگی به شما داره.
البته جسارت نباشه اما من هفته گذشته که تهران بودم در مجتمع تجاری ياران که توی صادقیه هست دقیقا همین مادربورد یعنی ASRock M3A785GXH/128M رو قیمت کردم 95 هزار تومان و یک بار هم در مجتمع کامپیوتری ولیعصر صد هزار تومان.
البته شما در قیمت گذاری مختار هستید و بنده هیچ انتظار بیموردی از شما ندارم!
حالا متاسفانه شهرستان برگشتم و دسترسی ندارم، با این حساب اگر لطف کنید و قیمت نهایی رو بفرمایید بسیار ممنون میشم. فقط لطف کنید آخرین قیمتی که برای شما صرف میکنه بگید تا دیگه چونه نزنیم.
شادکام باشید

پ.ن. هزینه پست را هم خود بنده پرداخت میکنم پس فقط لطف کنید قیمت نهایی بورد به تنهایی را بفرمایید.
دوست گرامی گویا همه جای تهران را گشتین , در حال حاضر دیگر این مین نه در پاساژ ایران نه در رضا و نه در ولیعصر نیست (ولیعصر تمام کرده) یافت نمیشود علت هم تمام شدن موجودی شرکت میباشد , احتمالا در مجتمع یاران هم یکعدد بیشتر وجود نداشته باشد که پیشنهاد میکنم به دوستانی که دسترسی دارند و میخواهند با هزینه کم مین عالی داشته باشند حتما بروند و تهیه کنند
اول از همه قابلتان را ندارد , اگر اجازه بدهید تا پنجشنبه صبر کنیم ببینم قیمتهای پیشنهادی به چه صورتی هست (در حال حاضر قطعات چند پیشنهاد به قیمت پایه دارند)
ممنونم از توجهتون

919

Registered User
لایک‌ها
3

اگه یک لینک هم از Ram میذاشتی بهتر بود.
لینک جا ماند
package-3.jpg

modules-2.jpg

modules-4.jpg

کلا میتونید ریویو را مطالعه کنید
اینجا هم نظرات خریداران

919

Registered User
لایک‌ها
3
چی شد دوست عزیز ؟؟ شما قطعات رو فروختی ؟؟؟
خیر چون تاریخ مزایده به پایان نرسیده و فردا شب تاریخ تاریخ اتمام مزایده می باشد

قرار بود یکی از دوستان قیمت پیشنهادی بالای قیمت پایه را امروز اعلام کنند که هنوز پی امی به دست من نرسیده است چون یکی از دوستان قیمت پایه را اول دادن ایشون گفتند قیمت بالاتر را پنجشنبه اعلام خواهند کرد که هنوز پی امی به دستم نرسیده
ضمنا قیمت قطعات به صورت تکی تا این لحظه به صورت زیر پیشنهاد داشته اند
رم 65
مین 95
سی پی یو 100
پاور 37
و دو پیشنهاد کلی به قیمت پایه 279
ببینیم تا فردا چه میشود

cocain

Registered User
لایک‌ها
129
پیغام دادم چک کنید

919

Registered User
لایک‌ها
3
یک لینک از اورکلاک با همین برد
674419.png

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=674419

تا 6000 مگاهرتز اورکلاک شده با یک برد 100 تومنی که نشان از کیفیت برد داره

توجه : آخرین قیمت پیشنهادی برای کل قطعات 285 و تک هم در پست قبلی موجود هست و پیشنهاد جدیدی نشده

پی نوشت : لطفا پیشنها اگر برای کل قطعات هست حداقل 3000 تومن یا 5000 تومن اضافه کنید نه 500 تومن 500 تومن
برای قطعات بصورت تک هم 1000 تومن

پایان مزایده امشب ساعت 11
با تشکر

s-t-t

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من خودم این برد و همین سی پی یو رو دارم به هیچ وجه با ایرکولینگ نمیشه به 4000 رسید وقتی هم انلاک بشه تا 3750 میشه اور کرد . این رکورد قطعا با نیتروژن مایع به دست اومده که مطمئنا اگه انلاک بشه کمتر هم میشه. ولی بهر حال مادبرد خوبیه و سی پی یو هم قویه.

بالا