برگزیده های پرشین تولز

مزایا و معایب سیستم همکاری در فروش پایگان و ایران مارکت سنتر

OurPars

Registered User
لایک‌ها
7
با سلام به دوستان
برای سایت پر بازدید کدوم سیستم رو توصیه میکنید؟

1- ایران مارکت سنتر
2- پایگان

ایران مارکت سنتر امکانات بیشتری داره ولی در مقابل هزینه برای پرتال میگیره 300 هزار تومان

پایگان رو زیاد نمیشناسم

:blush:

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
هرکدوم یه ایرادی دارن

به نظر من ایراد بزرگ پایگان اینه که قیمتاش نجومیه

و ایراد مارکت سنتر اینه که بر خلاف پایگان نوع معرفی محصولاتش ضعیفه

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
هرکدوم یه ایرادی دارن

به نظر من ایراد بزرگ پایگان اینه که قیمتاش نجومیه

و ایراد مارکت سنتر اینه که بر خلاف پایگان نوع معرفی محصولاتش ضعیفه

این به خاطر اینه که محصولات ایران مارکت رو منو شما پوشش میدیم ، و طبعا وقت کمی برای معرفی اون میزاریم

اما محصولات پایگان برای خودشونه و اختصاصی هستش برای همین هم وقت بیشتری روش میزارن

در کل شما اگه میتونی با جفتش کار کن :blush:

payeganltd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سیستم همکاری در فروش پایگان معتبرترین سیستم همکاری در فروش را در بین تمام سیستمهای مشابه ایرانی داشته و با عنایت به همکاری با بزرگترین سایت ها و گروه های اینترنتی ایران در این بخش، همواره سعی بر این دارد تا با ارائه امکانات متنوع و عملکرد شفاف در محیطی سالم به ارائه خدمات خود بپردازد.

سیستم تجارت الکترونیک پایگان تنها شرکتی است که پورسانت 80% از محصولات در حال ارسال را به فروشنده یا بازاریاب پرداخت می نماید. در صورتی که در دیگر شرکتهای ارائه دهنده خدمات خرید پستی، فقط بابت محصولات توزیع شده پرداخت پورسانت صورت می گیرد.

تمامي امور ارسال سفارش و پشتيباني محصولات به عهده شركت پایگان مي باشد. عضویت اکثر وبمسترها و صاحبان گروههای اینترنتی معروف در پایگان، پرداخت به موقع (دوبار در ماه)، پشتیبانی فنی مناسب، دادن امکانات بی نظیر و متعدد، امکان کسب در آمد بدون هیچ نگرانی را فراهم نموده است. بدون شک شما می توانید همکاری با پایگان و درآمد ناشی از آن را مانند درآمد یک شغل ثابت بدایند و روی آن حساب باز کنید.

با تشکر
Payegan.biz

OurPars

Registered User
لایک‌ها
7
سیستم همکاری در فروش پایگان معتبرترین سیستم همکاری در فروش را در بین تمام سیستمهای مشابه ایرانی داشته و با عنایت به همکاری با بزرگترین سایت ها و گروه های اینترنتی ایران در این بخش، همواره سعی بر این دارد تا با ارائه امکانات متنوع و عملکرد شفاف در محیطی سالم به ارائه خدمات خود بپردازد.

سیستم تجارت الکترونیک پایگان تنها شرکتی است که پورسانت 80% از محصولات در حال ارسال را به فروشنده یا بازاریاب پرداخت می نماید. در صورتی که در دیگر شرکتهای ارائه دهنده خدمات خرید پستی، فقط بابت محصولات توزیع شده پرداخت پورسانت صورت می گیرد.

تمامي امور ارسال سفارش و پشتيباني محصولات به عهده شركت پایگان مي باشد. عضویت اکثر وبمسترها و صاحبان گروههای اینترنتی معروف در پایگان، پرداخت به موقع (دوبار در ماه)، پشتیبانی فنی مناسب، دادن امکانات بی نظیر و متعدد، امکان کسب در آمد بدون هیچ نگرانی را فراهم نموده است. بدون شک شما می توانید همکاری با پایگان و درآمد ناشی از آن را مانند درآمد یک شغل ثابت بدایند و روی آن حساب باز کنید.

با تشکر
Payegan.biz

با تشکر از پاسخ شما
شما در چه صورتی فروشگاه رو با دامنه مجزا در اختیار سایتها میگذارید؟
و اینکه در اینصورت اسم سایت (پایگان)بر روی بنرها شاید جالب نباشه
و مورد بعدی اینکه
قیمت اجناس شما نسبت به فروشگاههای دیگه کمی بالاتر هست.

payeganltd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شما در چه صورتی فروشگاه رو با دامنه مجزا در اختیار سایتها میگذارید؟

با سلام و احترام
در صورتی که بازدید و سفارشهای بالا داشته باشند فروشگاه مجزا داده میشه

اسم سایت (پایگان)بر روی بنرها شاید جالب نباشه ؟

بله اینو می دونم اما خودتون هم میدونید تیم طراحی ما کلی زحمت میکشن بنر و عکس محصول طراحی می کنند
بعد عده ای پیدا می شن .... خودتون باشید چیکار می کنید ؟

مگر اینکه فروشگاهی داده بشه بدون آرم که باید بررسی بشه .

قیمت اجناس شما نسبت به فروشگاههای دیگه کمی بالاتر هست.

حداقل 25 % تا 40 % از قیمت فروش به عنوان پورسانت به شما دوستان عزیز پرداخت می شه . که چیزی نزدیک به 20 % میزان هم سود پایگان هست از فروش هر محصول . مابقی هم هزینه خرید و انبار داری و دیگر هزینه های نگهداری و پشتیبانی است . دوستان عزیز همه موارد رو با هم در نظر بگیرید . دوم اینکه با پایین آمدن قیمتها به هیچ عنوان فروس بالاتر نخواهد رفت . این موضوعی هست که ما چندین بار تست کردیم . 85 % مشتریان اینترنتی بدون جستجو و با اولین بازدید خرید می کنند این چیزیه که با تحقیق و صرف وقت زیاد بهش رسیدیم .

با تشکر
سیستم همکاری در فروش پایگان

hossein_online

Registered User
لایک‌ها
412
چرا بيشتر سايت هاي بزرگ با اين سيستم كار مي كنن؟
به غير از اين قضايا

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
شرایط عضویت در این دو سیستم چگونه است؟

aapaadana

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من هم مثل همه دنبال سیستم درست حسابی هستم
و در حال حاضر با هر 2 سیستم پایگان و مارکت دارم کار میکنم
تا خودم بتونم مزایا و معایب هر کدومو ببینم

kvm

Registered User
لایک‌ها
26
اگه میخواین فروشتون در سیستم ایران مارکت چند برابر بشه به من پخ بدین تا راهنماییتون کنم.

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
خب آقا پابلیک کن همه استفاده کنند

sarvenaz24

Registered User
لایک‌ها
310
من يه ماهي ميشه عضو پايگان شدم ازش راضيم فقط حيف كه فروشم كمه ميانگين روزي يدونه:(:D

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
من يه ماهي ميشه عضو پايگان شدم ازش راضيم فقط حيف كه فروشم كمه ميانگين روزي يدونه:(:D
عب نداره به جاش آواتارت قشنگه :D

بازدیدت چقدره که روزی یکی میفروشی؟

بالا