برگزیده های پرشین تولز

سوء استفاده جدید شمارنده وبگذر از وبمسترها

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
سلام
چند روزی هست که متوجه شدم شمارنده وبگذر www.webgozar.com داره در وبسایت و وبلاگهایی که از شمارنده اش استفاده میکنند سوء استفاده میکنه و یک پاپ آپ به آدرس http://www.homanet.com/?re باز میکنه

همه وبمسترها میدانند که باز شدن پاپ آپ اعصاب کاربر و ویزیتور سایت رو بهم میریزه و چندین درصد از بازدیدکنندگان اگر این مورد رو ببینند بر نمیگردند.

وبگذر در هیچ کجای شرایط سرویس هایش اشاره ای به موضوع باز شدن پاپ آپ حالا بصورت رندم یا از هر چند بازدید نکرده و این کارش سوء استفاده آشکار بحساب می آید
از همه وبمستر ها میخواهم این موضوع را اطلاع رسانی کنند و در صورت برداشته نشدن این پاپ آپ ها این شمارنده رو تحریم کنند و سراغش نروند.

best20

Registered User
لایک‌ها
0
...................

Last edited:

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504

radium

Registered User
لایک‌ها
4
من اینو ترجیح میدم:
کد:
http://www.tracemyip.org/

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
من چون چندین سایت رو با هم باز میکنم اکثرا هرچند وقت یکبار پاپ آپ این هما نتورک اگر یادتون باشه چندین ماه تبلیغات گرافیکی گذاشته بود تو وبگذر
این سایت بصورت پاپ آپ باز میشد
هی تحقیق میکردم و سرس همه اون سایت ها رو بررسی میکردم چیزی پیدا نمیکردم
چون سایت فروشگاه و یکی دیگر از سایت هامون هم از وبگذر استفاده میکنه
متوجه شدم موقع باز شدن فروشگاه خودم هم باز شد این سایت باهاش

چند ساعت بعد مجددا این مورد رو دیدم.

من منتها سری های بعدی هرچند بار هم رفرش کردم چیزی باز نشد ظاهرا از یک سیستم خاصی برای باز شدن صفحه مصلا بصورت رندمی در چند صد یا چند هزار تا از کل شمارنده هاش استفاده میکنه یا هرچیز دیگری.

من اگر مطمئن نمیشدم این موضوع رو نمیگفتم.

اون دوستی هم که میگفت بیشتر شبیه به تبلیغات میمونه این تاپیک باید بگم که شرکت ما به تعداد سالهای سنی که ازت گذشته سایت و وبمستر داره. و همون سالهای عمرت رو ضربدر تقریبا صد بکنید(فرض بگیریم بین 20الی 25 اگر باشید) به همون اندازه هم مشتری هاستینگ داره.
پس خیالتان راحت باشد نیازه به تبلیغات اینطوری نداریم چراکه اصلا چه در امضا چه در این تاپیک اسمی از سایتهای ما برده نشده.

وبگذر رو هم گندش بزنن با اینکارش.

من چند روز پیش همین مشکل رو با موتیگو پیدا کردم اون که وحشتناک تبلیغ مینداخت تو سایتهامون یعنی کل صفحه سایت سیاه میشد و وسطتش یک تبلیغ آبی رنگ که زده بود اینترنت آزاد حق شماست و اگر اون پنجره تبلیغات بسته نمیشد وارد سایت نمیشد بازدید کننده ( موتیگو http://motigo.com/ )

عکسش هم به شرح ذیل هست:
i210367_naghola2.jpg

وب استت هم که فریم باز میکرد به هنگام باز شدن سایت چند ماه پیش متوجه شدن

به نظر من اکثر این شمارنده ها دزد هستند

p30room

Registered User
لایک‌ها
3,562
اون دوستی هم که میگفت بیشتر شبیه به تبلیغات میمونه این تاپیک باید بگم که شرکت ما به تعداد سالهای سنی که ازت گذشته سایت و وبمستر داره. و همون سالهای عمرت رو ضربدر تقریبا صد بکنید(فرض بگیریم بین 20الی 25 اگر باشید) به همون اندازه هم مشتری هاستینگ داره.
پس خیالتان راحت باشد نیازه به تبلیغات اینطوری نداریم چراکه اصلا چه در امضا چه در این تاپیک اسمی از سایتهای ما برده نشده.

