برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

mkhr2max

Registered User
لایک‌ها
138
ما که نفهمیدیم نتیجه مذاکرات چی شده ؛
حتی اون طرفی ها هم مطلب مهمی ننوشته ؛

فقط داره وقت تلف می شه به ضرر مردم ؛

قطعا بازار فردا قیمت فیکس و مثل امروزه ؛

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
ما که نفهمیدیم نتیجه مذاکرات چی شده ؛
حتی اون طرفی ها هم مطلب مهمی ننوشته ؛

فقط داره وقت تلف می شه به ضرر مردم ؛

قطعا بازار فردا قیمت فیکس و مثل امروزه ؛
دوست عزیز چند روز دیگه تحریما داره شروع میشه.
قیمتا همین الان بالا رفته , فردا هم بالا میره , قضیه مشخصه.
گویا الان سکه 690 تلفنی معامله میشه.

NASA_DE

Registered User
لایک‌ها
43
دوست عزیز چند روز دیگه تحریما داره شروع میشه.
قیمتا همین الان بالا رفته , فردا هم بالا میره , قضیه مشخصه.
گویا الان سکه 690 تلفنی معامله میشه.

بله،
من بعد ساعت 18 مقداری دوباره فروش داشتم، جان به لب شدم تا بخرم بگذارم سر جاش. :(

اما فردا و پس فردا شوک در پیش داریم و همینطور اظهار نظر مقامات بلند پایه.

amirs88

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به احتمال زیاد فردا 1860 را می بینیم .از تزریق بانک مرکزی هم خبری نخواهد شد چون میدانند حالا مردم انتظار 2000 تومان را دارند صبر می کنند گرانتر به بازار وارد کنند ضمن اینکه دلار 2000 تومانی که از نظر من 2235 دقیقتر آن است مقصر ساختگی گرانی شناخته خواهد شد که گرانی فاز بعدی هدفمندی یارانه ها و تبعات عدم توافق مذاکرات مسکو را هم پوشش می دهد البته اینها اهداف تقریبا میان مدت است فعلا به 1860 و 1920 بیشتر فکر نمی کنیم

.

amirs88

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مذاکرات مسکو جوابش منفی بود؛ اما کاملاً مشخص بود که به زبان ساده اعلام نکردند منفیه، چون 2-3 روزی باعث شوک و نوسان در برخی بازارها (انرژی)می شد.
قیمت دلار درایران صعودی نیست !! ارزش ریال نزول میکنه.
متاسفانه برخی دوستان برعکس فکر می کنند، این چیزی که در بازار ارز میبینید روند نزولی ارزش ریال هست، نه صعود قیمت دلار !!!!!

Hell-Golden

Registered User
لایک‌ها
463
خوب به نطر من اگر غربی ها قبول می کردند که بحث فنی فقط باشه، به نظر بنده الان نه تحریم بود نه این مذاکرات استرس آور. موندم که چرا پاکستان و هند که سلاح اتمی دارند این تحریم ها رو نمی بینند و برعکس روابط حسنه ای با آمریکا دارند. واقعا جای سوال بزرگی هست که به عقیده من جوابش خیلی موارد می تونه باشه.

اگه هند و پاکستان هم کشورای دیگر رو تهدید به نابودی میکردند.هم مثل ایران باهاشون برخورد میشد
هند و پاکستان برای چه کشوری تهدید ایجاد کردند؟
اما حتی روسیه که روابط نزدیکی با ایران داره.رسما ایران رو تهدید هسته ای میدونه

Undisclosed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
قیمت دلار درایران صعودی نیست !! ارزش ریال نزول میکنه.
متاسفانه برخی دوستان برعکس فکر می کنند، این چیزی که در بازار ارز میبینید روند نزولی ارزش ریال هست، نه صعود قیمت دلار !!!!!

با به عبارت دیگه ریال به ارزش واقعی خودش نزدیک تر میشه.

