• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
عجبا بدتر زدی خرابش کرد .خجالتم نمیکشه این تیکه هارو به من میچسبونه .
662417_240.gif

دیگه نمیدونم !!تو بگو چی بگم تا همونو کپی پیست کنم !!

اینم محض اینکه اسپم نباشه کل پست !!
جای دیگه نوشتم اینو اینجا هم کپی میکنم !! البته بسی بسیار هم مهم است .

تحلیل کلی جریان ارز رو بگم , اگه کسی این تحلیل رو بپذیره روند بازار دستش میاد.
حرفهای محمود رو این چندوقته اگه دقت کرده باشید , یجورایی التماس بود برای کوتاه اومدن و ساخت و پاخت با غرب و تعلیق غنی سازی , ولی طرف مقابل محمود کوچکترین سازشی با غرب نشون نداد , و با اینکه میدونست چه به سر اقتصاد خواهد آمد و میدونست که راه برگشت هم برای خودش نمیزاره سفت و سخت برعکس خواسته محمود عمل کرد و کوتاه نیومد , به هر حال این ساختمون سر محمود خراب میشه , و مطمعن باشید به گرونی ها با اخرین قدرت دامن میزنن , به جایی میرسه که مردم جونشون به لبشون میرسه , اینجاست که شرایط برای انتخابات یه محمود دیگه محیا میشه , و از اونجایی که میگن آدمی که داره غرق میشه به یک علف روی آب چنگ میزنه , مردم گشنه که دیگه مرغ و گوشت از زندگیشون حذف شده , انتخاب محمود بعدی رو اون علف روی آب میبینن و میرن انتخابش میکنن. کل این سناریو همونجوری داره پیش میره که باید بره و به اینجا برسه. پس دخالت بلند مدتی برای درست کردن اوضاع مملکت صورت نخواهد گرفت.

glofin

Registered User
لایک‌ها
202
هوری ... هرجا بری اسپمرها رو دنبال خودت میکشونی !
آغا من بگم هوری هیچ تیکه ای نیست ! چون عین یه پاذل می ماند که باید اتفاقا تیکه هاش رو کنار هم چید تا دید کیه این آبجی .

اما یه سوال :
آغایان آیا شماره تلفن گویایی هست که نرخ لحظه ای دلار آزاد و سکه رو اعلام کنه ؟
یه چیزایی تو مایه های مثقال خدابیامرز.
چون همیشه آدم دم دستش نت نیست و گاهی میخواد سریع قیمت رو بدونه با یه تماس چندثانیه ای .
اگه هست بگید

mr.kazemi

Registered User
لایک‌ها
62
معاون مالی **** اعلام کرده که در پرداخت حقوق پرسنل دچار مشکل شده اند.
ضمنا بنده از دو سازمان مهم فرهنگی هم اطلاع دارم که در پرداخت حقوق پرسنل خود دچار مشکل شده اند.
دولت با این همه درآمد به مشکل خورده است.

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
یک تکه از یه خبر مهم !
کنگره آمریکا به پنتاگون: برای اقدام نظامی آماده شوید
مقامات ایرانی روز چهارشنبه تاکید کردند تحریم های جدید تاثیر نخواهد داشت و ایرانیان برای تحمل سال ها سختی آمادگی دارند. محمد رضا نقدی، فرمانده نیروی بسیج مجلس اظهار داشت: ایران آماده است ثابت کند 1+5 مساوی با صفر است و آنها نمی توانند ایران را تحت فشار قرار دهند.

در واشنگتن نیز شکست روند دیپلماتیک به معنی جدی تر شدن خطر جنگ علیه ایران است. در جلسه روز چهارشنبه کنگره، قانونگذاران از هر دو حزب به پنتاگون توصیه کردند که برای اقدام نظامی آماده شود تا نشان دهد در مقابل ایران جدی است. چارلز راب، سناتور سابق در این زمینه خاطرنشان می کند که آمادگی پنتاگون به معنی ساخت بمب افکن هایی است که بتواند تاسیسات هسته ای زیر زمینی ایران را هدف قرار دهد.

این خبر شروع خبرهای اینچنینی در آیندست, با این شرایط روند قیمتها همچنان به سمت ناکجا آباد ادامه خواهد داشت.

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
یک تکه از یه خبر مهم !

این خبر شروع خبرهای اینچنینی در آیندست, با این شرایط روند قیمتها همچنان به سمت ناکجا آباد ادامه خواهد داشت.

