برگزیده های پرشین تولز

ايبوك ريدر Ebook Reader كتاب خوان

siaavaaash

Registered User
لایک‌ها
20
واقعا در اين قسمت جاي كتاب خوان هاي الكترونيكي خاليه ، Ebook Reader ها چند سالي بيشتر نيست كه توليد شده ولي در همين مدت كوتاه طرفدار هاي زيادي پيدا كرده . هر كي هر مطلبي يا نكته اي كه در اين مورد به ذهنش ميرسه از بقيه دريغ نكنه ...

siaavaaash

Registered User
لایک‌ها
20
سلام
بچه ها اينجا مطالب خيلي جالبي راجع به ايبوك ريدر Ebook Reader و انواع كتاب خوان ها مي تونين پيدا كنين ، همچنين از جديدترين قيمت ها با خبر مي شين

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
سلام
بچه ها اينجا مطالب خيلي جالبي راجع به ايبوك ريدر Ebook Reader و انواع كتاب خوان ها مي تونين پيدا كنين ، همچنين از جديدترين قيمت ها با خبر مي شين

:Dدوست عزیز اوجا سایت خود ما هست که شما لینک دادید:D

همه بچه ها اونجا رفتن، یعنی اونجا رو خودمون به وجودش آوردیم.اگر شما زحمتش رو بگشید و همه اون چیزهارو کپی کنید اینجا خیلی خوب هست،البته با ذکر منبع:blush:

موفق باشید.

pesare1404

Registered User
لایک‌ها
1
من داشتم در مورد ایبوک ریدر ها سرچ میکردم به اینجا رسیدم دیدم عجب تایپیک پر از خالی هست
به هر حال اگه کسی میخواد در مورد کتابخوان ها ایبوک ریدر ها اطلاعات تخصصی بگیره من اینجا رو پیدا کردم بهش معرفی میکنم اگه دقت کنید توی امضام هم گذاشتم
ادرس انجمن کتابخوان http://forums.ketabkhan.info
( اینم یک تبلیغ = بررسی تخصصی امکانات انباکسینگ و اخرین قیمت ها جواب به پرسش ها همه در کتابخوان )

N'ash

Registered User
لایک‌ها
18
من داشتم در مورد ایبوک ریدر ها سرچ میکردم به اینجا رسیدم دیدم عجب تایپیک پر از خالی هست
به هر حال اگه کسی میخواد در مورد کتابخوان ها ایبوک ریدر ها اطلاعات تخصصی بگیره من اینجا رو پیدا کردم بهش معرفی میکنم اگه دقت کنید توی امضام هم گذاشتم
( اینم یک تبلیغ = بررسی تخصصی امکانات انباکسینگ و اخرین قیمت ها جواب به پرسش ها همه در کتابخوان )
ممنون سایت بسیار خوبیه و خیلی کمکم کرد

mrsf

Registered User
لایک‌ها
23

ممنون خیلی کمک کرد...

partotelecom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
واقعا در اين قسمت جاي كتاب خوان هاي الكترونيكي خاليه ، Ebook Reader ها چند سالي بيشتر نيست كه توليد شده ولي در همين مدت كوتاه طرفدار هاي زيادي پيدا كرده . هر كي هر مطلبي يا نكته اي كه در اين مورد به ذهنش ميرسه از بقيه دريغ نكنه ...

سلام

یه سایت جدید پیدا کردم. کسی تجربه خرید داره؟

اکثر تبلت ها و ایبوک ریدر ها رو داره قیمتهاش هم بد نیست.:heart:

چجوریاس ؟ فروشگاه کاتالوگ www.dgcatalog.com

mrt5000

Registered User
لایک‌ها
0
در مورد این گجت ها باید بگم که در کل به سه نوع تقسیم بندی می شند.
یکی اونهایی که جوهر الکترونیک دارند که بهتری نوع هستند مثل ریدر آمارون یا هما کیندل مشهور.
یکی اونهایی هستند که از صفحات ال سی دی استفاده می کنند ولی به صورت سیاه و سفید و با کنتراست بالا که در اونها نور پس زمینه وجود نداره و شبیه ساعت های دیجیتالی هستند.
یکی هم در واقع همین تبلت ها و یا گوشی هایی هستند که از ال سی دی یا ال ای دی استفاده می کنند که اصلا مناسب این کار نیستند. مگر اون سری که SuperAMOLED هستند.

این مورد سوم نور پس زمینه داره و میشه در تاریکی هم اونو خوند ولی همین نور باعث ازیت چشم میشه.
کلا به جز مورد اول که کیفیت بالایی داره و مورد دوم که ارزونه نباید دنبال سری های دیگه باشید.
اینا چیزایی بود که من می دونستم.

بالا