Scofield69

Registered User
لایک‌ها
71
رفت برا ١٣ تير تا 1-5 كارشناسي بشه تا اون موقع دولار شايد برسه به ١٩٥٠

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
خدا وکیلی بعضی ها خیلی رو دارن هنوز می یان اینجا و از بدختی و فقر مردم حمایت می کنند

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
دوستان دیگه واقعا کفر آدم رو در میارید :grrr: شده این تاپیک اخبار اقتصادی نمی تونید تحلیل بدید خواهشا پست نزنید . از اون طرف چند تا مذهبی هی اینجا که ربطی به دین و مذهب نداره دارن مانور میدن :grrr: از یه طرفه دیگه دولتی دوستا ! به مولا این آخرین اخطار بود تاپیک سکه و ارز واقعا به گند کشیده شده :grrr: از امروز میوفتم به جون تاپیک هر چی پست بی ربط بخوره در جا پاک میکنم من جمله قبلی ها :grrr: تاپیک شده مصل میتینگ های سیاسی :grrr:

پ ن : در ضمن اینو بدونید که سود در اوضاع نا ثبات سیاسی و اقتصادی بدست میاد ضرب در چند . ممکن هست برای آرمان گرا ها و ...... و کلا به غیر از کسانی که در بازارهای مالی فعالیت میکنن بد باشه ولی این واقعیت هست . دیگه شرمنده همه میشم از این پست ها بزنید :grrr: . الا چند پست در هر صفحه باقی بدرد نمیخوره . اخبار در این 2 تاپیک کپی پیست کردید در جا پاک میشه الا همون جور که در تاپیک قوانین هست سرفصل (یعنی عنوان) با لینک منبع (بازم با توجه تاپیک قوانین) ذکر کنید بعدا خودتون تحلیل کنید .

jahan hamed

کاربر فعال تاریخ و گردشگری
کاربر فعال
لایک‌ها
808
بدبخت شدیم هرروز داره به قیمت 2000 تومن نزدیکتر میشه چرا جلوشو نمیگیرن ؟؟؟

یه خبر بد دیگه اینکه از اون طرف بازار زمین ملک بد بالا کشیده نمیدونم چرا قیمت خونه تو تهران داره از مرز 3 4 میلیون متری میگذره این کمترین قیمته الانش.حداقل 1.5 رو قیمت هر متر اومده!!!!

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
بدبخت شدیم هرروز داره به قیمت 2000 تومن نزدیکتر میشه چرا جلوشو نمیگیرن ؟؟؟

یه خبر بد دیگه اینکه از اون طرف بازار زمین ملک بد بالا کشیده نمیدونم چرا قیمت خونه تو تهران داره از مرز 3 4 میلیون متری میگذره این کمترین قیمته الانش.حداقل 1.5 رو قیمت هر متر اومده!!!!

ملک خیلی افتضاح شده ! بد تر از همه اجاره ها ! یعنی وحشتناک شده اجاره ها ! اصلا اپارتمان زیر متری 4 تومن پیدا نمیشه !

ارز فک کنم حداقل تا چند وقت تو همین بازه 1800 تا 1850 باقی بمونه !

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
وضعیت چین و آمریکا و افزایش تولید بدجوری تو سر نفت زده. چیکار میخوان بکنن با این وضع. چند روز دیگه هم که تحریم ها اجرا میشه، اقتصادی که نفتی هست تو این شرایط قراره چیکار کنه؟!

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
وضعیت چین و آمریکا و افزایش تولید بدجوری تو سر نفت زده. چیکار میخوان بکنن با این وضع. چند روز دیگه هم که تحریم ها اجرا میشه، اقتصادی که نفتی هست تو این شرایط قراره چیکار کنه؟!

