برگزیده های پرشین تولز

دلار 1530 تومانی در دوشنبه تلخ بازار ارز !!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
شما جای دولت بودید بدتون می اومد جنس تون رو گرون تر بفروشید ؟
خود ا.ن گفت قیمت لدار اینقدر نیست من پایین نگه داشتم حالا هم می خواد حرفش رو ثابت کنه

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
شد 1920 امروز برای حو اله کردن. جالب اینجاست میرم بانک برای حواله بانک میگه تحریمیم فقط میتونیم به ترکیه حواله کنیم بعد میگی خوب بهم بفروشید میگن نداریم برو ازاد بخر

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

INJ3CT8R

Registered User
لایک‌ها
172
دو روز نشد به این تاپیک سر نزدم برای دریافت قیمت‌های ارز و سکه !!، چند روز پیش بود 1640 تومن خرید و فروش میشد. زلزله اقتصاد رو با خاک یکسان کرد تموم شد رفت پی کارش چندروز دیگه با ادامه تحریم‌های نفتی خاک اقتصاد هم گیر نمیاد ...

البته دلار فردا 100000 تومن هم بشه که بعید نیست باز خاموشی و سکوت از همه‌جا میباره برای ما فرقی نمیکنه الان آب نبات رو دونه‌ای 5000 تومن با عشق و علاقه خرید می‌کنند دوست دارند فرداش هم 10000 تومن بابتش بدند. باور کنید وقتش شده دیگه یه بمب هسته‌ای رو سر خودمون منفجر کنیم چون به هیچ صراطی مستقیم نخواهیم شد و شک نکنید کمترین امیدی در این زمینه وجود نداره. ریشه‌کنی و تخریب کامل موجودیت در ایران تنها راه حل درمان بیماری هست ...

پی‌.نوشت:

مدیران محترم یک اسکریپت طراحی کنید برای عنوان این تاپیک که مطابق قیمت بازار خودش رو به روز کنه. قیمت 1530 تومان یک هفته پیش در حد جک و الان از فوش هم برای دلار بدتر هست.

hadi1366

Registered User
لایک‌ها
610
هدف آمریکا از تحریم ایران سقوط ارزش ریال هست بانک مرکزی که تحریم شد دیگه نمیتونه دلار وارد کنه
خودشون مجبورن قاچاق کنن قاچاقچیها هم این وسط دارن با وارد کردن دلار یه باری رو از روی دوش دولت برمیدارن پس دلیلی نداره که بخوان باهاشون برخورد کنن

یواش یواش که آمریکا جلوی همین روزنه ها رو هم ببنده اونوقته که دیگه دلار رو 10 برابر این قیمت هم نمیتونید گیر بیارید
آمریکا داره ایران این گربه مریض رو قرنطینه میکنه!...عینا کره شمالی با این تفاوت که اونا خودشون خودشون رو محدود کردن ایران رو آمریکا
در کل این روند از یه جهت خوبه از یه جهت هم نه
بدیش اینه که مردم هیچ وقت به این شکل تحت فشار نبودن
مزیتی هم که داره اینه که مردم هیچ وقت به این شکل تحت فشار نبودن!:rolleyes:
مزیت دیگه ای هم که داره و من از این بابت خیلی خوشحالم اینه که تا الان دولتمردامون فیتیله رو با احتیاط بالا میبردن که مبادا....
اما الانم خوشحالم که اجنبیا فیتیله رو از چنگ اینا در آوردن و بی محابا هی دارن میکشن بالا و بنزین هم روش:lol:

اونوقته که این چراغ گردسوز منفجر میشه و آتیشش خوب و بدو با هم میسوزونه:skull:

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
هدف آمریکا از تحریم ایران سقوط ارزش ریال هست بانک مرکزی که تحریم شد دیگه نمیتونه دلار وارد کنه
خودشون مجبورن قاچاق کنن قاچاقچیها هم این وسط دارن با وارد کردن دلار یه باری رو از روی دوش دولت برمیدارن پس دلیلی نداره که بخوان باهاشون برخورد کنن

یواش یواش که آمریکا جلوی همین روزنه ها رو هم ببنده اونوقته که دیگه دلار رو 10 برابر این قیمت هم نمیتونید گیر بیارید
آمریکا داره ایران این گربه مریض رو قرنطینه میکنه!...عینا کره شمالی با این تفاوت که اونا خودشون خودشون رو محدود کردن ایران رو آمریکا
در کل این روند از یه جهت خوبه از یه جهت هم نه
بدیش اینه که مردم هیچ وقت به این شکل تحت فشار نبودن
مزیتی هم که داره اینه که مردم هیچ وقت به این شکل تحت فشار نبودن!:rolleyes:
مزیت دیگه ای هم که داره و من از این بابت خیلی خوشحالم اینه که تا الان دولتمردامون فیتیله رو با احتیاط بالا میبردن که مبادا....
اما الانم خوشحالم که اجنبیا فیتیله رو از چنگ اینا در آوردن و بی محابا هی دارن میکشن بالا و بنزین هم روش:lol:

