برگزیده های پرشین تولز

ّFortuneWinners انتخاب حرفه ای ها

marabeboos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
میخوام یه سایت جدید معرفی کنم که پلن فوق العاده قدرتمندی دارد. این سایت از طریق یکی از دوستام که تو نوروژ درس می خونه بهم معرفی شده .
این سایت به هیچ عنوان ادعاهای پوچ و خیالی نکرده و کاملا واقع بین است. ( این رو بخاطر این گفتم که یادتون باشه هر سایتی که گفت 1$ بده عضو بشو هر عضو جدید 2$ جایزه بگیر گول نخورید چون اگه اینو به بچه هم بگی بهت میگه سرکاریه )
من اطلاعات کاملی در مورد پلن این سایت توی وبلاگ خودم گذاشتم - البته باید بگم که قدرت اصلی این سایت تو سادگی پلنش هست.
حق عضویت سایت 15 دلار هست و هر کس باید 2 نفر رو به سیستم معرفی کند. به ازای هر نفر در راست و هر نفر در چپ 3 دلار پورسانت پرداخت میشود. پورسانت ها به صورت هفتگی محاسبه میشه. دوشنبه به دوشنبه
هر يک از اعضا که موفق به متعادل کردن 1000 نفر بين دو بازوي خود شود معادل 2000 دلار جايزه ويژه دريافت ميکند.
هر يک از اعضا که موفق به متعادل کردن 2000 نفر بين دو بازوي خود شود معادل 4000 دلار جايزه ويژه دريافت ميکند.

من خودم از این سایت دریافت داشتم کلا 15 دلار به حسابم اومده که 6 دلارشو به ایگولدم منتقل کردم و 9 دلارش رو درخواست کردم که برام بریزن به حساب
account.jpg

marabeboos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بر خلاف سیستم های دیگه شما تو این سیستم می تونید به درآمد هفتگی برسید فقط به شرط اینکه مجموعه تون رو خوب درست کنید.
هر کسی دور و بر خودش حداقل 2 نفر رو داره که میتونه وارد این سیستم کنه. پس پیدا کردن 2 نفر برای عضویت تو سیستمی که حق عضویتش 15 دلار یعنی حدود 14000 تومان است اصلا کار مشکلی نیست.
پس فرصت رو از دست ندید همین الان عضو بشید و کارتون رو شروع کنید.
در ضمن در صورت عضویت از طریق من جزوات و اطلاعاتی رو در اختیارتون قرار میدم که کارتون رو آسونتر میکنه.
واسه عضویت روی لینک موجود در امضای من کلیک کنید

godfather4ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام یه سئوال داشتم این که هر کسی توی چپ و هر کسی توی راست وارد بشه ما 3 دلار پورسانت میگیریم به شکل رشد زیر مجموعه ربطی نداره ؟ یعنی مثلا اگه به صورت خطی تا 20 level هم رشد کنه باز ما پورسانت میگیریم یا روی level هم محدودیت وجود دارد ؟ چون یه سری از این جور سایتها هستند که تنها تا level خاصی پورسانت میدن و بعد از اون برای ورود افراد شما پورسانت نخواهی گرفت .

marabeboos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از godfather4ir :
سلام یه سئوال داشتم این که هر کسی توی چپ و هر کسی توی راست وارد بشه ما 3 دلار پورسانت میگیریم به شکل رشد زیر مجموعه ربطی نداره ؟ یعنی مثلا اگه به صورت خطی تا 20 level هم رشد کنه باز ما پورسانت میگیریم یا روی level هم محدودیت وجود دارد ؟ چون یه سری از این جور سایتها هستند که تنها تا level خاصی پورسانت میدن و بعد از اون برای ورود افراد شما پورسانت نخواهی گرفت .

توی این سایت هیچ محدودیتی روی تعداد level ها وجود ندارد و شما تا n مرحله هم میتوانید پورسانت بگیرید. تنها چیزی که برای پورسانت گرفتن لازم هست اینه که باید هر دو دستتون رشد کنه مثلا اگه یه دستتون 30 باشه و دست دیگه 24 شما 24 ضربدر 3 یعنی 72 دلار پورسانت میگیرید. ولی یلدتون باشه که اون 6 نفر هم از بین نمیرن تا زمانی که اون دستتون رشد کنه تا بتونید بابت اون افراد هم پورسانت بگیرید

اگه بازم سئوال داشتید در خدمتتون هستم

godfather4ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من رفتم توی سایت و عضو شدم. میخواستم بدونم که چرا ام شما رو به عنوان referrer زده و یه اسم دیگه رو به عنوان upline یعنی بالاسری من با کسی که منو معرفی کرده فرق داره ؟

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
نههههههههه , بازم زیر مجموعه گیری.

marabeboos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از godfather4ir :
من رفتم توی سایت و عضو شدم. میخواستم بدونم که چرا ام شما رو به عنوان referrer زده و یه اسم دیگه رو به عنوان upline یعنی بالاسری من با کسی که منو معرفی کرده فرق داره ؟
godfather4ir ورودتو به سایت FortuneWinners تبریک میگم .
در مورد سئوالی که کردی کاملا درسته . ببین هر کسی که معرف شما باشه شما تو زیر مجموعه اون قرار میگیری اما الزاما اون شخص بالاسری مستقیم تو نیست. چون من قبلا زیر مجموعه داشتم شما زیر زیرمجموعه های من قرار گرفتی ولی معرف شما من هستم.

marabeboos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از hamedsullivan :
نههههههههه , بازم زیر مجموعه گیری.
مگه چه اشکالی داره !!! :eek:
من توی سایتهای زیادی واسه کسب درآمد شرکت کردم ولی همش بی فایده بود Pay2click , Doubler , e-gold games ولی با این سایت با اینکه مدت کمی هست که عضو شدم راضی هستم و دریافت داشتم

godfather4ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من چجوری میتونم یه نفر رو سمت چپ خودم قرار بدم آخه هیچ جای سایت موقع ثبت نام از من نمی پرسه

marabeboos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از godfather4ir :
من چجوری میتونم یه نفر رو سمت چپ خودم قرار بدم آخه هیچ جای سایت موقع ثبت نام از من نمی پرسه
شما اصلا لازم نیست کاری انجام بدید خود سایت به صورت اتوماتیک ورودی جدیدو توی دست کوچک تره شما قرار میده این کار باعث میشه بدون اینکه شما نگران عدم تعادل توی دست چپ و راستتون باشید خود سایت ورودی جدیدو در سمتی بزاره که برای شما سودمند تر هست

Viruser

Registered User
لایک‌ها
25
مگه چه اشکالی داره !!! :eek:
من توی سایتهای زیادی واسه کسب درآمد شرکت کردم ولی همش بی فایده بود Pay2click , Doubler , e-gold games ولی با این سایت با اینکه مدت کمی هست که عضو شدم راضی هستم و دریافت داشتم

اشکالش اینه که اولا حرامه
دوما بالاخره ادم کم میاد
سوما اصلا سود نداره برای افراد پایین

بالا