برگزیده های پرشین تولز

لطفا فقط وبمسترها وارد شوند

GOOOGLE

Registered User
لایک‌ها
7
با سلام

اول عرض کنم که دلیل انتخاب این بخش برای زدن تاپیک این بود که اکثر وبمسترها به اینجا سر می زنند

@

این تاپیک 2 بخش داره : سوالات و دعوت به همکاری
از دوستان با تجربه درخواست دارم که در مورد سوالات راهنمایی کنند و در قدم بعد اگه مایل به همکاری بودند اعلام کنند تا مفصل صحبت کنیم.

الف) سوالات :

1. امن ترین و بهترین محل برای ثبت دامین از نظر شما کجاست؟
2. برای حفظ مالکیت دامین،حتی در صورت هک شدن،چکار کنیم؟ (تحویل مدارک و عقد قرارداد با وریساین،جهت شهادت بعدی برای پس گرفتن دامین واقعیته؟)

3. بهترین محل برای گرفتن هاست کجاست؟ (جایی که برآیند شرایطش بهترین باشه..شرایطی مثل قیمت،پشتیبانی،کیفیت،امنیت و... - یه ایرانی و یه خارجی معرفی کنید لطفا)
4. بهترین محل برای گرفتن ددیکیتد سرور کجاست؟(همون توضیحات بالا)

5. بهترین راه برای در امان موندن از تحریمهای ایران با وجود داشتن یک وبسایت چیه؟ ( اینکه به نام یه آشنای خارج کشور سرور و دامین اجاره بشه و وی پ ن با ای پی ددیکیت گرفته بشه درسته!...اما راهی که خودتون رفتید رو بگید)

6. اگه یه وبسایت با محتوای انگلیسی با کیفیت و 200هزار عضو و ترافیک روزانه ی 200هزار پیج ویو (که 70% ایرانی هستند!) داشتید، بهترین محل برای کسب درآمد کجاست؟ (بعضی سایتها مثل تریبال فیوژن فقط به سایتهای با کیفیت اکانت میدن و این وبسایت مفروض ما توی همون دسته هست، پس اگه جایی رو میشناسید که محدودیت واگذاری اکانت داره، اونم بگید،چون این سایت برای هر شرکتی جذاب هست!...در ضمن، همه ی گزینه های افیلیت و پی تو سی و ... رو در نظر بگیرید)

7. میزان درآمد تقریبی سایت مفروض بالا رو چقدر میدونید؟

ب) همکاری:

از بین دوستانی که سابقه ی وبمستری طولانی و مفید دارند و علاقمند به مشارکت در مدیریت یک وبسایت بزرگ هستند ، 10 نفر رو دعوت به همکاری می کنم..
شرایط و پیشنهاداتتون رو برام پخ کنید

مطمئنا نوع پاسخ شما به سوالات بخش اول، میزان اطلاعات شما رو هم نشون خواهد داد

قبل از هر چیز از همه ی دوستانی که وقت خودشون رو برای پاسخ به سوالاتم صرف میکنند تشکر می کنم و ایشالا که جبران می کنم

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
1) moniker.com
2) یه سری مدارک ازت می خوان, خودشون هم Ip های وارد شده به حسابت را چک می کنند اگر هک شده باشه دامین را پس می فرستند ولی مشخصات مالی باید به نام تو باشه

3-4) hostgator
شرکت های هاست ایرانی همشون Reseller هستند, رو این حساب بخاطر واسطه بودنشون قیمت می ره بالا

5) همون موارد

6-7) اسم آدرس سایت را برام پی ام کن باید محتوای سایت را دید تا بشه پیشنهاد داد

amk

Registered User
لایک‌ها
9
هاست گیتور که اصلا آیپی ایرانیو تو ساپورت راه نمیده !

خیلی از شرکتها هاست میدن که بستگی به مقدار پول شما داره.
بهترین کار اینه که تو گوگل سرچ کنی host و تو نتایجی که میاد دوباره اسم یکی از کمپانی ها رو به همراه کلمه ی review سرچ کنی.
اینجوری میتونی از تجربیات دیگر مشتریا استفاده کنی.

دامنه هم مونیکر خوبه. name.com هم بد نیست.

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
دامنه مونیکر و name.com البته ساپورترهای نیم سریعتر هستند و در صورتی اینکه مدارک کامل داشته باشید حتما بررسی می کنند ( خودم تجربه داشتم )

هاست به سایتتون بستگی داره . در صورتی که شیر می خواید بترتیب :
Just Host
FatCow
Hostgrator
ipage
Green Geeks
sharkspace

برای ded :
theplanet
iweb
xlhost

بهترین راه هم داشتم آشنا و دوست خارج کشور و انجام دادن کارها از طریق ایشون ... جز این نمی شه . مگر اینکه کارتون رو با ویزا کارت و با مدارک جعلی پیش ببرید . البته هزینه تلفن رو دیگه باید بپردازید چون برای موارد خاص تلفن داشتن ضروری هست

6- برای این مورد هیچ چیزی ( تاکید می کنم هیچ چیزی ) به اندازه کار مستقل درآمد نداره . کلا همه سییستم ها رو بریزید کنار غیر از ادسنس و بطور مستقیک کار کنید .
برای اینکار باید یک نفر رو کلا مسئول مالی بزارید تا با توجه به تجربش کارهایی که باید انجام بدید رو مدریت کنه .