اونوقته که این چراغ گردسوز منفجر میشه و آتیشش خوب و بدو با هم میسوزونه:skull:

پدر بیامرز چی میگی واسه خودت اسمایلی خندون میزنی.

به خدا من ترس ورم داشته. چه خاکی میخوایم توی سرمون بکنیم؟ تا 3 ماه پیش درآمد من حدود 1700 دلار میشد ماهیانه. الان چقدر میشه؟ آقا یکی یه راهی پیش پای ما بذاره. نه همچین سواد توپی داریم و نه همچین سرمایه تپلی که پاشیم بریم اونور.

به خدا میترسم. نمیدنم چه بلایی میخواد سرمون بیاد. دستی دستی داریم بدبخت میشیم. فکر میکنی چند درصد از مردم از دلال بازی دلار و سکه سود بردند؟ گیرم یه 10000 دلار هم 3 ماه پیش خریده بودم. الان چقدر سود میکنم؟ 6 ملیون تومن حدودا درسته؟

خوب آخرش که چی؟ با 6 ملیون تومن مشکل من حل میشه؟ چیزی عوض میشه؟ بابا داریم سقوط میکنیم.

nima1111

Registered User
لایک‌ها
15
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
کارمندا بیشتر از همه ضربه میخورن...مغازه دارای بی انصاف ما که سودشون رو با دلار بالا میبرن.مردم کمتر خرید کنند همون سودی که از 100نفر درمیاوردن رو الان از 20نفر درمیارن...!!!
ولی کارمند بدبخته که حقوقش تغییری نمیکنه!!!

alkin_1987

Registered User
لایک‌ها
18
دارم سکته میرنم یا خدا دیگه این چه وضعشه.خاک تو سرم کاری که 3ماه پیش میکردم رو نکردم به روز فلاکت نشتم رفت.
اقا فقط برید ریال ها تون رو سکه کنید تو ملک و املاک و زمین تبدیل کنید ریال نگه ندارید.ادم با این وضع سکته میزنه... لعنت به شرفشون

COLDPLAY™

Registered User
لایک‌ها
5
کارمندا بیشتر از همه ضربه میخورن...مغازه دارای بی انصاف ما که سودشون رو با دلار بالا میبرن.مردم کمتر خرید کنند همون سودی که از 100نفر درمیاوردن رو الان از 20نفر درمیارن...!!!

تازه کارمندان بیچاره هم برای راضی نگه داشتن خونواده هاشون هر کاری میکنن و خرید رو مجبور میشن بکنن
این شغلای آزاد راحت میکشن رو جنسشون (البته نه همشون ولی 95 درصدشون میکشن)

hadi1366

Registered User
لایک‌ها
610
پدر بیامرز چی میگی واسه خودت اسمایلی خندون میزنی.

به خدا من ترس ورم داشته. چه خاکی میخوایم توی سرمون بکنیم؟ تا 3 ماه پیش درآمد من حدود 1700 دلار میشد ماهیانه. الان چقدر میشه؟ آقا یکی یه راهی پیش پای ما بذاره. نه همچین سواد توپی داریم و نه همچین سرمایه تپلی که پاشیم بریم اونور.

به خدا میترسم. نمیدنم چه بلایی میخواد سرمون بیاد. دستی دستی داریم بدبخت میشیم. فکر میکنی چند درصد از مردم از دلال بازی دلار و سکه سود بردند؟ گیرم یه 10000 دلار هم 3 ماه پیش خریده بودم. الان چقدر سود میکنم؟ 6 ملیون تومن حدودا درسته؟

