برگزیده های پرشین تولز

ارائه مستر کارت فیزیکی از آلمان با امکانات گسترده!

hadi.EST

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
25
با سلام به همه اعضای انجمن. از امروز سرویس مستر کارت فیزیکی با امکانات فوق العاده از کشور آلمان ارائه میشه ! تمامی امکاناتی که در یک مستر کارت اعتباری واقعی ارائه میشه در این کارت وجود دارد و میتوان از آن در خریدهای آفلاین ( ATM- POS- فروشگاهها- مسافرتها ) توسط بیش از 30 میلیون پذیرنده شبکه مستر کارت و همچنین در خریدهای آنلاین استفاده نمود. این کارت دارای پین شخصی و حساب آنلاین جهت مشاهده دریافت و پرداختهای شما با امنیت بسیار بالا میباشد .

مشخصات و هزینه های کارت :

1- هزینه صدور کارت 50000 تومان ( در صورت درخواست کارت فیزیکی هزینه ارسال اضافه خواهد شد.)
2-- دارای IBAN , Swift, PIN , حساب آنلاین و 2 سال اعتبار
3-فعالسازی و ثبت کارت به نام شما : رایگان
4- نگهداری سالیانه: رایگان
5- نگهداری ماهیانه : 2.5 یورو
6- صورتحساب آنلاین: رایگان
7- خرید از پایانه فروشگاهی : 1 یورو
8- دریافت پول از عابربانک مستر در سرتاسر دنیا: 2 یورو
9- کارت به کارت : 1 یورو
10- حداقل شارژ : 10یورو
11- روشهای شارژ: وایر ترنسفر مستقیم از بانک توسط (SWIFT-IABN) ، کارت به کارت ، شارژ از طریق ما، شارژ توسط کارتهای ( Ukash-Paysafcard Vouchers )

شرایط و مدارک لازم :

1- برای تراکنش یکساله تا 1000 یورو : بدون مدارک
2- برای تراکنش یکساله تا 15000 یورو: کپی رنگی پاسپورت و کارت ملی بهمراه قبض تلفن یا برق
3- کارت توسط ما برای شما صادر خواهد شد و در صورت نیاز پشتیبانی هم وجود خواهد داشت .
4- استفاده از این کارت برای ایران مشکلی نخواهد داشت . ولی برای احتیاط میتوانید از سرویسهای تغییر آیپی یا وی پی ان استفاده کنید.
5- مسئولیت مسدود شدن حساب کارت به علت هرگونه استفاده نادرست اعم از خرید از سایتهای قمار ، مستحجن یا دزدی و یا پولشویی بعهده مشتری و پیگرد قانونی خواهد داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

Last edited:

amk

Registered User
لایک‌ها
9
آقا 50 تومن یا 500 تومن ؟
+
اطلاعات این کارت کاملا دست خودمونه؟ منظورم اینه که بعدا کسی نمیتونه سوء استفاده کنه (جسارت نباشه ) ؟

hadi.EST

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
25
آقا 50 تومن یا 500 تومن ؟
+
اطلاعات این کارت کاملا دست خودمونه؟ منظورم اینه که بعدا کسی نمیتونه سوء استفاده کنه (جسارت نباشه ) ؟

سلام. پنجاه هزار تومان (50000) فقط هزینه صدور میباشد.
بله کاملا" دست خودتون هست با کنترل پنل آنلاین! موفق باشید.:lol:

sancho

Registered User
لایک‌ها
3
مال كدوم بانك است؟ اين قوانين تحريمي چي ميشه؟چون تا انجا كه من مي دونم بانكهاي غربي به علت تحريم به ايرانيا خدمات نمي دهند
لطفا ادرس سايت بانك صادر كننده را بدهيد.

hadi.EST

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
25
مال كدوم بانك است؟ اين قوانين تحريمي چي ميشه؟چون تا انجا كه من مي دونم بانكهاي غربي به علت تحريم به ايرانيا خدمات نمي دهند
لطفا ادرس سايت بانك صادر كننده را بدهيد.

