برگزیده های پرشین تولز

اگر حساب بانك ملت داريد حتما مطالعه فرماييد

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51
سلام دوستان.
قصد معرفي يكي از طرح هاي اينترنتي عالي بانك ملت دارم.

باشگاه مشتريان بانك ملت :
اين باشگاه با هدف ترغيب مشتريان به انجام كارهاي بانكي غيرحضوري صورت گرفته است و با عضويت در اين باشگاه و كسب امتياز از مزاياي ويژه اي بهره مند خواهيد شد كه به دو دسته تقسيم ميشوند :

دسته اول : شركت در جشنواره ها و قرعه كشي هاي ماهيانه ويژه اعضاء باشگاه كه از ماشين و سكه طلا گرفته تا امتياز اضافي.

دسته دوم : اين دسته مهمتر بوده چون عملا در آن هيچگونه شانسي در كار نيست و قرعه كشي نميباشد و شما با رسيدن به امتيازهاي بالاتر، ميتوانيد از برخي خدمات استفاده كنيد كه جزئيات آن به شرح عكس ذيل كه مستقيما از باشگاه گرفته شده ميباشد :

mellat.JPG

حال كه با كليات كار آشنا شديد، ميرسيم به بحث جمع اوري امتياز كه بسيار اسان ميباشد و براي اين منظور به عكس زير كه مستقيما از سايت باشگاه گرفته شده است توجه كنيد :

Plan_Intro_Page.gif

البته براي عضويت هم به شما 10 امتياز ميدهند.

در پايان اينكه هدف از اين معرفي، دادن آگاهي به شما عزيزان بود، زيرا احتمالا شما نيز از بسياري از اين خدمات استفاده ميكنيد ولي حالا ميتونيد از اين كار يك نفعي هم ببريد و چنانچه احساس ميكنيد كه اين اطلاع رساني براي شما مفيد بوده، ميتونيد لطف كنيد و از لينك زير كه با كد معرف من ميباشد عضو سايت شويد و اگر خواستيد چنين كاري انجام بديد، لطفا هنگام ثبت نام، حتما چك كنيد كه کد معرف 328796033 باشد و البته اگر بدون معرف هم عضو شديد هيچ منتي بر سر شما نيست.:rolleyes:
براي عضويت اينجا كليك كنيد

توجه داشته باشيد كه همانطوريكه در پايين صفحه عضويت هم توضيح داده، شماره مشتري را ميتونيد از سايت بانكداري اينترنتي يا از بانك دريافت كنيد و توجه داشته باشيد كه اين شماره با شماره حساب فرق ميكند.

Last edited:

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
این بانک ملت هم رفت تو کار هرمی ها:D

خرید از دستگاه های کارت خوان اگر میگذاشت از همه دستگاه ها خوب بود
چون من با کارت ملتم خرید میکنم ولی از انجاهایی که خرید میکنم کارت خوان ملت ندارند

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
ممنون دوست عزیز بابت اطلاع رسانیت
من با لینک شما عضو شدم
البته آخرش هی میگفت کد معرف نمیتواند تکراری باشد
مجبور شدم از کار کد معرف کد رو حذف کنم
ولی تو لینک بالا کد شما بود

نمیدونم آخرش چی شد

به هر حال لطف کردی

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51
این بانک ملت هم رفت تو کار هرمی ها:D

خرید از دستگاه های کارت خوان اگر میگذاشت از همه دستگاه ها خوب بود
چون من با کارت ملتم خرید میکنم ولی از انجاهایی که خرید میکنم کارت خوان ملت ندارند

هرمي!!!!!!
به هر حال بد نيست، بالاخره يه جا ممكنه كارتخوان ملت باشه و هم قبضهات و كارت سوخت هست و ميشه پرداخت كرد و به جاهايي رسيد.

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51
اگر همه شرایط رو داشته باشی حداقل 2 ماه طول میکشه تا برنده شی :دی

.
بگو يك سال هم طول بكشه، بالاخره خيلي از اين كارها را احتمالا شما الان هم انجام ميديد و از طرفي انجام اين كارها سهولت بيشتر در كارهاي بانكي هست و اينجوري بالاخره يك نفع بيشتر برات داره و البته ممكنه در قرعه كشيهاي ماهيانه هم برنده شوي.

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51
ممنون دوست عزیز بابت اطلاع رسانیت
من با لینک شما عضو شدم
البته آخرش هی میگفت کد معرف نمیتواند تکراری باشد
مجبور شدم از کار کد معرف کد رو حذف کنم
ولی تو لینک بالا کد شما بود

نمیدونم آخرش چی شد

به هر حال لطف کردی

سلام. ممنون بابت اينكه از طريق لينك من عضو شدي. البته توي پنل من چيزي درج نشده ولي طبق گفته سايت امتيازها به صورت هفتگي درج ميشه و شايد به خاطر همين باشه.
دليل اينكه ميگفته تكراري هست را نميدونم؟
انشاالله موفق باشي و بتوي به زودي به امتياز خوبي برسي.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
آقا یه سوال
خرید از کارتخوان هر 100 تومن یه امتیازه
باید این 100 تومن یه جا باشه یا مثلا چند تا خرید مجموعش بشه 100 تومن قبوله ؟

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51
آقا یه سوال
خرید از کارتخوان هر 100 تومن یه امتیازه
باید این 100 تومن یه جا باشه یا مثلا چند تا خرید مجموعش بشه 100 تومن قبوله ؟

براي تمام موارد نياز نيست كه خريد يكجا باشه، يعني مثلا براي كارت سوخت هر پنجاه تومن هست ولي نياز نيست كه پنجاه تومن يكجا باشه.

