برگزیده های پرشین تولز

تعبیر خواب چی خوبه؟

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
سلام
می خوام یه کتاب تعبیر خواب بخرم
از بین تعبیر کنندگان خواب ایرانی یا خارجی کی خوبه؟
که تعبیر هاش بهتر و به حقیقت نزدیکتر باشه

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
خواب و رؤیا تنها تصویر پردازی مغز انسان در زمان خواب است و مرتبط با مرتب کردن اطلاعات روزانه میباشد.

مسئله تعبیر خواب هیچ پایه و اساسی نداشته و خرافاتی بیش نیست زیرا خوابی که میبینید تنها مربوط به اتفاقات روزانه شما و تخیلات و رؤیاهای شخصیتان میباشد و هیچ جنبه خارجی و مرتبط با آن اعتقادات خرافی و عقیدتی-مذهبی و روح و این چیزها ندارد که بخواهد تعبیری هم داشته باشد!

bernadot

Registered User
لایک‌ها
29
سلام

ابن سیرین-امام صادق - دانیال نبی ...

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
خواب و رؤیا تنها تصویر پردازی مغز انسان در زمان خواب است و مرتبط با مرتب کردن اطلاعات روزانه میباشد.

مسئله تعبیر خواب هیچ پایه و اساسی نداشته و خرافاتی بیش نیست زیرا خوابی که میبینید تنها مربوط به اتفاقات روزانه شما و تخیلات و رؤیاهای شخصیتان میباشد و هیچ جنبه خارجی و مرتبط با آن اعتقادات خرافی و عقیدتی-مذهبی و روح و این چیزها ندارد که بخواهد تعبیری هم داشته باشد!
من تعبیر خواب های خارجی هم دیده بودم قبلا که روانشناس ها نوشتن
یعنی اونا هم دروغه؟
به هر حال ممکنه این خواب ها یه مبنایی داشته باشه و یه نشانه هایی از واقعیت بیرونی که ممکنه در آینده رخ بده هم به تصویر بکشن
ابن سیرین-امام صادق - دانیال نبی ...

امام صادق هم تعبیر خوب داره؟
تعبیر خوابش موجوده؟

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
من تعبیر خواب های خارجی هم دیده بودم قبلا که روانشناس ها نوشتن
یعنی اونا هم دروغه؟
به هر حال ممکنه این خواب ها یه مبنایی داشته باشه و یه نشانه هایی از واقعیت بیرونی که ممکنه در آینده رخ بده هم به تصویر بکشن

هر چه خارجی ها بنویسند قرار نیست صحیح بوده و واقعیت داشته باشد.

البته موضوعات روانشناختی و فکری و روانی صحت دارند که در خواب و رؤیا ممکن است نمود یابند ولی کتاب های بیشماری بسیار بیشتر از آن علمی ها و روانشناسی ها هستند که بر پایه اعتقادات خرافی و مذهبی و این مسائل تعبیر کرده اند و این گونه کتاب های هستند که غالباً مزخرفند و نه آن کتاب های روانشناسان...!

البته کتاب های علمی و روانشناختی در این رابطه به تعبیر خواب به گونه ای که منظور شماست نمیپردازند بلکه از جنبه روانی بررسی میکنند که مثلاً خواب فلان مدل را چندین بار و شب های متوالی با موضوعات و ژانرهای مشابه میبینید نشانه مشکلات خاص شخصیتی و روانی یا فشارها و استرس های عصبی روزانه میتونه باشه...

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
بله داره ولی خیلی کلیه.

از این سه تا که گفتی کدوم بهتره؟

البته اینا قدیمی هستن مال چند صد سال پیشه
یه چیزایی ممکنه ادم تو خواب ببینه که اون زمان نبوده
فرض کن خوابی درم ورد ماشین یا تلفن یا کامپیوتر ببینی ولی تعبیرش رو تو اون کتابا نمی تونی پیدا کنی
برای همین جدید می خوام

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
من جدیدا خیلی خواب می بینم !
اتفاقات روز رو به بدترین شکل ممکن !
همش هم از استرس و ناراحتی هست

شاه شبکه

Registered User
لایک‌ها
14
سلام

تعبیر خواب ابن سیرین خیلی مفصل و کامل است !البته من چنین تعبیر خوابی را قبول ندارم !