خدا به دادمون برسه

prodoctornuke

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
48
این زمینه خاطرنشان می کند که آمادگی پنتاگون به معنی ساخت بمب افکن هایی است که بتواند تاسیسات هسته ای زیر زمینی ایران را هدف قرار دهد.

خوب پس یه چند سالی طول میکشه بسازن این تجهیزلت رو و همه اقازاده ها بیشار از پیش میتونن از این اب گلالود ماهی بگیرن

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
خدایا شکرت
خدا یا ازت ممنون
دلار 1910 تومنی شد 1897 تومن
کاهش 13 تومانی دلار را تبریک و این مشت محکم به آملیکا را گرامی میداریم

mkhr2max

Registered User
لایک‌ها
138
خدایا شکرت
خدا یا ازت ممنون
دلار 1910 تومنی شد 1897 تومن
کاهش 13 تومانی دلار را تبریک و این مشت محکم به آملیکا را گرامی میداریم

این سایت ها رو ول کنید ؛
زنگ
بزنید می گن خرید و فروش نداریم ؛
دستوری قیمت داره میاد پایین ؛

البته خوب ترفند خوبی هستش ؛ اون التهاب کاذب و عطش و ولع مردم رو میاره پایین برای خرید دلار :wacko:

mosalmanirani

Registered User
لایک‌ها
1,886
آخرین قیمت 1925 هست قیمت لحظه ای طلا، سکه و ارز در بازار ایران و جهان -------------- البته امروز 1935 رو هم رفت برای لحظاتی و فیبوناچی های 1890 و 1910 و 1920 که دوست تکنیکالمون میگفت شکسته شد!!!! ----- فیبوناچی در مقایسه با ریاضیدانان ایرانی در حد یک علاف بوده که از فرط بیکاری به مطالعه اشکال طبیعی پرداخته بود و سری اعدادی رو به اسم خودش در اورده بود ---- اگه این فیبوناچی این کاره بود که واسه خودش خرید و فروش میکرد و کاسبی میکرد --- چه جوونهایی که با این تکنیکها پولهاشونو و زندگی هاشونو بر باد دادن و چه ارز هایی که از کشور خارج نشد ---- با اخباری که به گوش میرسه و رجزخوانی هایی که دو طرف میکنن به نظر نمیرسه بازار ارامش پیدا کنه

آخرین قیمتی رو که این سایتی که شما زدی اعلام کرده 1895 تومن هست نه 1925 تومان!

sajjadmaham

Registered User
لایک‌ها
72
سلامم دوستان
قیمت آخر وقت ارز رو نگاه میکردم از سایت مظنه ، بعد ساعت 7 عصر چند بار 1895 تومن تبدیل شد به 1925 و بعد دوباره شد 1895 !!!

Michael Corleone

Registered User
لایک‌ها
122
خوب پس یه چند سالی طول میکشه بسازن این تجهیزلت رو و همه اقازاده ها بیشار از پیش میتونن از این اب گلالود ماهی بگیرن
برادر مثل این که تو این باغ نیستی
GBU-28 - Wikipedia, the free encyclopedia
GBU-37 GPS-Aided Munition - Wikipedia, the free encyclopedia
این دو تا حدود 30 متر هست بردشون (30 متر زیرزمین)
اینم هست که خیلی جدیدتر از اون دوتای دیگه هست و عمق نفوذش هم بیشتره (نفوذ 61 متری)
http://en.wikipedia.org/wiki/Massive_Ordnance_Penetrator
تاسیسات ایران هم در عمق 60 متری هست
اینم یه عکس
مشاهده پیوست 163736

jahan hamed

کاربر فعال تاریخ و گردشگری
کاربر فعال
لایک‌ها
808
یه سری ها اینجا چقدر خوشحالن که 10 تومن دلار ارزون شده!!!! همچین خوشحالی میکنند انگار دلار شده 1200 1300

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
دوست عزیز واقعا دوست ندارم پستی رو پاک کنم لطفا یک بار منت بزار تاپیک قوانین رو بخوان . ارانیکو سایت اعلام نرخ ارز هست باید به این صورت نقل قول بشه :

کد:
http://www.eranico.com/fa/content/6200/default.aspx
این پوشش Code هم در صفحه پیشرفته وجود داره و آیکونش # هست . لطفا پستتون رو ادیت کنید اون سایت رو در پوشش قرار بدید . جهت اطلاع شما عرض میکنم اون سایت که شما کوت میکنید متعلق به یک صرافی هست (اسمش رو نمیارم ) که در صفحه اعلام قیمتش هم همیشه وجود داره و اون صرافی به هیچ عنوان از بانک مرکزی اجازه فعالیت نداره و همچنین در لیست سیاه بانک مرکزی در زمره صرافی های بدون مجوز قرار داره

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
به نظر من فردا از مرز 1920 رد میشه و تا 1950 هم پیش بینی میشه ، اما خب بیشتر از اون رو فعلا در این اوضاع و احوال نمیشه تضمین داد.

تا ساعت های 19-20 هم دلار 1925 معامله میشد.

mohenh

Registered User
لایک‌ها
73
دوست عزیز واقعا دوست ندارم پستی رو پاک کنم لطفا یک بار منت بزار تاپیک قوانین رو بخوان . ارانیکو سایت اعلام نرخ ارز هست باید به این صورت نقل قول بشه :

کد:
http://www.eranico.com/fa/content/6200/default.aspx
این پوشش Code هم در صفحه پیشرفته وجود داره و آیکونش # هست . لطفا پستتون رو ادیت کنید اون سایت رو در پوشش قرار بدید . جهت اطلاع شما عرض میکنم اون سایت که شما کوت میکنید متعلق به یک صرافی هست (اسمش رو نمیارم ) که در صفحه اعلام قیمتش هم همیشه وجود داره و اون صرافی به هیچ عنوان از بانک مرکزی اجازه فعالیت نداره و همچنین در لیست سیاه بانک مرکزی در زمره صرافی های بدون مجوز قرار داره

سلام دوست گرامی

من خبر رو لینکش رو دادم اگر داخل کد بزاری عنوان خبر قرار نمی گیره باز باید یک بار بری عنوانش رو بیاری اینجا قرار بدید.

من اصلا صفحه اصلی یا گراف هاش که کارش گزارش قیمت هست رو در پستم نگذاشتم. مقالات و تحلیل ها در این سایت زیاد اومده فکر نکنم جزو سایت های اعلام قیمت یا صرافی باید شمردش!

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
سلام دوست گرامی

من خبر رو لینکش رو دادم اگر داخل کد بزاری عنوان خبر قرار نمی گیره باز باید یک بار بری عنوانش رو بیاری اینجا قرار بدید.

من اصلا صفحه اصلی یا گراف هاش که کارش گزارش قیمت هست رو در پستم نگذاشتم. مقالات و تحلیل ها در این سایت زیاد اومده فکر نکنم جزو سایت های اعلام قیمت یا صرافی باید شمردش!

موقعی که بنده داشتم قوانین رو می نوشتنم فکر همه جاش رو کرده بودم باز هم در همین تاپیک مبسوط توضیح دادم چرا ! عنایت بفرمائید به : عنوانش رو کپی پیست بفرمائید یک پست دادید تا بحث کنید با اینکه من حتی دلیلش رو هم گفتم ! ولی 10 ثانیه بیشتر بشه بابت یک عنوان ایرادی داره ؟ اون سایت رو صاحبش رو همچنین بی مجوز بودن صرافی رو هم گفتم دلیل دیگه از این بهتر ؟

http://forum.persiantools.com/t265266.html

بند 6 : ذکر لینک تارنمای سایتهای اعلام نرخ ارز و سکه در هر شکل بدون پوشش
کد:
 ممنوع میباشد .
تبصره : در صورتیکه تارنمای مربوطه که اعلام نرخ ارز و سکه انجام میدهد سرخط های خبری نیز ارائه میدهد باز محدود به این قوانین هست و باید پوشش [Code] استفاده شود .

پست ها در پرشین تولز 1 ساعته در گوگل ایندکس میشن و میشن بک لینک برای اون سایت تا 1 ساعت دیگه ادیت نکردید شرمنده میشم و پست رو پاک میکنم ! 

با عرض شرمندگی پست شما در ساعت 12:06 به وقت پی تی داده شده و الان 1:19 صبح هست . با عرض شرمندگی بسیار با اینکه دلیل به شما توضیح داده شده ولی بازم دارید از کار خودتون دفاع میکند . قوانین حتی برای خود من هم هست برگردید و در پستهای من ببینید که این کار رو رعایت میکنم .

