برگزیده های پرشین تولز

حراج وب سایت های من + امار خوب

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
سلام دوستان

دات کام از فیلتر خارج شد اما چون ادرس جدیدی زده بودم ریدارکت کردم روی اون ادرس

قیمت ها بسیار پایین اومد اما فقط برای 4 روز این قیمته

خوب تصمیم گرفتم سایت هارو تو یه تایپیک بزارم فکر می کنم بهتر باشه

نکته مهم : این حراجی فقط برای 1 هفته فعاله بعد اگر فروش نرن دیگه تا 1 ماه بعدش به فروش نمی رسه و حتما اون موقع قیمت خیلی فرق خواهد کرد

وب سایت اول :

کد:
 M   I   H   A  N   U  P .  C  O  m

سایت دانلود فیلم و بازی با لینک مستقیمه

ادرس داده شده در حال حاضر ف ی ل ت ر شده و می تونید با ادرس زیر وارد بشید

کد:
 1  .  M  I  H  A  N  U  P  .  C  O  M

نکته : چند روز پیش که این سایت رو همینحا برای فروش گذاشتم زده بودم رتبش 957 ایران و 41 هزار جهان

که الان شده 38 هزار جهان و 807 ایران همچنین اگر به الکسا نگاه کنید 2 روز گذشته زیر 20 هزار جهانی بوده

این یکی از بزرگترین مزیت های سایته که مشکلی با فیلتر ندارید و همه کاربران ادرس بعدی سایت رو می دونن و راحت می تویند به کارتون ادامه بدید

مشخصات کلی سایت :

سیستم : wp

دارای فروم : phpbb3

تعداد کاربران : 21600 کاربر

تعداد ارسال ها در انجمن : بیش از 83 هزار

تعداد مطالب در صفحه اصلی : بیش از 3900 پست

سرعت بارگزاری بسیار خوب

قیمت بسیار ایده ال جدید برای فقط 4 روز

قیمت پایه : 350 هزار تومان

استپ : 10 هزار تومان

100 هزار تومان پول سرور دانلود که 2 روز بیشتر نیست تمدید کردم

الکسای جدید : 36 هزار جهان - 765 ایران - میانگین هفته گذشته 24 هزار جهان - دیروز 16 هزار جهان از روی نمودار

بسیار مناسب

---------------

اضافات سایت :

فروشگاه سایت در صورتی که کسی بخواد قیمت جداگانه حساب خواهد شد ( فقط کسی که سایت رو بخره می تونه در خواست خرید این شاپ رو بده تنهایی نمی فروشمش)

ادرس شاپ :

کد:
 S  H  O  P  1. M I H A N  U p . org

----------------------------------------------------------------

سایت دوم :

ادرس: www.dir-link.com

یک دایرکتوری شناخته شده در ایران با امکانات خاص که می تونید عضو بشید و مشاهده کنید

این سایت رو هم اینجا زده بودم برای فروش به قیمت 250 تومان که واقعا خرجشم نیس

سیستم فا وب 2 مال فا اسکریپت بود که اون موقع 80 تومان خریداری شد و به دلیل مشکلات زیادی که داشت 100 تومان به کسی دادم تا تمام مشکلات رو برطرف کرد

2 سال هم بیشتره که داره کار می کنه

قیمت عوض شد بسیار ایده ال فقط 4 ر وز

اما اینجا قیمت پایه شد 100 تومان

پایه : 100 تومان

استپ : 5 تومان

دوستان قیمت هایی که دادم واقعا نصف خرجی که برای هر کدوم کردم نیست مخصوصا میهن که خیلی بیشتر از اینها خرج شده بماند که چقدر روش زحمت کشیدم

می خوام برم سربازی و نمی خوام هیچ وابستگی داشته باشم به نت که وقتی برگشتم به زندگیم برسم

اما اگر تا 1 هفته دیگه نشه بفروشمش شاید تصمیم دیگه ای بگیرم براش

Last edited:

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
up topic

Last edited:

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
خوب خریدار اول بعد 1 روز پشیمون شد خریدار دوم هم که 3 4 روزه هی امروز فردا می کنن

تا وقتی ایشون تصمیم نهاییشونو بگیرن سایت مجددا برای فروش قرار داده شد

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
الکسای جدید : 36 هزار جهان - 765 ایران - میانگین هفته گذشته 24 هزار جهان - دیروز 16 هزار جهان از روی نمودار

amk

Registered User
لایک‌ها
9
ممکنه پاسخ این سوالات را درباره ی سایت اول بفرمایید:

1- اداره ی این سایت به چه شکله؟ یعنی مطالب رو از کجا باید تهیه کنیم و ...؟ این منابع رو در اختیارمون میذارین؟
2- درباره ی فروم: افرادی که بیشترین پست را دادن از دوستان شما هستن؟ منظورم اینه که با رفتن شما آیا اونا هم میرن؟ تضمینی در این باره وجود داره؟
3- درآمد فروشگاه چقدره؟ و قیمت فروشگاه + محصولاتش چقدر میفته؟

هر جایی رو که صلاح دیدین پ.خ کنید.
راستی قیمت سایت اول فک کنم تا دیروز 400 تومن بودش درسته؟ یا تغییر دادین؟
ممکنه بفرمایید چرا فروم یکم خلوته؟ چون هر دفعه که رفتم کسی آنلاین نبودش. جسارت نباشه دیتابیس ایمپورتی نیست؟
من فعلا اینترنت پرسرعت ندارم مشکلی از این بابت نیست؟
و اینکه آدرس ساب دومین برای من فیلتره: فرازنت - تهران .

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
اول اینکه خوشحالم یکی سوالات منطقی پرسید و کمال تشکر رو دارم ازتون

اما جواب سوالات

1.من منابع خودمو بهتون می دم و هر اموزشی که لازم باشه ( به دلیل علاقه شدید من به این سایت و اینکه می خوام بعد من هم همیشه موفق بمونه) با نکته هایی که به خریدار می گم می تونه به راحتی به روز کنه و البته در کمترین زمان ممکن و بدون مشکل

2. من عدات نداشته و ندارم که از کسی بخوام توی وب هام عضو بشن دوستانی که منو می شناسن این جرف منو تصدیق می کنن حتی بار ها شده ازم پرسیدن سایت داری نگفتم اره شاید چون تنبلیم کرده :D مطمنن با رفتن من کسی نمی ره چون دقت بکنید خودمم کمتر در تالار ها پست زدم

3. تا هفته پیش نمی تونتسم به این سوال جواب بدم چون هنوز توی همه وب هام و تبلیغات محصولات رو داشتم و نمی شد گفت چقدر مال این سایته اما با فیلتر شدن سات دیگه من و قطع شدن تبلیغاتم الان میانگین میشه گفت روزی 4 سفارش میاد البته شاپ رو خیلی وقته با محصولات جدید اپدیت نکردم دیروز هم 8 سفارش اومده بود البته معمولا مجموعه های بزرگ رو می برن مثلا نمونه دیروز هم ارشیو ترکی هم مجموعه 35 فیلم ویژه و هم 122 فیلم و 95 فیلم توی سفارشات بود

در کل میشه گفت ماهیانه اگر فروشگاه رو هم داشته باشید 400 500 به بالا فروش دارید

اگر کسی فروشگاه رو هم بخواد 70 خودشون حساب می کنم محصولات هم کسی خواست فقط برای خریدار فروشگاه و سایت دی ویدی 500 حساب می کنم هر چند تاشونو که بخواد

فروم 4 ساله فعاله معمولا بچه ها توی تابستون میان و بعد خلوت تر میشه اما دلیل دیگه ای هم که داره عوض کردن انجمن ها و سیستم سایته که اگر یک پلاگین مثل پی اچ پی نیوک برای اخرین ارسال ها نصب کنید دوباره شلوغ میشه و البته لازم به ذکره چند وقتیه زیاد به تالار ها دقت نکردم پست ها اول باید تایید بشن بعد نمایش داده میشن و من فعلا تایید نکردم

برای بروز رسانی نیازی به سرعت نیست خود من 2 گیگ در ماه ترافیک دارم با سرعت 256

5 درصد کشور نمی دونم چرا فیلتر می مونه اما خوب این 5 درصد در مقابل بقیه زیاد تاثیری نداره و دلیل حرفمم بازدید رو به افزایش سایت و الکساس که می بینید همینطور داره بالاتر میره

البته برای این 5 درصد هم روشی رو معرفی می کنم که رفع بشه البته فقط برای خریدار

خوب فکر کنم کامل جواب دادم هر جا سوالی مونده بفرمایید

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
اها یه مسله که پرسیدید یادم رفت جواب بدم

بله 400 بود اما زیرش نوشتم به دلیل تمدید سرور دانلود 100 تومان اضافه شد

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
قیمت ها ی خیلی عالی برای 4 روز و 2 خط توضیحات اول تاپیک

هر کس خواست خبر بده باید پول 2 3 همکارمو تو سیستم همکاری قبلیم بدم که به خاطر یه همکار بی فکر بستنش

jowshany

Registered User
لایک‌ها
270
واقعا قیمت عالیه .
خدائیش اگه وقتم آزاد بو و روی سایت و شاپم کار نمی کردم ، می خریدمشون .
اکازیون ـه .