اگر تعبیر خواب واقعی می خواهی باید بفهمی که متد کارل گوستاو یونگ چیست! کاملا روانشناختی و بر مبنای

کهن الگوها !

:blink:

bernadot

Registered User
لایک‌ها
29
از این سه تا که گفتی کدوم بهتره؟

البته اینا قدیمی هستن مال چند صد سال پیشه
یه چیزایی ممکنه ادم تو خواب ببینه که اون زمان نبوده
فرض کن خوابی درم ورد ماشین یا تلفن یا کامپیوتر ببینی ولی تعبیرش رو تو اون کتابا نمی تونی پیدا کنی
برای همین جدید می خوام

خواب وسایل جدید دیدی بیا اینجا از خودم بپرس واست تعبیر میکنم... مثلاً کامپیوتر تعبیرش اینه:

کامپیوتر:

ابن برنادوت(ره) می فرماید : دیدن کامپیوتر در خواب بر دو نوع است، اگر کامپیوتر روشن باشد دلیل بر آن است که عمرتان بر پای پی تی میسوزد و در قیامت در زمره ی دوزخیان خواهید بود . اما اگر کامپیوتر خاموش باشد تعبیرش را نمی دانم و احتمالاً اضغاث احلام (خواب های پریشان) باشد.

;)

پ.ن: سینا اگه توی خوابت به تعابیر منفی و ناامید کننده برخوردی خیلی جدی نگیر. اینو گفتم چون کسی رو می شناسم که به خاطر اینکه خوابش به بی آبرویی تعبیر شده بود تا چند ماه افسرده بود!

Last edited:

mahmahot

Registered User
لایک‌ها
1,094
تعبیر خواب فقط فروید همه خوابها از ***** عقده های فروخفته چلسی ناشی می شود

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
خواب وسایل جدید دیدی بیا اینجا از خودم بپرس واست تعبیر میکنم... مثلاً کامپیوتر تعبیرش اینه:

کامپیوتر:

ابن برنادوت(ره) می فرماید : دیدن کامپیوتر در خواب بر دو نوع است، اگر کامپیوتر روشن باشد دلیل بر آن است که عمرتان بر پای پی تی میسوزد و در قیامت در زمره ی دوزخیان خواهید بود . اما اگر کامپیوتر خاموش باشد تعبیرش را نمی دانم و احتمالاً اضغاث احلام (خواب های پریشان) باشد.

;)

پ.ن: سینا اگه توی خوابت به تعابیر منفی و ناامید کننده برخوردی خیلی جدی نگیر. اینو گفتم چون کسی رو می شناسم که به خاطر اینکه خوابش به بی آبرویی تعبیر شده بود تا چند ماه افسرده بود!
پس در کل حرف شما اینه که به تعبیر خواب اعقتاد نداری
تعبیر خواب فقط فروید همه خوابها از ***** عقده های فروخفته چلسی ناشی می شود
فرویدم تعبیر خواب داره؟تو ایران موجوده؟
تعبیر خواب ابن سیرین خیلی مفصل و کامل است !البته من چنین تعبیر خوابی را قبول ندارم !

اگر تعبیر خواب واقعی می خواهی باید بفهمی که متد کارل گوستاو یونگ چیست! کاملا روانشناختی و بر مبنای

کهن الگوها !

:blink:

شاید تعبیر خواب یونگو هم تهیه کردم
ابن سیرین رو هم دارم

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,851
استارتر در سوریه فوت شده و دیگه خواب نمیبینه شما در سال 2020 درگیر تعبیر خواب و تعبیر گران تلقین کننده هستید:rolleyes:

بالا