برگزیده های پرشین تولز

نیاز شدید به مشاوره وبمستران کارکشته

ailasam

Registered User
لایک‌ها
18
سلام.من چندین وبلاگ دارم که هر کدوم بازدید خوبی هم دارن.کمترینشون 1500 تا بازدید داره.ولی با وجود افزایش بازدید ها درامد من این روز ها داره به صفر میل میکنه.من از سیستم های همکاری در فروش ایران مارکت سنتر و پایگان و ستمپی استفاده میکنم.ولی خب درامدم هر روز کمتر میشه.از دوستانی که توی این کار خبره هستن میخوام که وبلاگ های منو ببینن و نظر کارشناسی بدن که چکار کنم درامدم زیاد بشه و مشکل کارم کجاست؟

دوستانی که تمایل به کمک دارن پیام بدن آدرس ها رو براشون پیام خصوصی کنم.

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
PM کن ...... :)

hamidalikhani

Registered User
لایک‌ها
7
سلام.من چندین وبلاگ دارم که هر کدوم بازدید خوبی هم دارن.کمترینشون 1500 تا بازدید داره.ولی با وجود افزایش بازدید ها درامد من این روز ها داره به صفر میل میکنه.من از سیستم های همکاری در فروش ایران مارکت سنتر و پایگان و ستمپی استفاده میکنم.ولی خب درامدم هر روز کمتر میشه.از دوستانی که توی این کار خبره هستن میخوام که وبلاگ های منو ببینن و نظر کارشناسی بدن که چکار کنم درامدم زیاد بشه و مشکل کارم کجاست؟

دوستانی که تمایل به کمک دارن پیام بدن آدرس ها رو براشون پیام خصوصی کنم.

ماله منم همینطور شده نمی دونم شاید ربطی به ماه رمضون داشته باشه که فروش کم میشه

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
والا ماه رمضون که فروش ما خیلی هم بهتر شده :دی
اگه میخوای بیا یک پنل همکاری در فروش بهت بدم محصولات منو هم امتحان بکن

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
از وقتي ماه رمضون شده فروش من به مرز نابودي رفته كه هيچ همشم برگشتي

قبل ماه رمضون تا روزي 200 تومنم فروش داشتم الان روزي 20 تومنم نيست :(

ailasam

Registered User
لایک‌ها
18
اگر چیزی بلدید فقط برای خودتون نگه دارید،هیچ وقت اسرارتون رو فاش نکنید که دوزار گیر دیگرون هم بیاد.اگر کسی نا موفقه خوش به حال شما و اگر کسی موفقه بزنید تو سرش که شکست بخوره.آره اینه راه و رسم فروم کسب درامد از اینترنت ویژه وب مستر ها

بیشتر از یک ساله توی این فرومم، بعد از درخواست کمکم هیچ کس به خودش زحمت نداد کمکم کنه.

خوش باشید

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
اول که دوست من این طرز حرف زدنت با اقا علی نبود
دوم بیزینس هست . چرا احساسی برخورد میکنید .
شما دقیقا دنبال چی میگردید
من که گفتم محصولات دیگه رو امتحان کنید
یک چیزه دیگه اگه کاری دارید باید ادرس سایت رو هم بزارید تا تازه اگه کسی توست یک برسی هم براتون بکنه نه اینکه بپرسه . برسی کنه . تازه اگه چیزی هم ندید باید حتما خبر هم بده ..

ailasam

Registered User
لایک‌ها
18
اول که دوست من این طرز حرف زدنت با اقا علی نبود
دوم بیزینس هست . چرا احساسی برخورد میکنید .
شما دقیقا دنبال چی میگردید
من که گفتم محصولات دیگه رو امتحان کنید
یک چیزه دیگه اگه کاری دارید باید ادرس سایت رو هم بزارید تا تازه اگه کسی توست یک برسی هم براتون بکنه نه اینکه بپرسه . برسی کنه . تازه اگه چیزی هم ندید باید حتما خبر هم بده ..

شما کار علی آقا رو تائید میکنید؟
من از بچه های همین جا یاد گرفتم که آدرس سایت و وبلاگم رو ندم.
از راهنمائی شما ممنونم، منم دارم همین کار رو میکنم و دارم محصولات دیگه رو امتحان میکنم.

Last edited:

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
ببخشید ولی جدی میگم
اگه خرج خونه داری اول اینکه با وبلاگ نمیشه خرجش رو داد . 2 در امد اینترنتی اعتبار نداره مثل همین الان .3 هر کاری مشکلات خودشون رو داره .
من کاره اقا علی رو تایید نمیکنم ولی اگه خودم هم ادرس گرفته بودم و مشکلی ندیده بودم خب چیزی نمیگفتم .
4. بازدید همون قبل هست ؟ هیچ تغییری نکرده ؟
5-اگر میشه ادرس بدید شاید بتونم کمک کنم . قول نمیدم فردا نارحت نشی
راستی یک نکته واسه خودت بهت بر نخوره . ولی باید تو موارد کاری اخلاخ حرفه تر بکنی پیشرفت بیشتری خواهی داشت .
پ.ن: اخلاق حرفه : هیچ کس وظیفه برای کمک کردن به شما نداره . خودت تمام تلاشت رو بکن و از دیگران مشورت بخواه نه راه حل. راه حل همیشه پیشه خودت هست

1900cd

Registered User
لایک‌ها
119
یه سوال داشتم ازتون.آیا اصلا دوران خوب هم داشته درآمدتون از وبلاگ؟

سیستم های همکاری در فروش بیشتر بدرد سایت های با بازدید بالا می خوره تا وبلاگ های 1000 ، 2000 تایی.