این کارتها توسط همکاران ما در آلمان ثبت میشوند و مشکل تحریم ندارند. برای احتیاط میتونید از وی پی ان استفاده کنید. :cool:

مشخصات حساب آنلاین کارت و بانک صادر کننده بعد از دریافت کارت برای صاحب کارت فرستاده خواهد شد.

Last edited:

sancho

Registered User
لایک‌ها
3
این کارتها توسط همکاران ما در آلمان ثبت میشوند و مشکل تحریم ندارند. برای احتیاط میتونید از وی پی ان استفاده کنید. :cool:

مشخصات کارت و بانک صادر کننده در صورت سفارش برای صاحب کارت فرستاده خواهد شد.
بلاخره من مي خوام سفارش بدم بايد بدونم مال كدوم بانك است؟!
اين ديگه جديد ‏، بايد حتما سفارش بدم تا بدونم مال كدوم بانك است:wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko:

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
بلاخره من مي خوام سفارش بدم بايد بدونم مال كدوم بانك است؟!
اين ديگه جديد ‏، بايد حتما سفارش بدم تا بدونم مال كدوم بانك است:wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko:

اسم بانک رو برای منم بفرستید.
Swift مستقیم داره یا از ایناس که باید بریزیم بدا 10 تا Email و .... تا بره تو کارت ؟

اسم روش حک میشه یا بی نامه ؟

hadi.EST

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
25
اسم بانک رو برای منم بفرستید.
Swift مستقیم داره یا از ایناس که باید بریزیم بدا 10 تا Email و .... تا بره تو کارت ؟

اسم روش حک میشه یا بی نامه ؟

خیر اسم روش هک نمیشه. ولی میتونید بعد از دریافت کارت به اسم خودتون آنلاین رجیستر کنید.
این کارت دارای سویفت مستقیم هست و میشه از خارج از آلمان هم کارت رو لود کرد.
اگه دوستان اصرار دارند مشکلی نیست . آدرس سایت و بانک: http://www.money4cash.net

Last edited:

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خیر اسم روش هک نمیشه. ولی میتونید بعد از دریافت کارت به اسم خودتون آنلاین رجیستر کنید.
اگه دوستان اصرار دارند مشکلی نیست . آدرس سایت و بانک: http://www.money4cash.net

شما چند وقت هست دارید با اینا کار میکنید ؟

بهشون گفتید مشتریاتون از ایران هستن ؟ اگر گفتید جوابش رو اینجا بگذارید. خوب اینکه همکار شما ازشون تهیه میکنن.خب هرکسی توی اروپا باشه تهیه میکنه ! (یا هر جای دیگه) ولی شما تضمینی دارید بعد از ایرانی بودن ، حساب رو نبندن ؟

!شما پرداخت های خودتون رو با همین کارت انجام میدید؟

hadi.EST

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
25
شما چند وقت هست دارید با اینا کار میکنید ؟

بهشون گفتید مشتریاتون از ایران هستن ؟ اگر گفتید جوابش رو اینجا بگذارید. خوب اینکه همکار شما ازشون تهیه میکنن.خب هرکسی توی اروپا باشه تهیه میکنه ! (یا هر جای دیگه) ولی شما تضمینی دارید بعد از ایرانی بودن ، حساب رو نبندن ؟

!شما پرداخت های خودتون رو با همین کارت انجام میدید؟

این سرویس برای اولین بار در ایران وکشورهای مشابه ارائه میشه و در نتیجه روابط و مکاتباتی که با اونها داریم ، مشکلی با ایران ندارند اما سرویس شیپینگ کارت به طور مستقیم به ایران انجام نمیشه و مختص اروپاست ،مگر توسط ما ویا به قول شما هر کس دیگه که در اروپا باشه! چرا خودتون برای اطمینان ازشون نمیپرسید تا کاملا" مطمئن بشید؟ البته ممکن هست به شما جواب دیگه ای بدن!:cool:

