برنامه بازیهای مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا
سه شنبه شب، 6 دیدار برگزار می شود.
سایت گل- رقابتهای دور سوم مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا سه شنبه با برگزاری شش دیدار دنبال می شود. دیدارهای سه شنبه بدین ترتیب است
*آ.ث اومونیا – رد بول سالزبورگ
تیم قهرمان قبرس میزبان قهرمان اتریش خواهد بود
* پی اف سی لیتکس لووچ – ام اس کی زیلینا
تیم قهرمان بلغارستان امشب مقابل قهرمان اسلوواکی به میدان خواهد رفت
* دینامو کیف – کی آ آ جنت
دیناموکیف اوکراین که رقابتهای فصل قبل را در رده دوم به پایان برد، امشب مقابل حریف بلژیکی خود قرار خواهد گرفن
* اسپارتا پراگ – کی کی اس لیچ پوزنان
مصاف تیم قهرمان چک مقابل حریف لهستانی اش به میدان خواهد رفت
* نیو سینتس اف سی - آندرلخت
تیم قهرمان ولز مصاف جذابی را مقابل حریف بلژیکی برگزار خواهد کرد.
9 دیدار دیگر نیز چهارشنبه شب برگزار خواهد شد که برنامه این دیدارها بدین ترتیب است:
* آکتوبه – هاپل تل آویو
* باته بوریسوف – اف سی کپنهاگ
* اف سی شریف- دینامو زاگرب
* دبرسن – بازل
* یانگ بویز برن – فنرباغچه
* آ.آی.کی استکهلم – روسنبورگ
* آژاکس آمسترداک – پائوک سالونیکی
* پارتیزان بلگراد – اچ .جی.کی هلسینکی
* براگا – سلتیک
سه شنبه شب، 6 دیدار برگزار می شود.
سایت گل- رقابتهای دور سوم مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا سه شنبه با برگزاری شش دیدار دنبال می شود. دیدارهای سه شنبه بدین ترتیب است
*آ.ث اومونیا – رد بول سالزبورگ
تیم قهرمان قبرس میزبان قهرمان اتریش خواهد بود
* پی اف سی لیتکس لووچ – ام اس کی زیلینا
تیم قهرمان بلغارستان امشب مقابل قهرمان اسلوواکی به میدان خواهد رفت
* دینامو کیف – کی آ آ جنت
دیناموکیف اوکراین که رقابتهای فصل قبل را در رده دوم به پایان برد، امشب مقابل حریف بلژیکی خود قرار خواهد گرفن
* اسپارتا پراگ – کی کی اس لیچ پوزنان
مصاف تیم قهرمان چک مقابل حریف لهستانی اش به میدان خواهد رفت
* نیو سینتس اف سی - آندرلخت
تیم قهرمان ولز مصاف جذابی را مقابل حریف بلژیکی برگزار خواهد کرد.
9 دیدار دیگر نیز چهارشنبه شب برگزار خواهد شد که برنامه این دیدارها بدین ترتیب است:
* آکتوبه – هاپل تل آویو
* باته بوریسوف – اف سی کپنهاگ
* اف سی شریف- دینامو زاگرب
* دبرسن – بازل
* یانگ بویز برن – فنرباغچه
* آ.آی.کی استکهلم – روسنبورگ
* آژاکس آمسترداک – پائوک سالونیکی
* پارتیزان بلگراد – اچ .جی.کی هلسینکی
* براگا – سلتیک