برگزیده های پرشین تولز

انتظارات از سيستم كليكي معتبر

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
سلام

اگه قرار باشه يه سيستم كليكي جديد راه اندازي بشه كه امكانات خاصي مثل نمايش تبليغ مرتبط (مشابه گوگل، مخصوص زبان فارسي) داشته باشه، چه انتظاراتي ازش داريد؟
چه امكاناتي بايد داشته باشه؟
هم تبليغ دهنده‌ها هم تبليغ كننده‌ها، نظرتون رو بگين. :)

ممل بلا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر مالك سيستم آدم منصفي باشه
همه چيز حله
وگرنه همه منافع به خودش مي رسه و بقيه بي نصيب مي شن
و آخر كار هم با دلخوري سيستم را ترك مي كنند

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
lol , این فک کنم چندمین بار باشه که یه نفر قصد راه اندازی سرویس تبلیغات کلیکی داره و از افراد اینجا در مورد مشخصات یه سیستم خوب میپرسه . من خودم شخصا این کار رو انجام ندادم اما بهتون توصیه میکنم این کار رو انجام ندید .

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
اگر مالك سيستم آدم منصفي باشه
همه چيز حله
وگرنه همه منافع به خودش مي رسه و بقيه بي نصيب مي شن
و آخر كار هم با دلخوري سيستم را ترك مي كنند
يه مشكلي كه اينجور سيستم‌ها دارن به نظر من اينه كه در صورت تخلف كاربرها هيچ اخطاري داده نميشه و موقع تصفيه درآمدش پرداخت نميشه! كه بعد هم با شاكي شدن كاربر و زير بار نرفتن وي مواجه ميشن و وقتي تعداد اينجور كاربرا زياد ميشه، با حرف زدن پشت سر اون سيستم باعث خراب شدنش ميشن (كاري به اين ندارم كه حق با كيه، كار هر دو طرف اشتباهه).
حتي اگه اخطار به موقع هم داده بشه، باز هم اين مشكلات به وجود مياد.
راه حلي به نظرتون ميرسه؟

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
lol , این فک کنم چندمین بار باشه که یه نفر قصد راه اندازی سرویس تبلیغات کلیکی داره و از افراد اینجا در مورد مشخصات یه سیستم خوب میپرسه . من خودم شخصا این کار رو انجام ندادم اما بهتون توصیه میکنم این کار رو انجام ندید .
چرا؟
حتي اگه امكانات خاصي داشته باشه باز هم نظرت همينه؟

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
چرا؟
حتي اگه امكانات خاصي داشته باشه باز هم نظرت همينه؟
مسئله امکانات نیست . مسئله پشتوانه مالی خیلی قوی هست . شما اگه به عنوان مثال امکان نمایش آمار لحظه ای از بازدیدکنندگان فعلی و نمایش مسیر پیمایش کاربر در بین تبلیغات رو فراهم بکنید و کماکان دردسر های مالی وجود داشته باشه . باز هم توصیه نمی کنم .

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
مسئله امکانات نیست . مسئله پشتوانه مالی خیلی قوی هست . شما اگه به عنوان مثال امکان نمایش آمار لحظه ای از بازدیدکنندگان فعلی و نمایش مسیر پیمایش کاربر در بین تبلیغات رو فراهم بکنید و کماکان دردسر های مالی وجود داشته باشه . باز هم توصیه نمی کنم .
وقتي هزينه تبليغ از قبل گرفته بشه بازم مشكلات مالي هست؟
به نظرت چقدر سرمايه اوليه ميخواد همچين كاري؟

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016

اکثر تقلب ها را شما اصلا متوجه نمی شید که بخواهید جلوشو بگیرید
وقتی هم کلی کلیک قلابی برای اون کسی که به شما پول داده فرستاده بشه , دیگه اون شخص به شما تبلیغ نمی ده , چون فروشی از کلیک قلابی نداشته

