برگزیده های پرشین تولز

مسابقه طراحي

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
با سلام
دوستان عزيز

براي انتخاب طرح لوگو دچار مشكل شديم.قرار بر اين شد كه مسابقه ايي برگذار كنيم.

مسابقه طراحي براي يك انجمن تخصصي خودرو هستش.
كه بيشتر ماهيت خودرويي و سيستم هاي صوتي تصويري مربوط به خودرو داره
فونت فارسي و انگليسي و لوگو مد نظرمون

البته فعلا براي لوگو و فونت انگليسي مسابقه برگذار كرديم.

حداقل جايزه ايي كه تا اين لحظه قطعي شده مبلغ 200،000 تومان هستش

اسم سايت يا همون انجمن gearup.ir هستش

ويژگي هاي لوگو:

• 1- ترجيحا ماهيت خودرويي داشته باشه
  • 2-سرعت و هيجان و اون حسي كه رانندگي منتقل ميكنه رو القا كنه
  • 3-ترجيحا به مسئله سيستم هاي صوتي تصويري خودرو در لوگو پرداخته بشه
  • 4-نكته بسيار بسيار مهمش جذاب بودن هستش.جذابيت بصري بسيار بالا...
  • 5-يونيك و خاص باشه

آدرس انجمن: البته نوپا هستش http://www.gearup.ir/forum.php

ممنون ميشم نمونه كارهاتون رو به اين ايميل [email protected] بفرستيد يا در همين تاپيك لطف كنيد...
با تشكر

اديت:
البته اظافه كنم كه هيئت داوران در مورد بهترين طرح تصميم گيري ميكنند.و از طرح هاي دوم و سوم هم قدرداني خواهد شد

Last edited:

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
نمونه کار هام رو می تونید از اینجا ببینید. ( البته سایتش رو نصفه ف**لتر کردن خراب باز می شه باید از V پی **n استفاده کنید. )
توی کارام لوگو هم هستش که اگر مایل باشید می تونم براتون اختصاصی لوگو طراحی کنم، اما نه بصورت مسابقه چون اصولاً خاطرات خوبی ندارم از اینجور مسابقه ها :دی

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
سلام
یه نمونه برات فرستادم

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
نمونه کار هام رو می تونید از اینجا ببینید. ( البته سایتش رو نصفه ف**لتر کردن خراب باز می شه باید از V پی **n استفاده کنید. )
توی کارام لوگو هم هستش که اگر مایل باشید می تونم براتون اختصاصی لوگو طراحی کنم، اما نه بصورت مسابقه چون اصولاً خاطرات خوبی ندارم از اینجور مسابقه ها :دی

دوست خوبم من نمونه كارهاي شما رو ديدم.بابت هنرتون تبريك ميگم.ميدونيد شايسته نيست اينجا اسمي از انجمن هاي ديگه ببرم اما فعلا من تاپيك رو در پرشين تولز زدم و بعدا در فروم هاي گرافيكي يا انجمن هاي مشابه.
دليل براين كه ماهيت مسابقه داشته و دستمون براي انتخاب لوگو برنده بازتر
اما....
ديروز هم دوست خوبي مثل شما يه جمله همينطوري به من گفت كه واسم لوگو طراحي ميكنه اما در قالب مسابقه نه....
پيشنهاد خوبي ميتونه باشه.
اما دو شرايط براي اين مطلب برقرار هستش.طبعا اگه قرار باشه مديريت سايت با اين مطلب موافقت كنن منطقي نيست مبلغي كه براي جايزه(مسابقه )در نظر گرفته بوديم همون مبلغ بمونه.در اون حالت بحث توافقي حادث ميشه...وبايد توافقي كار كرد.
ما دنبال يه طراح هستيم.كه نظرمون اين بود برنده كار لوگو اگر كه تونستيم همديگرو تحمل كنيم كارهاي ديگه طراحي سايت و برخي مسائل جانبي هم به عهده ايشون بذاريم.
چون سايت نوپا هست كاراي زيادي داره....
در ضمن چون كار خودم با چاپ و پوستر و بورشور و ... در ارتباط هستش نظر شخصي خودم هم اين بود كه از اين مسير هم با هم ارتباط داشته باشيم...
نمونه لوگو هاي شما دوست خوبم رو ديدم.بسيار زيبا بودن
اما طراحي اين لوگويي كه من پارامتر هاش رو نوشتم بايد يه ويژگي مهم داشته باشه
اونم جذابيت بصريش هستش
فكر كنم نكته ايي نمونده باشه كه نگفته باشم
شما اگه تمايل داري كه خارج از بحث مسابقه طراحي كنيد حداقل يه نمونه كار پايه لطف كنيد كه ببينيم آيا ميشه به شيوه شما عمل كرد يا خير
با تشكر از شما....

سلام
یه نمونه برات فرستادم

و شما دوست خوبم
بله نمونه كارهاي شما رو نيز ديدم.از اونجايي كه نمونه كار ها توي پيغام خصوصي بود در پيغام خصوصي در موردشون صحبت ميكنيم
با تشكر

Last edited:
بالا