خیر به شخصه از این کارت استفاده نکردم. واین دلیل بر مطمئن نبودن کارت نیست.!:blink:

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
این سرویس برای اولین بار در ایران وکشورهای مشابه ارائه میشه و در نتیجه روابط و مکاتباتی که با اونها داریم ، مشکلی با ایران ندارند اما سرویس شیپینگ کارت به طور مستقیم به ایران انجام نمیشه و مختص اروپاست ،مگر توسط ما ویا به قول شما هر کس دیگه که در اروپا باشه! چرا خودتون برای اطمینان ازشون نمیپرسید تا کاملا" مطمئن بشید؟ البته ممکن هست به شما جواب دیگه ای بدن!:cool:

خیر به شخصه از این کارت استفاده نکردم. واین دلیل بر مطمئن نبودن کارت نیست.!:blink:

دوست عزیز ، هدف که خراب کردن کار شما یا ایجاد نا اعتمادی نیست! هدف ایجاد اطمینانی برای مشتریان شماست که فکر میکنم به نفع شما هم باشه این سوالات.

اول اینطور که پیداست سایت این شرکت (!) یا بانک (!) اینجور که به نظر میرسه حدود 1 سال هست که ثبت شده. از این نظر پرسیدم که شما چقدر به کار اینها اطمینان دارید ، چون خودتون که قابل اطمینان هستید وگرنه آدرس سایتشون رو نمیدادید.

موضوع اصلا روابط نیست ، چون بازم تاکید میکنم هرکسی با شرایط خاص میتونه ریسلر ازشون بگیره. اما کشورهای مشابه بحثش با ایران به کل فرق میکنه !

در مورد این سوال هم که جواب رو خودتون دادید :

چرا خودتون برای اطمینان ازشون نمیپرسید تا کاملا" مطمئن بشید؟
جواب :

البته ممکن هست به شما جواب دیگه ای بدن

100 % جواب دیگه ای میدن ! اگر ندن پس مشکلی میتونه این بین وجود داشته باشه ! چون اگر من از داخل ایران بتونه برام کارت صادر بشه ، پس کل مطلب تحریم رو بردن زیر سوال !

و اما چرا خودم نمیپرسم ؟ چون گفتم هدف من از این سوالات با اطمینان خرید کردن مشتری از شماست. شما اگر جوابیه این شرکت یا بانک یا هرچی ، رو اینجا قرار بدید. جواب بانک ، با سوال شما به عنوان ریسلر و امضا و مشخصات بانک ، یک مدرک حساب میشه و اونها بعدا نمیتونن بگن ، ببخشید ما نمیدونستیم شما از ایرانی و تحریم هستید و پولتون رو هم نمیتونیم پس بدیم!

در مورد سوال آخر هم ربطی به این تاپیک نداشت ، برای تاپیک های دیگتون پرسیدم که ببینم پرداخت شما از طریق اینها هست یا خیر.

تشکر از جواب !

hadi.EST

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
25
دوست عزیز ، هدف که خراب کردن کار شما یا ایجاد نا اعتمادی نیست! هدف ایجاد اطمینانی برای مشتریان شماست که فکر میکنم به نفع شما هم باشه این سوالات.

اول اینطور که پیداست سایت این شرکت (!) یا بانک (!) اینجور که به نظر میرسه حدود 1 سال هست که ثبت شده. از این نظر پرسیدم که شما چقدر به کار اینها اطمینان دارید ، چون خودتون که قابل اطمینان هستید وگرنه آدرس سایتشون رو نمیدادید.

موضوع اصلا روابط نیست ، چون بازم تاکید میکنم هرکسی با شرایط خاص میتونه ریسلر ازشون بگیره. اما کشورهای مشابه بحثش با ایران به کل فرق میکنه !

