برگزیده های پرشین تولز

Visa Card

sh_sepehr

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
من یه مدتی دنبال یه کردیت کارت میگردم که دیدک یکسری از شرکتها میفروشن که قیمتشون خیلی بالاست ...! از یکی از دوستان بانکیم پرسیدم گفت بانک ملی ویزا کرات صاده میکنه به نامم صادر میکنه رفتم بانک ملی پرسیدم گفت درسته ولی ما با یورو کار میکنیم...! حالا میخواستم ببینم میشه با یورو هم مثل دلار تو سایتها و سایر کشورها خرید و فروش کرد ؟ یکی میگفت فقط تو حوزه خلیج فارس کار میکنه ؟ کسی اطلاعاتی داره لطفاً ؟/

hadi.EST

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
25
سلام
من یه مدتی دنبال یه کردیت کارت میگردم که دیدک یکسری از شرکتها میفروشن که قیمتشون خیلی بالاست ...! از یکی از دوستان بانکیم پرسیدم گفت بانک ملی ویزا کرات صاده میکنه به نامم صادر میکنه رفتم بانک ملی پرسیدم گفت درسته ولی ما با یورو کار میکنیم...! حالا میخواستم ببینم میشه با یورو هم مثل دلار تو سایتها و سایر کشورها خرید و فروش کرد ؟ یکی میگفت فقط تو حوزه خلیج فارس کار میکنه ؟ کسی اطلاعاتی داره لطفاً ؟/

واقعا" بانک ملی ویزا کارت میده؟ !:blink: میشه توضیح بیشتری در مورد این کارت بدید؟ ( قیمت صدور- زمان صدور -نوع ارز کارت- کارمزدها ) اگه توجیح اقتصادی داشت خودمون خواهانیم.!:lol:

مسئله ارز کارت اصلا" مهم نیست که بشه باهاش کار کرد یا نه . صحبت سر محدودیتهای شبکه ویزا هست.
مثل ویزای اروپا - آمریکا یا استرالیا :rolleyes:

ghanari_ghermez

Registered User
لایک‌ها
5
بانك پاسارگاد از كشور آذربايجان ويزا و مستر صادر مي كنه
با يورو كار مي كنه
حداقل موجودي براي افتتاح حساب 1000 يورو هست (دقيق نمي دونم )

hadi.EST

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
25
بانك پاسارگاد از كشور آذربايجان ويزا و مستر صادر مي كنه
با يورو كار مي كنه
حداقل موجودي براي افتتاح حساب 1000 يورو هست (دقيق نمي دونم )

خیلی تنکس دوست عزیز.:rolleyes:
در مورد بانک ملی کی اطلاعات داره؟ چه جوریاس؟!

زنده باد ((آرژانتین))

Last edited:

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
خیلی تنکس دوست عزیز.:rolleyes:
در مورد بانک ملی کی اطلاعات داره؟ چه جوریاس؟!

زنده باد ((آرژانتین))

سلام
اینا واسطه ای از امکان یه بانک دیگه استفاده میکنن برای دادن کارت. در ضمن هزینشون بالاتره ، خیلی بعیده که ارزون تر از کارت های داخل بازار بدن :)
موفق باشید

sh_sepehr

Registered User
لایک‌ها
0
من بعید میدونم که از بازار گرونتر باشه ..! چون بانک نمیتونه از نرخ ارز در بازار گرونتر بده ... یکی باید همت کنه بره بانک ملی مرکزی قسمت دایرهء ارزی سوال کنه ...! صادر کردنش که 100% میکنه ! به نامم صادر میکنه ولی اینکه محدودیت داره یا نه نمیدونم ! شاید خودم فردا برم بپرسم...! اگرم کسی رفت یا خبری داشت ما رو هم بی نصیب نزاره ...! ما هم همین طور ...!

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
من بعید میدونم که از بازار گرونتر باشه ..! چون بانک نمیتونه از نرخ ارز در بازار گرونتر بده ... یکی باید همت کنه بره بانک ملی مرکزی قسمت دایرهء ارزی سوال کنه ...! صادر کردنش که 100% میکنه ! به نامم صادر میکنه ولی اینکه محدودیت داره یا نه نمیدونم ! شاید خودم فردا برم بپرسم...! اگرم کسی رفت یا خبری داشت ما رو هم بی نصیب نزاره ...! ما هم همین طور ...!

سلام
نه ، منظور من هزینه شارژ نبود ، هزینه شارژ کارت های بازار هم الان مطابق با نرخ ارزه + یه کارمزد ثابت
من منظورم هزینه صدور و شرایط بود
موفق باشید

بالا