اگه حرف بی ربطی زدم واقعا معذرت میخوام شما درست می گفتید چون من بیشتر با subdomain سایتهام کار می کنم این تبلیغات رو ندیده بودم ولی الان سایت اصلی رو باز کردم دیدم که تبلیغات میاره پس این تبلیغات ها فقط روی سایت اصلی باز میشن نه روی subdomain خودش هم تبلیغات در مورد فیلـــترینگه
باز هم ازتون معذرت میخوام

avan

Registered User
لایک‌ها
207
خدا لعنتش کنه وبگذر رو.
پس این پاپ آپ از اینه.....
دقیقا 1 هفته بیشتر یه دفعه میاد این صفحه پاپ آ.... من فکر کردم از یه سایته دیگس/..... عجب.

avan

Registered User
لایک‌ها
207
البته مثلا روزی 1 بار یا 2روز یه بار میاد.... خیلی کمه.... ولی مطمئن که میاد

orojlo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من چون چندین سایت رو با هم باز میکنم اکثرا هرچند وقت یکبار پاپ آپ این هما نتورک اگر یادتون باشه چندین ماه تبلیغات گرافیکی گذاشته بود تو وبگذر
این سایت بصورت پاپ آپ باز میشد
هی تحقیق میکردم و سرس همه اون سایت ها رو بررسی میکردم چیزی پیدا نمیکردم
چون سایت فروشگاه و یکی دیگر از سایت هامون هم از وبگذر استفاده میکنه
متوجه شدم موقع باز شدن فروشگاه خودم هم باز شد این سایت باهاش

چند ساعت بعد مجددا این مورد رو دیدم.

من منتها سری های بعدی هرچند بار هم رفرش کردم چیزی باز نشد ظاهرا از یک سیستم خاصی برای باز شدن صفحه مصلا بصورت رندمی در چند صد یا چند هزار تا از کل شمارنده هاش استفاده میکنه یا هرچیز دیگری.

من اگر مطمئن نمیشدم این موضوع رو نمیگفتم.

وبگذر رو هم گندش بزنن با اینکارش.

من چند روز پیش همین مشکل رو با موتیگو پیدا کردم اون که وحشتناک تبلیغ مینداخت تو سایتهامون یعنی کل صفحه سایت سیاه میشد و وسطتش یک تبلیغ آبی رنگ که زده بود اینترنت آزاد حق شماست و اگر اون پنجره تبلیغات بسته نمیشد وارد سایت نمیشد بازدید کننده ( موتیگو http://motigo.com/ )

عکسش هم به شرح ذیل هست:
i210367_naghola2.jpg

وب استت هم که فریم باز میکرد به هنگام باز شدن سایت چند ماه پیش متوجه شدن

به نظر من اکثر این شمارنده ها دزد هستند
دوست من من هم وبلاگ رضا امین زاده رو باز کردم همین پیغام برام اومد اما باعکس دیگه به عنوان:
دسترسی ندارید؟
باز کنید ببینید :
http://www.theme.blogfa.com

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
دقیقا با این اوصاف آمار گیرها فکر کنم بهترین چیز همون گوگل آنالیتیک باشه
هرچند چیزی که من میخوام رو کامل نداره

hossein_online

Registered User
لایک‌ها
412
سلام
چند روزی هست که متوجه شدم شمارنده وبگذر www.webgozar.com داره در وبسایت و وبلاگهایی که از شمارنده اش استفاده میکنند سوء استفاده میکنه و یک پاپ آپ به آدرس http://www.homanet.com/?re باز میکنه

همه وبمسترها میدانند که باز شدن پاپ آپ اعصاب کاربر و ویزیتور سایت رو بهم میریزه و چندین درصد از بازدیدکنندگان اگر این مورد رو ببینند بر نمیگردند.

وبگذر در هیچ کجای شرایط سرویس هایش اشاره ای به موضوع باز شدن پاپ آپ حالا بصورت رندم یا از هر چند بازدید نکرده و این کارش سوء استفاده آشکار بحساب می آید
از همه وبمستر ها میخواهم این موضوع را اطلاع رسانی کنند و در صورت برداشته نشدن این پاپ آپ ها این شمارنده رو تحریم کنند و سراغش نروند.

منم اين هما نت رو مي ديدم پاپ آپ باز ميشه ولي نمي دونستم از چيه....!!!
هي اون سايت هايي كه رفتم رو بررسي مي كردم ولي بهشون نميومد اين كارا رو بكنند چون درست حسابي بودند.
پس نگو از اين وبگذر بود.... اي :grrr:

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
خوب حالا یکجوری تحریم کنیمش؟

hossein_online

Registered User
لایک‌ها
412
من كه دارم از گوگل استفاده مي كنم در كنارش...
شايد ببينم يه سرويس تپل پيدا بشه كه امكانات بيشتري داشته باشه بروم سراغش از اون استفاده كنم.

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
بهتر از همه سایت خودمه :) lol به زودی ورژن فارسی شو راه اندازی میکنم.

بالا