در مورد این سوال هم که جواب رو خودتون دادید :

جواب :

100 % جواب دیگه ای میدن ! اگر ندن پس مشکلی میتونه این بین وجود داشته باشه ! چون اگر من از داخل ایران بتونه برام کارت صادر بشه ، پس کل مطلب تحریم رو بردن زیر سوال !

و اما چرا خودم نمیپرسم ؟ چون گفتم هدف من از این سوالات با اطمینان خرید کردن مشتری از شماست. شما اگر جوابیه این شرکت یا بانک یا هرچی ، رو اینجا قرار بدید. جواب بانک ، با سوال شما به عنوان ریسلر و امضا و مشخصات بانک ، یک مدرک حساب میشه و اونها بعدا نمیتونن بگن ، ببخشید ما نمیدونستیم شما از ایرانی و تحریم هستید و پولتون رو هم نمیتونیم پس بدیم!

در مورد سوال آخر هم ربطی به این تاپیک نداشت ، برای تاپیک های دیگتون پرسیدم که ببینم پرداخت شما از طریق اینها هست یا خیر.

تشکر از جواب !

ببینید دوست من کلا" شما میتونید هر سوال یا موردی که پیش بیاد بپرسد و من جواب میدم. ولی شما میتونید بگید کدوم یک از ارائه دهندگان کارت در این سایت جوابیه بانک برای کارشون گذاشتن؟ :blink:نمیخوام نام ببرم ولی اخیرا" یکی از شرکتهای ایرانی در همین سایت از آمریکا کارت وحساب بانکی میداد و حتی قرارداد کتبی هم در محل بست ولی حساب ما بعد از 5 ماه مسدود شد!!:blink: :rolleyes:کی میاد مسئولیات این رو گردن بگیره؟!پس میشه نتیجه گرفت که قراردادو کاغذ و این جور چیزها اگه باشه یا نباشه هم هیچ دلیلی بر مطمئن و یا نا مطمئن بودن سرویس ما نیست!:lol:

بعضی از سایتها گارانتی عدم تحریم میدن؟ !:blink: خوب این یعنی چی و واقعا" به جه صورت تفسیر میشه؟کدوم یک از این سایتها به این تعهد عمل خواهند کرد واقعا" ؟
ما میگیم استفاده از سرویس ما برای ایران مشکلی نداره و پای مسولیتمون هم وای میایستیم. یعنی اگه مشکلی برای کارتها پیش بیاد(فقط از لحاظ تحریم!) حاضریم جبران خسارت کنیم.! موفق باشید.

Last edited:

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ببینید دوست من کلا" شما میتونید هر سوال یا موردی که پیش بیاد بپرسد و من جواب میدم. ولی شما میتونید بگید کدوم یک از ارائه دهندگان کارت در این سایت جوابیه بانک برای کارشون گذاشتن؟ :blink:نمیخوام نام ببرم ولی اخیرا" یکی از شرکتهای ایرانی در همین سایت از آمریکا کارت وحساب بانکی میداد و حتی قرارداد کتبی هم در محل بست ولی حساب ما بعد از 5 ماه مسدود شد!!:blink: :rolleyes:کی میاد مسئولیات این رو گردن بگیره؟!پس میشه نتیجه گرفت که قراردادو کاغذ و این جور چیزها اگه باشه یا نباشه هم هیچ دلیلی بر مطمئن و یا نا مطمئن بودن سرویس ما نیست!:lol:

بعضی از سایتها گارانتی عدم تحریم میدن؟ !:blink: خوب این یعنی چی و واقعا" به جه صورت تفسیر میشه؟کدوم یک از این سایتها به این تعهد عمل خواهند کرد واقعا" ؟
ما میگیم استفاده از سرویس ما برای ایران شکلی نداره و پای مسولیتمون هم وای میایستیم!

آقا ممنون ، من جوابی که میخواستم رو گرفتم :

نمیخوام نام ببرم ولی اخیرا" یکی از شرکتهای ایرانی در همین سایت از آمریکا کارت وحساب بانکی میداد و حتی قرارداد کتبی هم در محل بست ولی حساب ما بعد از 5 ماه مسدود شد!!
کی میاد مسئولیات این رو گردن بگیره؟!