پ.ن : پورسانت من فراموش نشه
2i8d4ao.gif

ppro

Registered User
لایک‌ها
65

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
با v p n و خارج از کشور باز نمیشه فقط ایرانی ها می تونن باز کنن

mihanup.com فیلتره ولی سایت باز می شه
من از هر کی پرسیدم گفت باز میشه واقعا واسه شما فیلتره !!؟

دوستان کسی نبود؟

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
روزی چند تا آی پی بازدید کننده داره؟
عکس از وبگذرت میذاری؟
هاستش چند گیگه؟
درآمدش چه جوریه؟
چرا اینقدر انجمن خلوته.یعنی فقط 2 تا کاربر آنلاین داره.

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
در مورد dir-link من قبلا هم چند باری سعی کردم بخرمش اما خوب شما قیمتتون برای این سایت بالاس .
بک لینک که ۱۰-۱۵ تا بیشتر نداره . ایندکس هم ۱۰۰۰ صفحه ( ۱۰-۲۰ تا بالا پایین میشه هر از گاهی ) داره . رنکش هم ۲ هست الان . سایتش هم الان نمیاد بالا میخواستم ببینم چند تا لینک ثبت شده داره .

نمیدونم دقیقا چه قدر هزینه کردید . اما کماکان ۱۰۰ تومن هم برای این سایت زیاده . من قصدم راه اندازی دایرکتوری فارسی هست . اگر سایتی مثل سایت شما رو بتونم ادامه بدم برام بهتره . اگر میتونید تجدید نظر کنید در قیمت . بفرمایید .

و یا احیانا دیتابیسش رو میفروشید ؟

masoud376

Registered User
لایک‌ها
15
چه جوري هست كه شما براي گرفتن وبمستر و يا فروش سايتتون تند تند پست ميزنيد و ميايد فروم سر ميزنيد و جواب ميديد ولي موقع دادن حق كاربران خودتان را نشنيده ميگيريد و خيلي راحت از كنارش رد ميشيد و تازه كاربر را متهم ميكنيد. اگر بنده به صورت عمومي اينجا پست نميدادم مطمئنا اين جواب رو هم نميداديد و مثل هميشه هيچ پاسخي به ايميلها نميداديد. تكليف را مشخص كنيد من بايد اينجا باز پست بزنم يا تاپيك جديد باز كنم يا مبلغ رو واريز ميكنيد ؟
هدفم فقط اينه تا وبمسترها چشمانشون رو واريز كنند و بعد اقدام با همكاري با هر كس كنند و هر وفت شركتي يا فردي حقشون رو تضعييع كرد اطلاع رساني كنند تا ديگه سيستمها فكر نكنند هر كاري دلشون ميخواد بكنند مثل اون تاپيكهايي كه درمورد سيستمهاي كليكي يا درصدي كار ميكنند

mehdidesigner

Registered User
لایک‌ها
978

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
در مورد dir-link من قبلا هم چند باری سعی کردم بخرمش اما خوب شما قیمتتون برای این سایت بالاس .
بک لینک که ۱۰-۱۵ تا بیشتر نداره . ایندکس هم ۱۰۰۰ صفحه ( ۱۰-۲۰ تا بالا پایین میشه هر از گاهی ) داره . رنکش هم ۲ هست الان . سایتش هم الان نمیاد بالا میخواستم ببینم چند تا لینک ثبت شده داره .

نمیدونم دقیقا چه قدر هزینه کردید . اما کماکان ۱۰۰ تومن هم برای این سایت زیاده . من قصدم راه اندازی دایرکتوری فارسی هست . اگر سایتی مثل سایت شما رو بتونم ادامه بدم برام بهتره . اگر میتونید تجدید نظر کنید در قیمت . بفرمایید .

و یا احیانا دیتابیسش رو میفروشید ؟

سلام اره از دیشب مشکل داشت رفع شد هاستم مشکل داشت که خوب پیش میاد دیگه طبیعیه

الان می تونید بررسی کنید

والله بخدا خرجش خیلی بیشتر از اینها شده قیمت مناسبیه فکر کنم به هر حال تصمیم شماست

دیتابیس هم نه

---------------------------

من که می گم سایت باز می شه! ( یه جورایی ریدایرکت می شه رو mihanup.org)

اره می ره رو ادرس جدید که توی توضیحات صفحه اول گفتم چون دیگه کاربران ادرس جدید رو می شناختن نمی خواستم گیج بشن باز ادرس تو ادرس بشه اینو هم انداختم رو ادرس جدید

نبود ؟ ( امار دیروز الکسا 25 هزار جهان)

Last edited:
بالا