خوب آخرش که چی؟ با 6 ملیون تومن مشکل من حل میشه؟ چیزی عوض میشه؟ بابا داریم سقوط میکنیم.
خوشحالم چون ضرب المثلهای ایرانی همه جا مصداق خوبین به چیزایی که دوروبرمون میگذاره
الانم میگه که از ماست که برماست!;)
نمیخوام بحث سیاسی کنم
میدونی مشکل ایرانیا چیه؟(منظورم اونایین که گشنگی باعث شده از همه چیشون بگذرن که فقط شکمشونو سیر کنن واسه همینم چشم و گوششونو بستنو دهنشونو باز کردن)
همهء هموغمشون اینه که دیده بشن حالا به هر بهونه ای که شده...انرژی هسته ای میخوان...میخوان با دشمن در بیفتن میخوان با آمریکا بجنگن...:wacko:
این همون خود کم بینیه که به جامعه تزریق شده و میخوان به شیوه های نادرست برطرفش کنن
من خودم به شخصه حاضرم تمام این سختیا رو به جون بخرم چون اعتقادم بر اینه که این مسیر باید طی بشه و امید دارم اون روزی رو میبینم که همه مردم کشورم با همدیگه یکصدا و متحد شدن:rambo:

*sepideh*

Registered User
لایک‌ها
433
من الان ارزش حقوقم به اول سال نصف شده . کل حقوف و اضافه کاری برای 10 ساعت کار در روز ، پول یه سکه نمیشه .

COLDPLAY™

Registered User
لایک‌ها
5
تازه دولتم با افزایش سود نرخ بانکی مخالفت کرد.
نمیزارن مردم نون حلال در بیارن
:D

اینم فعلا داشته باشید:

قيمت ارز در بازار ايران(تومان) ساعت به روز رسانی: 16:14 شنبه 01/11/90
ارزخريد فروش
دلار آمريکا1800 1900
دلار کانادا1800 1900
يورو2300 2500
پوند انگلستان2850 3000
دلار استراليا1840 1980
فرانک سوئيس1850 2000
کورون سوئد255 275
کورون نروژ292 302
کورون دانمارک290 310
يکصد ين ژاپن2150 2330
دلار هنگ کنگ200 215
رینگیت مالزي 570 595
لير ترکيه975 1005
ريال عربستان465 485
دينار کويت5500 6000
درهم امارات500 520
هزاردينار عراق1450 1560
يوان چين285 295
روپيه هند32 38
بات تايلند57 67
افغانی افغانستان25 32
درام ارمنستان4.5 5.5
ليره سوريه20 26
روپیه پاکستان16 21
منات آذربايجان1950 2050

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
خوشحالم چون ضرب المثلهای ایرانی همه جا مصداق خوبین به چیزایی که دوروبرمون میگذاره
الانم میگه که از ماست که برماست!;)
نمیخوام بحث سیاسی کنم
میدونی مشکل ایرانیا چیه؟(منظورم اونایین که گشنگی باعث شده از همه چیشون بگذرن که فقط شکمشونو سیر کنن واسه همینم چشم و گوششونو بستنو دهنشونو باز کردن)
همهء هموغمشون اینه که دیده بشن حالا به هر بهونه ای که شده...انرژی هسته ای میخوان...میخوان با دشمن در بیفتن میخوان با آمریکا بجنگن...:wacko:
این همون خود کم بینیه که به جامعه تزریق شده و میخوان به شیوه های نادرست برطرفش کنن
من خودم به شخصه حاضرم تمام این سختیا رو به جون بخرم چون اعتقادم بر اینه که این مسیر باید طی بشه و امید دارم اون روزی رو میبینم که همه مردم کشورم با همدیگه یکصدا و متحد شدن:rambo:

برادر من هسته چی کشک چی انرژی چی...ما کی خواستیم با دشمن در بیوفتیم...چند درصد از مردم اینو میخوان؟ شما انگار توی این جامعه زندگی نمکنی.

میخواستم گوشیمو عوض کنم اما قیمت همچین رفت بالا که دلم نمیاد بخرم.

الان بی بی سی داره از مذاکره و اینا میگه...انگار وا دادند...ترسیدند...چین گفته به خاطر ایران نمیاد که کل دنیا رو بیخیال شه..

به خدا حق ما این زندگی اسفبار نیست. دردمون رو به کی بگیم.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
رسما داریم به خاک سیاه میشینیم

دولت هیچکاری نمیکنه :( مردم رو دریابید.... همه چی داره گرون میشه :(

COLDPLAY™

Registered User
لایک‌ها
5
برادر من هسته چی کشک چی انرژی چی...ما کی خواستیم با دشمن در بیوفتیم...چند درصد از مردم اینو میخوان؟ شما انگار توی این جامعه زندگی نمکنی.

میخواستم گوشیمو عوض کنم اما قیمت همچین رفت بالا که دلم نمیاد بخرم.

الان بی بی سی داره از مذاکره و اینا میگه...انگار وا دادند...ترسیدند...چین گفته به خاطر ایران نمیاد که کل دنیا رو بیخیال شه..