و در مورد
بعضی از سایتها گارانتی عدم تحریم میدن؟

ادعای این رو دارند (مثل بعضی از دوستان که ادعا میکنند از آذربایجان دارن سرویس میدن) حالا اینکه چقدر این تعهد درسته و چقدر عمل میکنن این دیگه به خودشون مربوطه ! چون تحریم اروپا و آسیا نمیشناسه ! به محض اینکه گزارش بشه این کارت ها بسته میشه !
اما حالا یه سری شرکت هستن که از ترس شکایت نشدن از خودشون در داخل ایران به دلیل دادن همون قراردادی که شما میگید ، مجبور میشن ضررش رو خودشون بدن و هزینه رو به مشتری برگردونن ، بعضیا هم که قراردادی ندارن ، یا ترسی ندارن. تلفنشون رو دیگه برنمیدارن

و اما معنی پای مسئولیت ایستادن در انجام این کارها اینه که مشتری های شما با شما طرفن نه با این سایت ! پس اگر حسابشون بسته شد باید هزینه و هرچی پول توی حسابشون هست و سایر ضرر و زیان هاش رو شما پرداخت کنید.

مگر اینکه شما بیاید این سایت رو معرفی کنید ، بگید مسئولیتی ندارید ، ولی براشون کارت میخرید از این سایت ، 25 یورو خودشه ، باقیش هم کارمزد شماست ، براشون هم شارژ میکنید ! بسته شد یا نشد هم به خودشون مربوطه !

پ.ن : آقا من جوابم رو گرفتم ! اگر فکر میکنید این پست های من اینجا ناراحتتون میکنه ، به مدیر بخش بگم ، حذف کنن !

hadi.EST

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
25
آقا ممنون ، من جوابی که میخواستم رو گرفتم :

و در مورد

ادعای این رو دارند (مثل بعضی از دوستان که ادعا میکنند از آذربایجان دارن سرویس میدن) حالا اینکه چقدر این تعهد درسته و چقدر عمل میکنن این دیگه به خودشون مربوطه ! چون تحریم اروپا و آسیا نمیشناسه ! به محض اینکه گزارش بشه این کارت ها بسته میشه !
اما حالا یه سری شرکت هستن که از ترس شکایت نشدن از خودشون در داخل ایران به دلیل دادن همون قراردادی که شما میگید ، مجبور میشن ضررش رو خودشون بدن و هزینه رو به مشتری برگردونن ، بعضیا هم که قراردادی ندارن ، یا ترسی ندارن. تلفنشون رو دیگه برنمیدارن

و اما معنی پای مسئولیت ایستادن در انجام این کارها اینه که مشتری های شما با شما طرفن نه با این سایت ! پس اگر حسابشون بسته شد باید هزینه و هرچی پول توی حسابشون هست و سایر ضرر و زیان هاش رو شما پرداخت کنید.

مگر اینکه شما بیاید این سایت رو معرفی کنید ، بگید مسئولیتی ندارید ، ولی براشون کارت میخرید از این سایت ، 25 یورو خودشه ، باقیش هم کارمزد شماست ، براشون هم شارژ میکنید ! بسته شد یا نشد هم به خودشون مربوطه !

پ.ن : آقا من جوابم رو گرفتم ! اگر فکر میکنید این پست های من اینجا ناراحتتون میکنه ، به مدیر بخش بگم ، حذف کنن !

