برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای ایجاد سایت انگلیسی

per3polis

Registered User
لایک‌ها
32
سلام دوستان

بعد از اینکه توی خیلی از تاپیک ها دیدم افراد با تجربه می گن باید به کسب در آمد از سایت های انگلیسی رو آورد تصمیم گرفتم یه سایت انگلیسی بزنم

حالا چون زیاد با نت انگلیسی آشنا نیستم سعی دارم یه سری اطلاعات جمع کنم تا ببینم چه سایت بزنم بهتره

می خواستم از شما بپرسم که به نظرتون چه سایتی بزنم ؟؟

خودم تصمیم گرفتم یه سایت در رابطه با اماکن دیدنی دنیا و مشاوره مسافرت بزنم

به نظرتون بازدید جذب می کنه یا نه ؟؟

خلاصه هر راهنمایی که به ذهنتون رسید خیلی خوشحال می شم بهم بگید :rolleyes::)

ممنون :happy:

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
سلام

خب اولین سوال اینکه شما به زبان انگلیسی چقدر مسلط هستید؟

per3polis

Registered User
لایک‌ها
32
سلام

انگلیسیم خوبه از این نظر مشکلی ندارم

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
سلام

انگلیسیم خوبه از این نظر مشکلی ندارم

پیشنهاد من اینه که انجمن بزنی. حالا اگر زدی به نکات زیر هم توجه کن.

1.حتما انجمن رو تخصصیـــ ش کن ، یعنی مثلا اگر خودتون تو کار دامین و هاست هستید و اطلاعات زیادی در این مورد دارید انجمن رو هم در راستای همین موضوع بزن.

2.حتما سعی کن دامین خوب و رندی رو بگیری ، از دامین های دو بخشی کمتر استفاده کنی بهتره.

3. این مورد خیلی تو کار آدم تاثیر میذاره اونم گرفتن هاست از یک جای معتبر که هاستر هم ساپورت خوبی داشته باشه ، مورد دوم واسه یه نفر مثل من خیلی خیلی مهم هستش.

4.حتما برای شروع باید یه چند تا Paid Poster بیاری ، چون هیچکس روز اول نمیاد عضو بشه یا محض( درست نوشتم؟) رضای خدا کار کنه.

5.تا یک ساله اول هم فقط سعی کن حداکثر 1 بنر بذاری تو سایتت نه بیشتر.

per3polis

Registered User
لایک‌ها
32
ممنون پیشنهاد خیلی خوبی بود ;)

یکی از گزینه های اصلیم می شه

من سعی دارم با گذاشتم تبلیغات گوگل کسب در آمد کنم از این سایت

راجع به اون سایت مشاوره مسافرت و معرفی اماکن نظر خاصی ندارید ؟؟

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
ممنون پیشنهاد خیلی خوبی بود ;)

یکی از گزینه های اصلیم می شه

من سعی دارم با گذاشتم تبلیغات گوگل کسب در آمد کنم از این سایت

راجع به اون سایت مشاوره مسافرت و معرفی اماکن نظر خاصی ندارید ؟؟

خواهش میکنم ، اونم اگر تخصصتون باشه ، اره خوبه ولی یکی مثل من پام رو از خونمونم بیرون نذاشتم چمیدونم توی لاس وگاس مردمشون چجوری هستند که بخوام مشاوره بدم :D

javad3zar

Registered User
لایک‌ها
0
منم موافقم باید برای کسب درامد درست حسابی به سایت انگلیسی رو اورد و بقول اقا حمید خیلی مهمه تخصصی باشه
البته اگه یه ایده نو بیاری که خیلی توپ میشه

خواهش میکنم ، اونم اگر تخصصتون باشه ، اره خوبه ولی یکی مثل من پام رو از خونمونم بیرون نذاشتم چمیدونم توی لاس وگاس مردمشون چجوری هستند که بخوام مشاوره بدم :D
داداش گرفتی مارو ؟دیروز لاس وگاس بودی :D

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
یک سایت که مثلا در مورد گوشی های تازه وارد شده به بازار review مینویسه خیلی میتونه درآمد زا باشه ( از طریق آفیلیت )

البته من گفتم گوشی . میتونه در مورد بازی ها و کنسول های بازی ها هم باشه و اینجور چیزا کلا . البته خودت میدونی که متخصص میخواد در این زمینه . میتونی به یک ایرانی خوره گیم بگی برات بنویسه تو ترجمه کنی بزاری تو سایت .

البته من خودم تو این زمینه خیلی تجربه ندارم . اما دیدم این سایت ها واقعا رنک و بازدید خوبی دارن . با 50 تا مطلب طرف کلی بازدید کننده داره .

Last edited:

amos

Guest
لایک‌ها
0
یک سوال داشتم...منم میخوام سایت انگلیسی بزنم...فقط میخوام بدونم درامد از سایت های انگلیسی چطوری میشه بدست اورد؟؟یعنی تنها راه درامدش تبلیغات گوگل هست؟؟؟؟؟بعد از همین گوگل چقدر درامد میشه دراورد؟؟هر کلیلک چندتومنه؟ممنون میشم جواب بدید..بعد چطوری این پول به دست ما میرسه؟

Last edited:

per3polis

Registered User
لایک‌ها
32

اینم حرفیه :D خیلی از جا ها رو از بچه ها کمک می گیرم

per3polis

Registered User
لایک‌ها
32
یک سایت که مثلا در مورد گوشی های تازه وارد شده به بازار review مینویسه خیلی میتونه درآمد زا باشه ( از طریق آفیلیت )

البته من گفتم گوشی . میتونه در مورد بازی ها و کنسول های بازی ها هم باشه و اینجور چیزا کلا . البته خودت میدونی که متخصص میخواد در این زمینه . میتونی به یک ایرانی خوره گیم بگی برات بنویسه تو ترجمه کنی بزاری تو سایت .