اگر هم تبلیغ سایتهای خودتون را بکنید باز فرقی نمی کنه چون شما از کلیک قلابی فروشی نمی تونید داشته باشید - ولی باز باید پول کلیک ها را بپردازید
یا باید از جیب بدید , یا برای جبران خسارت از همه یک مقدار کم کنید , کاری که اکثر این شرکت ها انجام می دن

best20

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

اگه قرار باشه يه سيستم كليكي جديد راه اندازي بشه كه امكانات خاصي مثل نمايش تبليغ مرتبط (مشابه گوگل، مخصوص زبان فارسي) داشته باشه، چه انتظاراتي ازش داريد؟
چه امكاناتي بايد داشته باشه؟
هم تبليغ دهنده‌ها هم تبليغ كننده‌ها، نظرتون رو بگين. :)

1- همه كليك ها شمرده بشن اگه بازديدكننده اي روي چند تبليغ كليك كرد بايد شمارش بشه چون سيستم از تبليغ دهنده هزينه رو براي هر كليك دريافت كرده نه براي هر آي پي - البته اگه تعداد كليك هاي هر كاربر از يه حد معيني زياد شد همه ي كليك هاش حذف بشه

2- بعد از زياد شده كاربران و زياد شدن سود همچنان آدم باشه

3- تخلف كاربران رو همراه با عكس توي سايت درج كنه تا جايي براي بدگويي نگذاره

4- به كاربران متخلف حداقل يك بار قبل از حذف اكانت تذكر بده و جريمه كنه بعد اگه تكرار شد اكانت رو حذف كنه

5- ........:blink:

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
اکثر تقلب ها را شما اصلا متوجه نمی شید که بخواهید جلوشو بگیرید
وقتی هم کلی کلیک قلابی برای اون کسی که به شما پول داده فرستاده بشه , دیگه اون شخص به شما تبلیغ نمی ده , چون فروشی از کلیک قلابی نداشته

اگر هم تبلیغ سایتهای خودتون را بکنید باز فرقی نمی کنه چون شما از کلیک قلابی فروشی نمی تونید داشته باشید - ولی باز باید پول کلیک ها را بپردازید
یا باید از جیب بدید , یا برای جبران خسارت از همه یک مقدار کم کنید , کاری که اکثر این شرکت ها انجام می دن
براي تقلب‌ها ميشه يه سيستم هشدار ساخت، كه بر اساس يه سري فاكتورها به مسئول هشدار بده و پس از بررسي انساني، مراحل تذكر و بستن اكانت انجام شه.
در صورت تشخيص كليك تقلبي مبلغ از حساب متقلب كم ميشه و به حساب تبليغ دهنده نيز باز ميگرده.
فكر ميكنم اينجوري مناسب باشه. نه؟
1- همه كليك ها شمرده بشن اگه بازديدكننده اي روي چند تبليغ كليك كرد بايد شمارش بشه چون سيستم از تبليغ دهنده هزينه رو براي هر كليك دريافت كرده نه براي هر آي پي - البته اگه تعداد كليك هاي هر كاربر از يه حد معيني زياد شد همه ي كليك هاش حذف بشه

2- بعد از زياد شده كاربران و زياد شدن سود همچنان آدم باشه

3- تخلف كاربران رو همراه با عكس توي سايت درج كنه تا جايي براي بدگويي نگذاره

4- به كاربران متخلف حداقل يك بار قبل از حذف اكانت تذكر بده و جريمه كنه بعد اگه تكرار شد اكانت رو حذف كنه

5- ........:blink:

1 - خيلي موافقم.
2 - حتما بايد اينطور باشه.
3 - يه كم جاي تامل داره،‌ ولي فكر بدي نيست.
4 - با اين مورد هم موافقم.

اگه همينجور بحث ادامه پيدا كنه فكر كنم به نتايج جالبي برسيم :happy:

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
لول ! اخه بحثش پستهای طولانی میخواد . من این روزا زیاد حوصله تایپ ندارم . ولی سعی میکنم مابقی حرفمو تا فردا بگم حتما .

