برگزیده های پرشین تولز

از live mail windows چطوری ایمیل بفرستم برای ۱۰۰ نفرکه آدرس بقیه توی ایمیل نباشه ؟

dargharnn21

Registered User
لایک‌ها
6
سلام
از live mail windows چطوری ایمیل بفرستم برای ۱۰۰ نفرکه آدرس بقیه توی ایمیل نباشه ؟
یعنی با یک ایمیل به همه ایمیل بدم به طوریکه برای هر کس فقط آدرس خودش بیوفته ،، با ایمیل
سایتم میخوام بفرستم ،،امدم newgroup درست کنم ولی نشد میگه user و pass برای NNTP بده .
ممنون

dargharnn21

Registered User
لایک‌ها
6
یکی نیست جواب سوال منو بدونه ؟

V for Vendetta

Registered User
لایک‌ها
7
برای 100 نفر که من نمیدونم

اما در کل برای چند نفر که میخوای بفرستی، برای رعایت احترام و آیین و طرز صحیح نامه نگاری، روش صحیحش اینه که ادرس میل طرف رو دیگران نبینه. مگر با هم اشنا باشن و قبلا اطلاع داشته باشن

برای اینکار :
Show Bcc رو بزن. ادرسها رو اونحا بزار

dargharnn21

Registered User
لایک‌ها
6
برای 100 نفر که من نمیدونم

اما در کل برای چند نفر که میخوای بفرستی، برای رعایت احترام و آیین و طرز صحیح نامه نگاری، روش صحیحش اینه که ادرس میل طرف رو دیگران نبینه. مگر با هم اشنا باشن و قبلا اطلاع داشته باشن

برای اینکار :
Show Bcc رو بزن. ادرسها رو اونحا بزار

برای چند نفر میشه استفاده کرد از cc و hide کرد ولی میخام یک group تشکیل بدم توی windows live mail و آدرس ایمیل ها رو وارد کنم که هر دفع خواستم ایمیل بزنم دیگه مجبور نباشم دوباره تمامه آدرس ایمیل ها رو وارد کنم

best20

Registered User
لایک‌ها
0
برای چند نفر میشه استفاده کرد از cc و hide کرد ولی میخام یک group تشکیل بدم توی windows live mail و آدرس ایمیل ها رو وارد کنم که هر دفع خواستم ایمیل بزنم دیگه مجبور نباشم دوباره تمامه آدرس ایمیل ها رو وارد کنم

راهش هموني بود كه گفت

خب هر دفعه وارد كنيد :happy: مشكل چيه ؟

best20

Registered User
لایک‌ها
0
۱۰۰ تا ۲۰۰ ایمیل آدرس رو هر دفعه وارد کنم که کلی وقت میگیره
راه بهتری نیست ?

اگه ايميل ها رو با , جدا كنيد همه چي حله

با برنامه Notepad مي تونيد سريع اينكار رو انجام بديد ( با replace )

بالا