به خدا حق ما این زندگی اسفبار نیست. دردمون رو به کی بگیم.

حداقل کاش واقعا به خاطر بمبی چیزی بود
الکی داریم هزینه میدیدم برای هیچ و پوچ

آخه اینا هم خیلی مشکوک بازی در میارن
دلامصبا اگه واقعا انرژی هسته ای میخواین نه بمب این همه تحریم چرا الکی متحمل بشیم

واقعا من با خودم میگم این همه هزینه این ملت داره متحمل میشه برای بمب نباشه واقعا در این مملکت رو باید گل گرفت
اگه واقعا بی شیله پیله هست برنامتون چرا انقدر تحریم بی خودی با متحمل بشیم

تو برنامه هسته ای نمیخوام ریز بشم ولی بارها دیدم سوتی های عجیبی دادن
حالا نمیدونم مثله جاهای دیگه از سر ایرانی بودن و تنبل بودنه
یا واقعا خبریه
(چند تا از سوتی هاشون مثله سوتی های فدراسیون فوتبال تو چند ماهه اخیر بوده)

avan

Registered User
لایک‌ها
207
بدبخت شدیم رفت.
یعنی زمان مادها هم اینحوری کشور به خاک سیاه ننشسته بود/

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
حداقل کاش واقعا به خاطر بمبی چیزی بود
الکی داریم هزینه میدیدم برای هیچ و پوچ

آخه اینا هم خیلی مشکوک بازی در میارن
دلامصبا اگه واقعا انرژی هسته ای میخواین نه بمب این همه تحریم چرا الکی متحمل بشیم

واقعا من با خودم میگم این همه هزینه این ملت داره متحمل میشه برای بمب نباشه واقعا در این مملکت رو باید گل گرفت
اگه واقعا بی شیله پیله هست برنامتون چرا انقدر تحریم بی خودی با متحمل بشیم

تو برنامه هسته ای نمیخوام ریز بشم ولی بارها دیدم سوتی های عجیبی دادن
حالا نمیدونم مثله جاهای دیگه از سر ایرانی بودن و تنبل بودنه
یا واقعا خبریه
(چند تا از سوتی هاشون مثله سوتی های فدراسیون فوتبال تو چند ماهه اخیر بوده)

میدونی چیه...نمیخوام تاپیک رو منحرف کنم ولی در اینکه اینا بمب میخوان شک نکن. داشتن بمب یعنی بیمه حکومت تا چند دهه بعد. چیزی که برای اینا ارزش هزینه های بیشتری هم داره. سوتی هاشون از بی عرضگی و مدیریت ضعیف هست.

یه موضوع دیگه هم هست. در اینکه غرب نمیذاره اینا به بمب برسن هم شک ندارم...یه اشتباهی کردند جلوی کره شمالی دیگه تکرارش نمیکنند. تازه برای اون کافرها، اگه کره شمالی هسته ای یه مشکل باشه، ایران هسته ای 50 تا مشکل هست...

چون کره ای ها سرشون توی لاک خودشونه و کاری به دنیا ندارند ولی اینا چی؟ اولین بمبی که تولید بشه رو قربت الله درست میزنن وسط فرق اوباما وقتی توی کاخ سفید داره صبحونه میخوره.

COLDPLAY™

Registered User
لایک‌ها
5
جالبه تو 20:30 شون هم از قیمت ارز و سکه هیچی نگفت :D

فقط اومد گفت سکه پیش فروش میکنیم با نرخ 600 تومن :D

hadi1366

Registered User
لایک‌ها
610
1.ورشکستگی بانکهای آمریکایی یکی پس از دیگری(خاک بر سرها)
2.خود کشی نظامیان آمریکایی در عراق به علت افسرگی(بیچاره ها)
3.تظاهرات مردم هند در حمایت از مردم فلسطین و سر دادن شعار مرگ بر اسرائیل(بی شرفا)
4.اعتراض شهروندان انگلیسی به **** سرمایه داری(دزدای کثیف)

اینا خبراییه که امشب در مدت زمان 1 دقیقه از یکی شبکه های وطنی پخش شد و واقعا لذتشو میبریم و افتخار میکنیم به اینکه...........................
افتخار میکنیم به...................اصلا دوست داریم همینجوری افتخار کنیم مشکلیه؟!:cool:

jahan hamed

کاربر فعال تاریخ و گردشگری
کاربر فعال
لایک‌ها
808
سرتیتر این تاپیک بذارید رو 2000 امروز 2000 هم قیمت میدادن!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا