برگزیده های پرشین تولز

بازم مشکل با HP یکی راهنمایی کنه منو

boy_icelol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه مشکل بزرگ :wacko:
Hp Pavilion dv2000
CPU AMD Turion 64 x2
Grafik NVIDIA Gforce
....
چند روز پیش یه هو لپ تاپم خاموش شد و دیگه بالا نیومد...
من لپ تاپ مو از اهواز گرفتم 1.5 سال پیش اما الان آلمان هستم...
رفتم تو سایت اچ پی چک کردم نوشته که گارانتی لپ تاپ من سال 2008 تموم شده! من لپ تاپو سال 2009 خریدم و همون موقع هم تو سایت اچ پی ریجیستر کردم اما این موضوع رو متوجه نشدم...زیر لپ تاپ هم نوشته شده 90 Day 'گارانتی...نمی دونم چرا! مال دوستم هم که Hp هست نوشته 2 سال گارانتی...گارانتی ایرانش هم که آشغال بود...
خلاصه بردم دادم تعمیر کنن...شرکت Hp نمایندگیش از شهر من 250 کیلومتر دوره..واسه همین دادم یه شرکت تعمیراتی همین جا...طرف گفت که مشکل از کارت گرافیکه که سوخته یا نیم سوز شده...و فقط می شه موقتی خوبش کرد...75 یورو گرفت و درستش کرد...اما گفت 3 تا 6 ماه کار می کنه...
حالا دل تو دلم نیس...همش فک می کنم الان خراب می شه.... :(
واسه لپ تاپم کولر ( خنک کننده بگیرم ) عمرش بیشتر می شه؟
کلا قابل تعمیر نیست؟
یا دیگه تو فکر یه لپ تاپ دیگه باشم////
لعنت به اچ پی 

boy_icelol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:( کسی نیست راهنماییم کنه؟

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
راستش اصولا گرافيك لپتاپ‌ها به اين راحتي‌ها قابل تعويض نيس (با مادربرد يك‌تيكه‌س) . هارد و رم و اپتيكال درايو را ميشه راحت عوض ميشه. من دقيقن اطلاعي ندارم از لپتاپ شما ، ولي توصيه ميكنم كم‌كم به فكر يكي ديگه باشي. بعيد هم ميدونم با كول‌پد خيلي فرقي بكنه.

boy_icelol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستش اصولا گرافيك لپتاپ‌ها به اين راحتي‌ها قابل تعويض نيس (با مادربرد يك‌تيكه‌س) . هارد و رم و اپتيكال درايو را ميشه راحت عوض ميشه. من دقيقن اطلاعي ندارم از لپتاپ شما ، ولي توصيه ميكنم كم‌كم به فكر يكي ديگه باشي. بعيد هم ميدونم با كول‌پد خيلي فرقي بكنه.

مرسی....انگار باید یه مادربورد از Ebay بخرم واسش

بالا