البته من خودم تو این زمینه خیلی تجربه ندارم . اما دیدم این سایت ها واقعا رنک و بازدید خوبی دارن . با 50 تا مطلب طرف کلی بازدید کننده داره .

زیاد توی گوشی ها تخصص ندارم ولی اگه وقعا در آمد زا باشه متخصص می شم :D

با توجه به اینکه بچه خوره گیم خیلی اطرافمون پیدا می شه سایت گیم می تونه یه گزینه ی عالی باشه

ممنون ;)

amos

Guest
لایک‌ها
0
زیاد توی گوشی ها تخصص ندارم ولی اگه وقعا در آمد زا باشه متخصص می شم :D

با توجه به اینکه بچه خوره گیم خیلی اطرافمون پیدا می شه سایت گیم می تونه یه گزینه ی عالی باشه

ممنون ;)

یکی هم جواب سوالات من رو بده....راستی پرسپولیس اگه پایه ای با هم میتونیم بزنیم...فقط اول جواب سوالاتم رو یکی بده

per3polis

Registered User
لایک‌ها
32
یک سوال داشتم...منم میخوام سایت انگلیسی بزنم...فقط میخوام بدونم درامد از سایت های انگلیسی چطوری میشه بدست اورد؟؟یعنی تنها راه درامدش تبلیغات گوگل هست؟؟؟؟؟بعد از همین گوگل چقدر درامد میشه دراورد؟؟هر کلیلک چندتومنه؟ممنون میشم جواب بدید..بعد چطوری این پول به دست ما میرسه؟

نه بازم سیستم های دیگه ای هستن ولی گوگل مثل اینکه بهترینشونه

از گوگل بستگی به تعداد کلیک داره که روی لینک می شه و ارزش اون کیوردی که ازش استفاده می شه

توی گوگل سرچ کن top paying keywords قیمت هر کلیک رو طبق کیورد پیدا می کنی

برای اینکه پولا رو از گوگل بگیری باید آشنا تو خارج داشته باشی یا اینکه از صرافی ها بخوای

Last edited:

per3polis

Registered User
لایک‌ها
32
یکی هم جواب سوالات من رو بده....راستی پرسپولیس اگه پایه ای با هم میتونیم بزنیم...فقط اول جواب سوالاتم رو یکی بده

فعلا با یه سری از دوستام قراره این کار رو انجام بدیم

ولی اگه قطعی شد حتما خبرت می کنم

تشکر ;)

amos

Guest
لایک‌ها
0
نه بازم سیستم های دیگه ای هستن ولی گوگل مثل اینکه بهترینشونه

از گوگل بستگی به تعداد کلیک داره که روی لینک می شه و ارزش اون کیوردی که ازش استفاده می شه

توی گوگل سرچ کن top paying keywords قیمت هر کلیک رو طبق کیورد پیدا می کنی

برای اینکه پولا رو از گوگل بگیری باید آشنا تو خارج داشته باشی یا اینکه از صرافی ها بخوای

پرسپولیس جان قضیه اینکه از صرافی ها باید پول بخوای یعنی چی؟؟؟چطوریه؟؟توضیح میدی؟من تقریبا تو خارج کشور نمیتونم چون اشنا ندارم....بعد اون کلمه که گفتی رو تو گوگل سرچ کردم....مثلا تا 20 دلار هم هست..این یعنی برای هر کلیک هست؟

per3polis

Registered User
لایک‌ها
32
پرسپولیس جان قضیه اینکه از صرافی ها باید پول بخوای یعنی چی؟؟؟چطوریه؟؟توضیح میدی؟من تقریبا تو خارج کشور نمیتونم چون اشنا ندارم....بعد اون کلمه که گفتی رو تو گوگل سرچ کردم....مثلا تا 20 دلار هم هست..این یعنی برای هر کلیک هست؟

این صرافی ها برات چک رو وصول می کنن و یه مقداریشو بر می دارن واسه خودشون و بقیه ش رو می دن به شما

والا منم دقیقا با این موضوع آشنا نیستم فکر می کنم cost per click باشه یعنی برای هر کلیک اینقد پرداخت می کنه گوگل

اگه این طور نیست دوستان لطفا توضیح بدن

javad3zar

Registered User
لایک‌ها
0
من زیاد اطلاعات ندارم اما
شما میتونید به غیر گوگل با سیستم های دیگه ای کار کنید
یه اکانت پیپال درست و حسابی بگیرید و میتونید توی سایت
www.bidvertiser.com که pay per click هست کار کنید
یا تو افیلیت پروگرم clickbank.com هست

amos

Guest
لایک‌ها
0
جواد جان اين دو تا سايت كه كفتي هر كليك جقدر ميدن؟

Askarpour

Registered User
لایک‌ها
10
3. این مورد خیلی تو کار آدم تاثیر میذاره اونم گرفتن هاست از یک جای معتبر که هاستر هم ساپورت خوبی داشته باشه ، مورد دوم واسه یه نفر مثل من خیلی خیلی مهم هستش..

captiveجان شما احتمالا یه حرفه ای هستی ولی اگه جسارت نمیشه نظر من اینه که لزومی نداره بچه ها رو برای شروع زیاد تو خرج بندازیم. با پید پوسترت موافقم همینطور میگم تا زمانی که چندتا کاربر فعال جذب نکردی اصلا تبلیغات گوگل نذار باعث میشه اعتماد بیشتری جذب کنی ولی در مورد هاست تو سال اول پول زیادی براش نده پولاتو سیو کن برا هزینه های دیگه ت مث تبلیغات و پید پوستر ها. بعد که راه افتادی یه هاست معتبرم میگیری

بالا