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
خیلی وقته عضوم ولی امتیازفکنم 18 امتیاز دارم
حیف انجایی که خرید میکنم صادرات داره و تجارت
اگر ملت داشت الان 100 امتیاز شده بود

یک چیزی پرداخت قبوض از طریق اینترنت بانک ملت هم حساب میاد؟ 2 امتیاز؟ من همش با تلفن بانک صادرات و ملی میدهم

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51
خیلی وقته عضوم ولی امتیازفکنم 18 امتیاز دارم
حیف انجایی که خرید میکنم صادرات داره و تجارت
اگر ملت داشت الان 100 امتیاز شده بود

یک چیزی پرداخت قبوض از طریق اینترنت بانک ملت هم حساب میاد؟ 2 امتیاز؟ من همش با تلفن بانک صادرات و ملی میدهم

اره به حساب مياد.
با همين قبوض و كارت سوخت به تنهايي هم ميتوني مقدار خوبي امتياز كسب كني.
انشالله كه امتيازت به حد كافي برسه.

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
آخه جالب اينجاست كه تمام اين كارها را شما احتمال زياد خودتون قبل از اين هم انجام ميداديد.

منم که همین رو میگم هر جا که چیز مفت باشه میرم دنبالش دیگه
acigar.gif

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51
10 امتیاز برای ثبت نام غیرحضوری سفر عمره مفرده و 5 امتیاز برای ثبت نام در شعبه، براي اعضا باشگاه مشتريان.

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
این 100 امتیاز یعنی 100 تومن میدن دیگه،درسته؟
بعد این وام ها حتما باید طرف متاهل باشه یا به مجرد هم چیزی میدن؟:D

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51
این 100 امتیاز یعنی 100 تومن میدن دیگه،درسته؟
بعد این وام ها حتما باید طرف متاهل باشه یا به مجرد هم چیزی میدن؟:D

اره، وقتي به 100 ، 200 يا 300 امتياز رسيدي، يا ميتوني به ترتيب 100، 200 و 300 هزار تومن پول نقد بگيري يا ميتوني وام بگيري كه شرايط و سودش خيلي اسان هست.

ضمنا علاوه بر اين طرح امتيازي، ددر قرعه كشي ها هم به طور اتوماتيك شركت داده ميشي و ممكنه برنده شوي.

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51
جشنواره های مهر ماه باشگاه مشتریان ملت

منبع خبر : باشگاه مشتریان بانک ملت

به گزارش از روابط عمومي باشگاه مشتريان ملت، همزمان با پایان جشنواره تابستانی، جشنواره هاي ماه مهر باشگاه در چندين دسته بندي کلي رونمائي گرديد. بر اين اساس به اطلاع عموم هموطنان گرامي مي رساند: کليه افرادي که تا تاريخ هفدهم مهرماه (همزمان با ولادت با سعادت امام رضا ع ) به عضويت باشگاه مشتريان ملت درآيند، در قرعه کشي يک دستگاه خودروي مزدا3 جديد شرکت خواهند کرد. همچنين نوجوانان 12 تا 18 ساله ای که تا پايان مهر ماه در باشگاه مشتريان ملت عضو شوند، در قرعه کشي مربوط به گروه هاي سني شرکت داده شده و به 90 نفر، هر نفر مبلغ 5.000.000 ريال وجه نقد اعطاء خواهد شد. براي اين گروه سني يک دوره مسابقه انشاءنویسی نيز در نظر گرفته شده است و به آثار ارسالي با موضوع "بانک و آرزوهای من" به قيد قرعه به 25 نفر مبلغ 10.000.000 ريال وجه نقد تعلق مي گيرد. نوجوانان عزيز مي توانند آثار خود را با درج شماره مشتري، کدملي و نام و نام خانوادگي در متن ايميل به نشاني الکترونيکي [email protected] ارسال نمايند. از طرفي به دانشجوياني که تا پايان مهرماه نسبت به پرداخت شهريه خود از طريق درگاه اينترنتي بانک ملت اقدام کنند، به قيد قرعه به 90 نفر، هر نفر يک دستگاه آي پد اهداء خواهد شد. آخرين دسته از قرعه کشي هاي باشگاه، جشنواره هاي مبتني بر خدمات مي باشد که بر اين اساس به 90 نفر از اعضاء که در مهر ماه اقدام به شارژ کیف پول الکترونیکی کارت سوخت خود نموده اند، هر نفر 5.000.000 ریال وجه نقد اعطاء می گردد. شانس برنده شدن در این قرعه کشی، متناسب با میزان مبالغ شارژ انجام شده بوده و هر 100.000 ریال شارژ، معادل یک امتیاز شانس در قرعه کشی است. اگر تاکنون به عضويت باشگاه مشتريان ملت درنيامده ايد، هرچه سريع تر اقدام کنيد.

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
کاشکی برای قبوض میکردند هر ماه 10امتیاز نه 2ماه
اینطوری 2سال دیگر برنده میشیم که تا ان موقع هم این طرحهاش باطل میشه

بالا