تمامی حرفهای شما قابل تامل هست ومن خیلی خوشم میاد وقتی میبینم کسانی مثل شما این قدر به عواقب کار موشکافانه نگاه میکنند و از شما تشکر میکنم!:lol::cool:
و اما اینکه ما کارت رو تهیه میکنیم یعنی اینکه اگه مشکلی از لحاظ فنی باشه پشتیبانی میکنیم .معرفی سایت هم جهت حصول اطمینان مشتری و چک کردن تمامی مسائلی که شاید از قلم افتاده باشه توسط خود مشتریست.
اگه ما کارت رو میدیم ، خود به خود یعنی اینکه مشتری ما رو میشناسه .چون خود سایت به طور مستقیم به ایران سرویس نداره! ولی پشتیبانی ما دلیل بر این نمیشه که اگه یه مشتری به علت جریاناتی مثل دزدی ، پولشویی ، خرید از سایتهای قمار یا مستحجن یا... حسابش مسدود شد ، ما گردن بگیریم.نه!:blink:
برای همین خاطر هست که برای مبالغ ریسک پذیر مدارکی از مشتری اخذ میشه.

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
ما میگیم استفاده از سرویس ما برای ایران شکلی نداره و پای مسولیتمون هم وای میایستیم. یعنی اگه مشکلی برای کارتها پیش بیاد (که خیلی بعیده شاید 1%) حاضریم جبران خسارت کنیم.! موفق باشید.

اگه شما این رو تضمین بدین، من میشم اولین مشتری! (شاید هم قبلاً دوستان گرفتن البته) :)

باهاتون فردا تلفنی تماس می گیرم برای چند تا سوال...

ممنون

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
تمامی حرفهای شما قابل تامل هست ومن خیلی خوشم میاد وقتی میبینم کسانی مثل شما این قدر به عواقب کار موشکافانه نگاه میکنند و از شما تشکر میکنم!:lol::cool:
و اما اینکه ما کارت رو تهیه میکنیم یعنی اینکه اگه مشکلی از لحاظ فنی باشه پشتیبانی میکنیم .معرفی سایت هم جهت حصول اطمینان مشتری و چک کردن تمامی مسائلی که شاید از قلم افتاده باشه توسط خود مشتریست.
اگه ما کارت رو میدیم ، خود به خود یعنی اینکه مشتری ما رو میشناسه .چون خود سایت به طور مستقیم به ایران سرویس نداره! ولی پشتیبانی ما دلیل بر این نمیشه که اگه یه مشتری به علت جریاناتی مثل دزدی ، پولشویی ، خرید از سایتهای قمار یا مستحجن یا... حسابش مسدود شد ، ما گردن بگیریم.نه!:blink:
برای همین خاطر هست که برای مبالغ ریسک پذیر مدارکی از مشتری اخذ میشه.

اقا شما یه تعهد از هر مشتریت بگیر که بعد از صدور هیچ مسولیتی نداری.
خیلی مسائل پشت پرده توی شرکت های صادر کننده کارت اعتباری وجود داره که شما ازش بی خبری. بعدا تو دردسر بزرگی میوفتی. ( این موضوع رو هم فقط به خاطر این گفتم که سایت رو دادی و معنیش اینه که کار خودتون درسته )

hadi.EST

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
25
اگه شما این رو تضمین بدین، من میشم اولین مشتری! (شاید هم قبلاً دوستان گرفتن البته) :)

باهاتون فردا تلفنی تماس می گیرم برای چند تا سوال...

ممنون

خوشحال میشیم که به شما سرویس بدیم. هر گونه سوالی بود بپرسید. پرسیدن حق شماست.:D

hadi.EST

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
25
اقا شما یه تعهد از هر مشتریت بگیر که بعد از صدور هیچ مسولیتی نداری.
خیلی مسائل پشت پرده توی شرکت های صادر کننده کارت اعتباری وجود داره که شما ازش بی خبری. بعدا تو دردسر بزرگی میوفتی. ( این موضوع رو هم فقط به خاطر این گفتم که سایت رو دادی و معنیش اینه که کار خودتون درسته )

بله فرمایش شما درست هست . البته تا جایی که ممکن هست سعی بر جلب اعتماد دوستان داریم.خیلی ممنون که این نکته رو یاد آور شدید. موفق باشید.

Last edited:
بالا