بهتره از سیستم های کلیکی استفاده کنید.

بازم دوست داشتید آدرس ها رو برام پخ کنید.شاید نکته خاصی دیدم.

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
فروش منم چند ماهی هست که کم شده
این یه چیز عادیه ...
چیز شاخی نیست
دست زیاد شده
پایگانم که جنساش اینقدر گرون کرده دیگه کسی خرید نمیکنه !

ailasam

Registered User
لایک‌ها
18
ببخشید ولی جدی میگم
اگه خرج خونه داری اول اینکه با وبلاگ نمیشه خرجش رو داد . 2 در امد اینترنتی اعتبار نداره مثل همین الان .3 هر کاری مشکلات خودشون رو داره .
من کاره اقا علی رو تایید نمیکنم ولی اگه خودم هم ادرس گرفته بودم و مشکلی ندیده بودم خب چیزی نمیگفتم .
4. بازدید همون قبل هست ؟ هیچ تغییری نکرده ؟
5-اگر میشه ادرس بدید شاید بتونم کمک کنم . قول نمیدم فردا نارحت نشی
راستی یک نکته واسه خودت بهت بر نخوره . ولی باید تو موارد کاری اخلاخ حرفه تر بکنی پیشرفت بیشتری خواهی داشت .
پ.ن: اخلاق حرفه : هیچ کس وظیفه برای کمک کردن به شما نداره . خودت تمام تلاشت رو بکن و از دیگران مشورت بخواه نه راه حل. راه حل همیشه پیشه خودت هست

بله حق با شماست.
در رمضان بازدید کم شده.
راستش من خرج خونه که نمیخوام بدم ولی خب خودمم خرج دارم.حیوون خانگی دارم اونها هم خرج دارن.
من آدرس رو براتون ارسال میکنم.

ailasam

Registered User
لایک‌ها
18
یه سوال داشتم ازتون.آیا اصلا دوران خوب هم داشته درآمدتون از وبلاگ؟

سیستم های همکاری در فروش بیشتر بدرد سایت های با بازدید بالا می خوره تا وبلاگ های 1000 ، 2000 تایی.

بهتره از سیستم های کلیکی استفاده کنید.

بازم دوست داشتید آدرس ها رو برام پخ کنید.شاید نکته خاصی دیدم.

ممنونم دوست عزیز

راستش سراغ سیستم کلیکی رفتم ولی خب اصلا بازده نداشته،خب دلیلش هم اینه که خیلی دوست ندارم بنر های زیادی بگذارم توی وبلاگ و بار وبلاگ رو بالا ببرم و دیر لود بشه.

بله یک روز هائی بود که درامد ما از همین وبلاگامون و سیستم ایران مارکت اینقدر بود که میرفتیم هی برای خودمون طلا میخریدیم.روز های خوش هم داشتیم.

آدرس ها براتون ارسال میشه

ailasam

Registered User
لایک‌ها
18
من تا اینجا خیلی ممنونم از دوستان عزیز mr_net و 1900cd که وقت ارزشمندشون رو گذاشتن و من رو از راهنمائی هاشون بی نصیب نگذاشتن:blush::specool:

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
آدرس وبلاگهاتون رو بدید اگر مناسب بودند تمامی مکانهای تبلیغاتی یا بخشیش رو بصورت نقدی اجاره کنیم

پدر پسر شجاع

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز
آدرس سایت ها رو براتون ارسال کردم و چند روزه منتظر جوابتون هستم.

عزیز من
هیچ وقت آدرس سایتت را برای یک وب مستر پی ام نکن

اگر قصد کمک داشت خوب توی تاپیک می گفت که همه مطلع بشن شاید بدرد کسی دیگری هم می خورد
ولی اینکه آدرس سایتت را برای من بفرست
تا ببینم چبکار کردی که اینقدر بازدید کننده در روز گرفتی تا منم همون کارو بکنم.... خوب از اولش هم مشخص بود با چه نیتی پرسیده شده .

ولی حالا امیدواریم که همچین چیزی نباشه و این دوستمون به شما کمک کرده باشه و من اشتباه کرده باشم

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
عزیز من
هیچ وقت آدرس سایتت را برای یک وب مستر پی ام نکن

اگر قصد کمک داشت خوب توی تاپیک می گفت که همه مطلع بشن شاید بدرد کسی دیگری هم می خورد
ولی اینکه آدرس سایتت را برای من بفرست
تا ببینم چبکار کردی که اینقدر بازدید کننده در روز گرفتی تا منم همون کارو بکنم.... خوب از اولش هم مشخص بود با چه نیتی پرسیده شده .

ولی حالا امیدواریم که همچین چیزی نباشه و این دوستمون به شما کمک کرده باشه و من اشتباه کرده باشم

دوست عزیز معلومه یک طرفه به قاضی بری راضی برمیگردی .

خوبه خودت داری میگی وب مستر !!! اکثر بچه هایی که توی این انجمن هستن جزو حرفه ای های اینکار هستن و نیازی

به تقلید از کسی ندارن و اکثراً هدفشون کمک کردن به سایر دوستان هست ولی برای کمک به این عزیزان ٬

دوست دارن که خودشون به صورت شخصی دست به کار بشن تا این که روشهاشون رو افشاء کنند ٬ چون اونها بابت

یادگیری هر کدام از این نکات و ترفندها کلی وقت و هزینه صرف کردند و برای همین نمیخوان که تجربیات خودشون رو

به سادگی با دیگران به اشتراک بگذارند.

بالا