3 ) سایتتون رو تو pm بگید ..

Last edited:

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
می زان درآمد هم بشدت به نوع ساتتون بستگی داره ولی با توجه به ایرانی بودن قسمت زیادی از بازدید برای درآمد بالا باید خیلی تلاش کنید

amk

Registered User
لایک‌ها
9
اگر از هاست گیتور میخواستین بخرین به من بگید تا براتون با قیمت کمتر انجام بدم ;)

8ali8

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
اگه امکان داره شرایط همکاری رو پی ام کنید

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
بر خلاف چیزی که بعضاً فکر میکنیم ، تولید محتوا کار پر زحمت و هزینه ای هست :)
موفق باشید

GOOOGLE

Registered User
لایک‌ها
7
از همه ی دوستان ، خصوصا آقایان بهنام و موسوی فرد برای جوابهاشون تشکر می کنم

1. بهترین هاست ایرانی رو هم معرفی کنید

برای مسائل مرتبط با وبسایت هم
1. این وبسایت شبیه تالار گفتگو هست(با کمی تفاوت)
2. اعضاء اکثرا ایرانی هستند، اما 30% ویزیتورها خارجی هستند(روزی 60هزار تا)
3. محتوای وبسایت همه چیز هست!! هر بخش سایت به یه موضوعی اختصاص داره (بخش الکترونیک و لوازم دیجیتال و همینطور بخش خدمات وب بازدید خوبی داره و بخش بازی و موسیقی هم حتما پولساز خواهد بود)

4. متاسفانه دوستان توی این بخش نظر خودشون رو ندادند که بهترین وبسایت ها برای همکاری کجاها هستند و چه درآمدی رو پیش بینی می کنند.

@

شرایط همکاری هم، 1. سابقه ی وبمستری مفید و قابل اثبات 2. آشنایی کامل با یکی از این بخشها: AJAX , SQLServer , ADO.NET , c#.NET , SEO , Advertising
3. سکونت در ایران 4. تعهد کار پاره وقت به میزان حداقل 6 ساعت در روز 7. داشتن 2 معرف معتبر(معتمدین محل یا اداری هم قابل قبول هستند) 8. حداقل تعهد 6 ماه همکاری(حداکثر نداره)
و یک سری شرایط خاص که توی ملاقات حضوری گفته میشه

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
از همه ی دوستان ، خصوصا آقایان بهنام و موسوی فرد برای جوابهاشون تشکر می کنم

1. بهترین هاست ایرانی رو هم معرفی کنید

برای مسائل مرتبط با وبسایت هم
1. این وبسایت شبیه تالار گفتگو هست(با کمی تفاوت)
2. اعضاء اکثرا ایرانی هستند، اما 30% ویزیتورها خارجی هستند(روزی 60هزار تا)
3. محتوای وبسایت همه چیز هست!! هر بخش سایت به یه موضوعی اختصاص داره (بخش الکترونیک و لوازم دیجیتال و همینطور بخش خدمات وب بازدید خوبی داره و بخش بازی و موسیقی هم حتما پولساز خواهد بود)

4. متاسفانه دوستان توی این بخش نظر خودشون رو ندادند که بهترین وبسایت ها برای همکاری کجاها هستند و چه درآمدی رو پیش بینی می کنند.

@

شرایط همکاری هم، 1. سابقه ی وبمستری مفید و قابل اثبات 2. آشنایی کامل با یکی از این بخشها: AJAX , SQLServer , ADO.NET , c#.NET , SEO , Advertising
3. سکونت در ایران 4. تعهد کار پاره وقت به میزان حداقل 6 ساعت در روز 7. داشتن 2 معرف معتبر(معتمدین محل یا اداری هم قابل قبول هستند) 8. حداقل تعهد 6 ماه همکاری(حداکثر نداره)
و یک سری شرایط خاص که توی ملاقات حضوری گفته میشه

شما حتما باید از سرور اختصاصی استفاده کنید و هاست جوابگو نیست .
بهترین هم اینه که یک سیستم تبلیغاتی مستقل در یک سابدامین ایجاد کنید . می تونید از openads استفاده کنید .

بهترین ها : Google adsense , textline ads , miva
که فکر کنم شرایط همشون رو دارید .
درآمدتون هم تا سایت رو مشاهده نکنم نمی تونم نظری بدم ...

Last edited:

GOOOGLE

Registered User
لایک‌ها
7
ممنون

1. برای این سایت هاست نمی خوام
2. تجربه ای با اوپن ادز دارید؟ چطور بوده؟
3. ساختار میوا جالب بود...منظورتون از تکست لاین،همون تکست لینک بود؟(تعداد ادورتایزر این 2 تا سایت خیلی کمه) ...بیشتر جایی رو می خوام که افیلیت باشه و نامحدود چنل بشه داد و دیگه مشکل فیک کلیک نباشه
4. متاسفانه در حال حاضر نمی تونم آدرس سایت رو بدم(اون بالا هم گفتم،سایت فرضی هست!)

_______
بی ربط: راستی..اون دوستی که معرفی کردید،جواب نداد.(مالزی)

بالا