رک راست جواب رو میخوایی ؟ یعنی نمیدونی جوابش رو ؟

پ ن : بحث نمیکنم چون سیاسی بشه پست خودم رو هم پاک میکنم :پی
i298960_ddd.gif

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
امیدوارم اونهایی که باید جوابش رو بدونن، بدونن دارن چیکار میکنن. چند روز دیگه تحریم برقرار میشه ولی کار خاصی انجام نمیدن!

رک راست جواب رو میخوایی ؟ یعنی نمیدونی جوابش رو ؟

پ ن : بحث نمیکنم چون سیاسی بشه پست خودم رو هم پاک میکنم :پی
i298960_ddd.gif

poole21

Registered User
لایک‌ها
47
قیمت نفت پایه برنت به 89 $ رسیده انوقت تو خبرا می بینیم در نهایت با رأی گیری اعضای کمیسیون تلفیق، قیمت هر بشکه نفت در بودجه امسال 85 دلار تعیین شد.

قیمت نقت در قانون بودجه سال 90 برابر 81.5 دلار تعیین شده بود.

یعنی فاصله چندانی با کمبود بودجه دولت نیست
یه کلام هم ا ز جناب معاون بشنوید :
معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور
کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی در بودجه 91 محقق شده است
ادم نمیدونه قسم حضرت عباس رو قبول کنه یا دم خروس رو

poole21

Registered User
لایک‌ها
47
با چه قیمت نفتی بودجه دولت تامین می شود؟

اگر یادتان باشد، همین چند سال پیش و به گمانم در سال دوم ریاست جمهوری احمدی نژاد بود که او در مصاحبه ای تلویزیونی از اقتصاددانها خواست که به او بگویند که پول نفت را چگونه خرج کند. حالا مشکل کم کم در حال بر عکس شدن است. با وجود افزایش شگفت انگیز قیمت نفت از آن سال تا به حال، و با وجود درآمدهای نفتی که تا چند سال پیش در خیال کسی هم نمی گنجید، مسئله الان این است که قیمت نفت باید چه باشد که بودجه دولت با کسری مواجه نشود. که البته برای سالیان آینده، اگر دولتها به همین بی انضباطی مالی که موجود است ادامه دهند، مسئله اصلی اقتصاد همین خواهد ماند. این مسئله از این جهت حادتر است که تحریمهای نفتی هم فروش نفت به مقدار گذشته و هم فروش نفت ایران به قیمتهای بین المللی را مشکل کرده است. قیمت در حال کاهش نفت را هم به قصه اضافه کنید.
به هر حال، به نظر بلومبرگ، برای تامین بودجه دولت ایران، اگر ایران بتواند همه نفت خود را بفروشد، قیمت نفت باید 117 دلار باشد. اگر کاهش حجم فروش نفت ایران را هم به این محاسبات اضافه کنید، ایران به نفت با قیمت 160 دلاری نیاز خواهد داشت تا بتواند بودجه خود را تامین کند.

حدس بزنید که کسر بودجه از کجا تامین خواهد شد، و بعد از آن حدس بزنید که بر سر تورم چه خواهد آمد.
برای مقایسه ایران با کشورهای منطقه هم بد نیست به این تصویر بلومبرگ نگاهی کنید.
مشاهده پیوست 162953

به نظر میاد تنها راه دولتی که هیچ ایندهای برای خودش متصور نیست تنها و تنها چاپ بی پشتوانه پول خواهد بود در مورد تورم هم دوستان نظرشون رو بگن

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
به نظر میاد تنها راه دولتی که هیچ ایندهای برای خودش متصور نیست تنها و تنها چاپ بی پشتوانه پول خواهد بود در مورد تورم هم دوستان نظرشون رو بگن

دقیقا این یک سال ، باید شاهد انواع شاهکارها و حرکت های عجیب غریب باشیم !

Michael Corleone

Registered User
لایک‌ها
122
اشکال نداره میشیم مثل آلمان بعد از جنگ جهانی اول که هر 1 دلار برابر با 7.400.000.000.000 مارک بود

بالا