Last edited:

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
لطفا با کلمات بازی نکنید . باز هم اسم همون وب سایت رو بدن هیچ چیز میارید و کلا فک میکنید بحث کردن و شعور کسی رو بردن زیر سوال باعث افزایش محبوبیت شما میشه . اون بند کاملا شفاف هست خود بند و تبصره اش کاملا هم حقوقی نوشته شده از مغر یه جوون 20 ساله در نیومده که از چیزی خبر نداشته باشه . اگر شما صرافی ها و سیاست هاشون رو نمی شناسید بنده به شخصه با توجه با سابقه کاریم میشناسم و اون بند رک و راست برای جلوگیری از بک لینک دادن مفت و مجانی به این دسته هست به شدت هم روی این موضوع حساسم تمامی وب سایتهاشون رو هم میشناسم پس کاملا برید تاپیک قوانین رو مطالعه کنید چون بند به بند اون به صورت حقوقی نوشته شده هست . احترام گذاشتم باز آخرین بار تذکر دادم به کاربران پاک نکردم اون پست ها رو ولی من بعد این به استناد تاپیک قوانین پاک میکنم دیگه نمیگم بحث رو هم همین جا تموم کنید . خواستید از اون دسته از وب سایت ها نقل قول کنید داخل پوشش کد باشه در صورتیکه که توجه نکنید و از روی استدلال خودتون و عدم توجه به قوانین بخش پست بدید و من و قوانین بخش رو به حومه عشق آباد دایورت کنید پستتون عالی هم باشه پاک میشه توجه نکنید درخواست بن میکنم براتون

والسلام

Last edited:

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
سرتیپ حسین سلامی، جانشین فرمانده کل **** پاسداران ایران با اشاره به رویارویی حکومت اسلامی این کشور با غرب گفت: "در حال نزدیک شدن به آخرین فراز برخورد هستیم که البته عبور از آن بسیار سخت است، اما به نصرت خداوند ایمان داریم".
به گزارش ایرنا، آقای سلامی گفت که ایران بر "منافع حیاتی دشمن" در تمام جهان تسلط دارد و در حال کاستن از فاصله خود از "قدرت های مدعی" در دنیا است.
این سخنان جانشین فرمانده **** پاسداران ایران در پی ناموفق ماندن گفت و گوی اتمی این کشور با قدرت های جهانی در مسکو و در آستانه اعمال دور تازه ای از تحریم های اتحادیه اروپا و آمریکا منتشر شده است.

منبع : بی بی سی فارسی

mohenh

Registered User
لایک‌ها
73
لطفا با کلمات بازی نکنید . باز هم اسم همون وب سایت رو بدن هیچ چیز میارید و کلا فک میکنید بحث کردن و شعور کسی رو بردن زیر سوال باعث افزایش محبوبیت شما میشه . اون بند کاملا شفاف هست خود بند و تبصره اش کاملا هم حقوقی نوشته شده از مغر یه جوون 20 ساله در نیومده که از چیزی خبر نداشته باشه . اگر شما صرافی ها و سیاست هاشون رو نمی شناسید بنده به شخصه با توجه با سابقه کاریم میشناسم و اون بند رک و راست برای جلوگیری از بک لینک دادن مفت و مجانی به این دسته هست به شدت هم روی این موضوع حساسم تمامی وب سایتهاشون رو هم میشناسم پس کاملا برید تاپیک قوانین رو مطالعه کنید چون بند به بند اون به صورت حقوقی نوشته شده هست . احترام گذاشتم باز آخرین بار تذکر دادم به کاربران پاک نکردم اون پست ها رو ولی من بعد این به استناد تاپیک قوانین پاک میکنم دیگه نمیگم بحث رو هم همین جا تموم کنید . خواستید از اون دسته از وب سایت ها نقل قول کنید داخل پوشش کد باشه در صورتیکه که توجه نکنید و از روی استدلال خودتون و عدم توجه به قوانین بخش پست بدید و من و قوانین بخش رو به حومه عشق آباد دایورت کنید پستتون عالی هم باشه پاک میشه توجه نکنید درخواست بن میکنم براتون

والسلام

سلام دوست گرامی

من که نفهمیدم چرا الان چند پست هست از من رو که حذف کردید. من می دونم دوست ندارید ولی خوب بود بحث دو طرفه باشه و از تهدید به بن استفاده نمی شد. ما که مشکل شخصی نداریم نکته ای بود که شما یادآور شدید من هم در پاسخ نظر خودم رو از روی دلسوزی دادم و بس اصلا هم قصد ادامه بحث رو ندارم فقط می خوام مقصودم رو متو جه بشوید که نه پست هام و نه یادآوری ها برای این نیست که بخوام مدیر شدن شما یا قوانینی که نشوته اید رو زیر سوال ببرم.

فکر کنم اون زمانی که شما مدیر نبودید هم بحثی مشابه رو داشتیم و فکر نکنم اون زمان با هم مشکلی داشتیم و از این به بعد هم همینطور مشکلی نخواهیم داشت.

بالا