برگزیده های پرشین تولز

فروش هارد اکسترنال-500 گیگ-20 ماه گارانتی

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
با سلام خدمت دوستان

مشخصات كامل اين هارد در سایت محصول:http://www.wdc.com/en/products/products.asp?driveid=700
500 گيگ با 20 ماه گارانتي سازگار ارقام : گارانتي تا تاريخ 2011.12.23

سه ماه خريدم و تا حالا سه بار پر و خاليش كردم و هنوز فرمت نشده

داراي برنامه بك آپ گيري اتوماتيك و پسوردگذاري روي فايل ها

بدون هيچ گونه مشكل ظاهري و داخلي و كاملا نو همراه با جعبه ، كاتالوگ ، كابل و كارت گارانتي سازگار ارقام

قيمت امروز پاساژ ايران ( آكبند و با 24 ماه گارانتي سازگار ارقام ) :99 تومان

قيمت فروشم : 85 تومان همراه با هزينه ارسال رايگان با پيك براي دوستان تهراني و يا پست پيشتاز براي عزيزان شهرستاني

فعلا هارد خاليه و تو باكسش هست ، اگر كسي خواست كامل هم پرش ميكنم ( قيمت توافقي )

هارد رو یک ماه پیش از دوست خوبم اقای ITI گرفته بودم.
علت فروش:خرید هاد اینترنال
این هم از عکس:
i81118_219300.jpg

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
دوست گلم آکش 96 فکر نمیکنی 81 زیاد باشه ؟؟؟

من بتونی با فیلم HD پرش کنی (فقط فیلم HD 1080 حتی 250 گیگ هم باشه کافیه )به قیمت خودت خریدارم
ولی هارد خالی رو بدون اطلاعات + ارسال 75 خریدارم

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
دوست گلم آکش 96 فکر نمیکنی 81 زیاد باشه ؟؟؟

من بتونی با فیلم HD پرش کنی (فقط فیلم HD 1080 حتی 250 گیگ هم باشه کافیه )به قیمت خودت خریدارم
ولی هارد خالی رو بدون اطلاعات + ارسال 75 خریدارم

سلام سیروس جان.شما بهت 96 تومن میدن از همونجا تهیه کنید.من یه سری فیلم دارم که hd نیستن از اونا می تونم بریزم البته تماما فیلمایه با پدر مادر دارین یا اینکه مستند اچ دی.در ضمن کالا 20 ماه گارانتی داره.برا من با قیمت پایینتر از این نمی ارزه.مرسی

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
به به جمع دوستان جمعه :D

برادر رضا اون عكس كپي رايت داره ها ، شكايت كنم كلي بايد جريمه بدي
bd2.gif

يادمه داشتم اين هارد رو ميفروختم اولين مشتريم همين آقا سيروس بود ، خب مرد حسابي هاردو بخر ديگه بذار دل به دلدار برسه ، چرا ميزاري دلبرت هي دست به دست بشه ، پس غيرتت كجا رفته :p

راستي سيروس جان يه پخ هم برات دادم نظرت چيه ؟

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
سلام حمید جان.حاجی دمت گرم وجدانن بابت هارد.حرف نداره.حاجی هارد پیسیم سوخته.حیف که پول لازمم وگرنه عمرا نمی دادمش.حاجی هارد نداری امانی یه ماه بدی ما.که مایم از فروشش صرف نظر کنیم؟اینترنال؟:D

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
سلام سیروس جان.شما بهت 96 تومن میدن از همونجا تهیه کنید.من یه سری فیلم دارم که hd نیستن از اونا می تونم بریزم البته تماما فیلمایه با پدر مادر دارین یا اینکه مستند اچ دی.در ضمن کالا 20 ماه گارانتی داره.برا من با قیمت پایینتر از این نمی ارزه.مرسی

قضیه اینه بازم گفتم من چند بار توی رو در واسی گیر کردم جای هارد 2.5 خردی 3.5 کردم 2 تاشم با ضرر فروختم واسه اینکه خودم رو تنبیه کنم با اینکه لازم دارم باید صبر کنم یه نفر یه 2.5 دست دوم بهم بفروشه :D

به به جمع دوستان جمعه :D

برادر رضا اون عكس كپي رايت داره ها ، شكايت كنم كلي بايد جريمه بدي
bd2.gif

يادمه داشتم اين هارد رو ميفروختم اولين مشتريم همين آقا سيروس بود ، خب مرد حسابي هاردو بخر ديگه بذار دل به دلدار برسه ، چرا ميزاري دلبرت هي دست به دست بشه ، پس غيرتت كجا رفته :p

راستي سيروس جان يه پخ هم برات دادم نظرت چيه ؟

به بالاتر مراجعه کنید :p
دیگه دست به دست شده چه یه نفر چه 100 نفر این هارد دیگه واسه من مرده اسمشو نمیارم هاردی که هر شب پیش یکی باشه که ................................................ شیطونه میگم 100 بخرمش تیکه تیکش کنم عبرت سایر قطعات بشه :lol:
پ خ دادم بهت

regedit021

Registered User
لایک‌ها
141
Last edited:

OMID__33

Registered User
لایک‌ها
2
85 به شرط سلامت کامل هارد خریدارم ..هزینه ارسال با شما

این پیشنهاد تا ساعت 12 امشب معتبره ..

Dr.Amin Gholi

Registered User
لایک‌ها
32
سلام
برادر شما که داری دقیقا همون قیمتی میفروشی که خریدی؟ بالاخره 3ماه استفاده کردی و دسته سوم شده , قاعدتا باید یکمقدار از اون قیمتی که دادی ارزون تر بفروشی نه؟
bo-fu2.gif

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
سلام
برادر شما که داری دقیقا همون قیمتی میفروشی که خریدی؟ بالاخره 3ماه استفاده کردی و دسته سوم شده , قاعدتا باید یکمقدار از اون قیمتی که دادی ارزون تر بفروشی نه؟
bo-fu2.gif

هارد فقط 1 خالی شده بود.در ضمن 1 ماه دست من بود..من 85 حضوری خریده بودم.الان 4 تومن کم کردم.در ضمن هارد فقط 3 بار پرو خالی شده ها!

Last edited:

HITBOY

Registered User
لایک‌ها
132
سلام دوست عزیز.
من 82 خریدارم ولی هزینه ارسال با خودتون.

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
سلام حمید جان.حاجی دمت گرم وجدانن بابت هارد.حرف نداره.حاجی هارد پیسیم سوخته.حیف که پول لازمم وگرنه عمرا نمی دادمش.حاجی هارد نداری امانی یه ماه بدی ما.که مایم از فروشش صرف نظر کنیم؟اینترنال؟:D

قربونه آقا رضا . آره هارداي خوبيه مخصوصا سري هاي جديدش . هاردت چرا سوخت ؟ ببرش گارانتي . هارد كه دارم ولي
اكسه :D

هنوز وقت نكردم ( حالش رو ندارم چرا دروغ بگم ) بشينم خاليشون كنم . داشتم ميدادم خدمتت

به بالاتر مراجعه کنید :p
دیگه دست به دست شده چه یه نفر چه 100 نفر این هارد دیگه واسه من مرده اسمشو نمیارم هاردی که هر شب پیش یکی باشه که ................................................ شیطونه میگم 100 بخرمش تیکه تیکش کنم عبرت سایر قطعات بشه :lol:
پ خ دادم بهت

چـــي ميگـــــــــــي ، چرا تيكه تيكه ، يه ليوان آب بريز روش تا توبه كنه بعد بشين با خيال راحت استفاده كن

بالا