• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

mohenh

Registered User
لایک‌ها
73
اشکال نداره میشیم مثل آلمان بعد از جنگ جهانی اول که هر 1 دلار برابر با 7.400.000.000.000 مارک بود

یعنی قراره جنگی اتفاق بیفته؟
ما چرا باید در شرایط جنگی باشیم؟

شما در نظر بگیرید که می گید بعد از جنگ - شکست یا پیروزی - تکلیف مردم روشنه به هر حال وضعشون بهتر میشه می دونند باید چکار کنند.

اینطوری که بین و زمین و هوا هستیم بده!

Michael Corleone

Registered User
لایک‌ها
122
یعنی قراره جنگی اتفاق بیفته؟
ما چرا باید در شرایط جنگی باشیم؟

شما در نظر بگیرید که می گید بعد از جنگ - شکست یا پیروزی - تکلیف مردم روشنه به هر حال وضعشون بهتر میشه می دونند باید چکار کنند.

اینطوری که بین و زمین و هوا هستیم بده!
دوست عزیز چرا حرف تو دهن من میذاری؟
من کی گفتم جنگ میشه آخه؟ شما اگر تونستی این کلمه رو از تو پست من نشون بدی هر چیزی که بخوای بهت میدم
در ضمن جنگ هم بشه اتفاقا خیلی بهتره چون به قول شما مشخص میشه که وضعیت چه طور خواهد بود

arashaj74

Registered User
لایک‌ها
1,070
رجوع شود به این پست :

http://forum.persiantools.com/t236285-page37.html#post5100763

دقیقا تحلیل رو بخونید . اگر شم مالی داشتید امروز خریده بودید :دی
قطعا تو همین ماه به 2000 تومن خواهد رسید.رد کردن مرز روانی 2000 تومن کمی طول میکشه
نماینده ولی فقیه در کیهان امروز گفت:ایران مذاکرات را متوقف کند و تنگه هرمز را ببندد .لینک
اگر جدی جدی کوچکترین تحرک نظامی صورت بگیره دلار دیگر قیمت تخواهد داشت

Last edited:

mohenh

Registered User
لایک‌ها
73
قطعا تو همین ماه به 2000 تومن خواهد رسید.رد کردن مرز روانی 2000 تومن کمی طول میکشه

چند وقت پیش یکی اومد تو همین تاپیک گفت یکی خونش رو فروخته دلار گرفته بعد که اومد پایین سکته زده. همون وقت گفتم مگه شرایط تغییری کرده (مثل زمان نوشیدن جام زهر) یا اینکه تحریم ها برداشته شده که به همین سادگی فکر کرده تمام مشکلات حل میشه!؟ الانم همین رو می گم وضعیت رو به وخامت هست و سقف های پیشین رو به راحتی میشکنه دولت فقط باید سعی کنه یک بار دیگه بازی قبلی رو اجرا کنه و یک هو قیمت رو بندازه رو نوار نزول تا تقاضا بیاد پایین. ببینیم منابعش تا کجا می کشه!

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
جو روانی و پذیرش توسط جامعه خیلی مهم هست یادمه اون روزهایی که به سرعت بالا میرفت جامعه دچار یه جور شوک شده بود و مردم به هیچ وجه اون قیمت ها رو نمیپذیرفتن ولی الان یه طوری شده فردا بشه 2200 تومن هم از نظر بیشتر مردم خیلی اتفاق دور از ذهن و عجیبی نیافتاده.

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
همانطور که پیش بینی میشد نرخ دلار از روز 30 خرداد رشد جهشی رو شروع کرد و به نظرم تا آخر هفته همین طور این رشد ادامه پیدا میکنه. در صورتی که اقدامی صورت نگیره از طرف دولت که بعید به نظر میرسه در روز پنج شنبه یا شنبه فکر کنم شاهد رکورد نرخ دلار باشیم

mohenh

Registered User
لایک‌ها
73
دوستان کسی به اینکه ممکنه اقتصاد ایران ورشکست بشه و ریال ایران رو دستشون بمونه فکر کرده!؟

نمی گم این اتفاق میفته ولی داشتم نگاه می کردم کشور بزرگ روسیه با اون همه منابع در سال ۹۸ میلادی اقتصادش ورشکست شد و بانک ها بسته شد و همه اسکناس هاشون رو دستشون باد کرده بود.

بورس که زیاد تعریفی نداره درآمد های دولت هم رو به افوله و نمی تونه براحتی واردات داشته باشه و ارز تزریق کنه یک مقدار من نگران شدم. یک مقاله داشتم امروز می خوندم در مورد همین روسیه خیلی وحشتناک بود!

mohenh

Registered User
لایک‌ها
73
این برادر به این فکر نکرده که حجوم مردم ایران موقع بالا رفتن قیمت فیبوناچی نمیشناسه , حجوم هم امروز شروع شده , خیلیا بهش نرسیدن که فردا میرن سراغش , چه اوراق ها که فردا فروخته بشه تبدیل به دلار و سکه بشه , بانک دخالتی نکنه فردا دلار 1910 تا 1920 میبینه. دخالتی هم بخواد بکنه , صبح اول وقت باید اینکارو بکنه. که البته فایده ای هم نداره , به عنوان فرصت خرید بهش نگاه میشه , چون هیچ اتفاق مثبت یا خبر مثبتی نیست که عامل پایین رفتن قیمت جلوه کنه.

حرف شما هم درسته ولی بد نیست امتحان کنیم ببینیم فردا چطور میشه.

آخه امروزم رو ۱۸۹۰ رفت بعد برگشت ۱۸۸۰ بدون دلیل. حالا ببینیم تا چه حدی به حقیقت می پیونده شاید بشه روش حساب کرد!

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
حرف شما هم درسته ولی بد نیست امتحان کنیم ببینیم فردا چطور میشه.

آخه امروزم رو ۱۸۹۰ رفت بعد برگشت ۱۸۸۰ بدون دلیل. حالا ببینیم تا چه حدی به حقیقت می پیونده شاید بشه روش حساب کرد!
ساعت هشت و نه همون حدود 1890 معامله میشده.
رفتن قیمت به 90 بی دلیل بود قیمتش از 75 یهویی رفت 90 که اینجور قیمتا یجورایی بی پشتوانن , بازیگرای اصلی اینجور جاها میدونن به قیمتی که قبل از حرکت شدید این چنینی بوده برمیگرده , برای همین خالی میکنن دوباره اون قیمت پایین میخرن و یه نوسانی میگیرن این وسط .

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
من به عنوان کسی که سالیان دراز تو فارکس بودم و تمامی چاله چوله های تحلیل تکنیکال رو میدونم از امواج الیوت بگیر تا الگوهای هارمونیک و روشهای گن و ستاره شناسی و ...... و به عنوان کسی که سودهای 600% تو یک روز گرفتم بهت میگم همش کشکه ---- فقط فاندامنتال هست که جواب میده --- سود در تمام بازارهای مالی از رانت اطلاعاتی حاصل میشه والسلام

خوب یعنی نشستیم اینجا تحلیل کردیم و صد البته دوستان دور هم هم سودی کسب کردن یعنی کشکه ؟ یعنی یه شمت بی کاریم استاد ؟ شما که سود 600% رو تجربه کرید یعنی خودت عضو رانتی بودی ؟

arar19551

Registered User
لایک‌ها
6
میگما شما چقدر مابه دار هستید امروز من رفتم 2 کیلو جوجه گرفتم شد 30000 ..نم داره میسوزه اونوقت مردم دارن 2 کیلو 2 کیلو طلا میخرن

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
میگما شما چقدر مابه دار هستید امروز من رفتم 2 کیلو جوجه گرفتم شد 30000 ..نم داره میسوزه اونوقت مردم دارن 2 کیلو 2 کیلو طلا میخرن

من والا جوجو رو خودم درست میکنم از بیرون نمیخرم چون به دلم نمیشینه مگه چی خریدی که شده 2 کیلو 30 تومن ؟

arar19551

Registered User
لایک‌ها
6
به خدا چیز خاصی نبود 2 کیلو جوجه زعفرانی به خاطر همبن چیزاست میگم طلا و دلار رو بیخیال بشیم بچسبیم به مواد غذایی اصلا به سایت قیمت لحظه ایی براشون بزنیم (ایدمو ندزدینا)

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,727
یادش بخیر آبان با 1300 شروع شده،
candlestick-dollar-m.png

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,727
امروز شاید 2000 رو رد کنه.

دلار 19,250 460 (2.45%)

تو کمتر یه روز 2.45 درصد از ارزش پول ملی در برایر $ کم شد. تبریک به ...

Last edited:
بالا