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
لول ! اخه بحثش پستهای طولانی میخواد . من این روزا زیاد حوصله تایپ ندارم . ولی سعی میکنم مابقی حرفمو تا فردا بگم حتما .
باشه منتظرم :دی
منم فردا امتحان دارم :دی
(امروز رفتم کتابشو خریدم ! lol)

kvm

Registered User
لایک‌ها
26
یه سیستم همکاری در فروش با امکانات سیستم کلیکی پیشرفته راه بنداز بهتره.

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
منظورش سیستمی شبیه iran.bzفکر میکنم باشه . که کاربران از محصولات شما تو فروشگاهی که شما بهشون میدید بفروشن و بتونن برای جذب مشتری بیشتر از سیستم کلیکی شما هم استفاده کنند . معمولا هرچی راحتی برای وبمسترها بیشتر باشه , افراد بیشتری جذب سیستم میشن .

هزینه چی از قبل گرفته بشه ؟ شما میتونی یه سیستم اعتباری راه اندازی کنی ( شبیه ADWORDS ) اگر قصد برگشت دادن اعتبار کلیک های تقلبی رو داری . ضمن این که معمولا در ابتدا شما صف مشتریان تبلیغ دهنده نداری . باید از جیب پول بدی به تبلیغ کننده ها .
در مورد مقدار سرمایه اطلاع کافی ندارم . ولی از فرشاد ( Shemshad ) و یکی از دوستای من ( Honarvar60 ) و چند نفر دیگه که سیستم کلیکی دارن میتونی مظنه بگیری . بستگی به این داره که بخوای برای هر کلیکی چه قدر بدی .

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
منظورش سیستمی شبیه iran.bzفکر میکنم باشه . که کاربران از محصولات شما تو فروشگاهی که شما بهشون میدید بفروشن و بتونن برای جذب مشتری بیشتر از سیستم کلیکی شما هم استفاده کنند . معمولا هرچی راحتی برای وبمسترها بیشتر باشه , افراد بیشتری جذب سیستم میشن .

هزینه چی از قبل گرفته بشه ؟ شما میتونی یه سیستم اعتباری راه اندازی کنی ( شبیه ADWORDS ) اگر قصد برگشت دادن اعتبار کلیک های تقلبی رو داری . ضمن این که معمولا در ابتدا شما صف مشتریان تبلیغ دهنده نداری . باید از جیب پول بدی به تبلیغ کننده ها .
در مورد مقدار سرمایه اطلاع کافی ندارم . ولی از فرشاد ( Shemshad ) و یکی از دوستای من ( Honarvar60 ) و چند نفر دیگه که سیستم کلیکی دارن میتونی مظنه بگیری . بستگی به این داره که بخوای برای هر کلیکی چه قدر بدی .
کلیکی رو اگه قرار باشه راه بندازم، مد نظرمه که شبیه ادوردز باشه، یعنی مبلغ کلیک ها بر اساس بازار رقابتی شون تعیین بشه، از یه مبلغ پایه شروع بشن کیوردها و به مرور زمان قیمت شون تغییر کنه. در این مورد نظرت چیه؟
برای شروعش هم فکر کنم بتونم 2-3 تا اسپانسر پیدا کنم که حاضر بشن تو همچین سیستمی تبلیغ بدن که سیستم خالی نباشه و منم مجبور نشم سرمایه خیلی زیادی بذارم.

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
کلیکی رو اگه قرار باشه راه بندازم، مد نظرمه که شبیه ادوردز باشه، یعنی مبلغ کلیک ها بر اساس بازار رقابتی شون تعیین بشه، از یه مبلغ پایه شروع بشن کیوردها و به مرور زمان قیمت شون تغییر کنه. در این مورد نظرت چیه؟
برای شروعش هم فکر کنم بتونم 2-3 تا اسپانسر پیدا کنم که حاضر بشن تو همچین سیستمی تبلیغ بدن که سیستم خالی نباشه و منم مجبور نشم سرمایه خیلی زیادی بذارم.
نظر؟!؟!

بالا