برگزیده های پرشین تولز

managermd

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
232
درود به دوستان عزیز. من در پستهای قبلی هم عرض کردم کار تضمینی در سئو اصلا معنا نداره و نمونه کار ملاک هست.
شاید تضمین رو وقتی که یک سئو کار با روشهای فیک رنک سایتتون رو بالاببره و ویزتور زیاد بیاد اما یه دفعه گوگل شما رو بخاطرتقلب از نتایج جستجو حذف کنه و شما نتونید هیچ کاری در قبال تضمین بکنید متوجه می شید تضمین در سئو معنا نداره.
تازه کار هم واقعی باشه به دلیل تغییر قوانین گوگل و از همه مهم تر اینکه روبوتها وظیفه رنک دهی رو دارند تضمین واقعا معنا نداره.

من هم طراحی سایت رو با سئوی حرفه ای انجام می دم که از یک و نیم میلیون شروع می شه : طراحی و سئوی سه ماهه روی سایت

دو نمونه کارم :
لطفا در گوگل هر یک از کلمات ارزشمند : | لیبرتی ریزرو | خرید لیبرتی ریزرو | خریدار لیبرتی ریزرو | فروش لیبرتی ریزرو | فروشنده لیبرتی ریزرو | لیبرتی ریزرو ارزان و .. رو سرچ کنید سایت ثروت
خرید و فروش لیبرتی ریزرو Liberty Reserve
صفحه اول گوگل هست

در گوگل کلمات فرفورژه | گل نرده | مدل درب | درب حیاط | درب ویلا 3 نتیجه در صفحه اول و .... رو سرچ کنید سایت مجتمع صنعتی صانع صفحه اول گوگل هست
فرفورژه, گل نرده, حديد مطاوع, Metal Industry
آمار دیروز ورودی از موتورهای جستجوگر برای سایت صانع
Histats - Traffic Sources Search Engines > sane.asia

Last edited:

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
اصولا چیز رایگان به دردت نمیخوره چنتا برات site map میسازن و robotxt رو بهینه میکنن و تمام
بهتره از سرویس های پولی استفاده کنید اگر هم نمیخوای خودت توی گوگل در مورد سئوی ویو بولتن جستجو کن

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
370
اصولا چیز رایگان به دردت نمیخوره چنتا برات site map میسازن و robotxt رو بهینه میکنن و تمام
بهتره از سرویس های پولی استفاده کنید اگر هم نمیخوای خودت توی گوگل در مورد سئوی ویو بولتن جستجو کن

آخه سرویس های پولی خیلی گرونه دوست عزیز

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
آخه سرویس های پولی خیلی گرونه دوست عزیز

این هم یه حرفیه ولی خب سرویس ها رو مقایسه کنید بیشتر این سرویس ها به قیمتش می ارزه البته اگر میخواید از تالارتون درامد کسب کنید !

M@rteza

Registered User
لایک‌ها
515

damatajhiz

Registered User
لایک‌ها
13

chatbaran.ir

Registered User
لایک‌ها
58
درود به دوستان عزیز. من در پستهای قبلی هم عرض کردم کار تضمینی در سئو اصلا معنا نداره و نمونه کار ملاک هست.
شاید تضمین رو وقتی که یک سئو کار با روشهای فیک رنک سایتتون رو بالاببره و ویزتور زیاد بیاد اما یه دفعه گوگل شما رو بخاطرتقلب از نتایج جستجو حذف کنه و شما نتونید هیچ کاری در قبال تضمین بکنید متوجه می شید تضمین در سئو معنا نداره.
تازه کار هم واقعی باشه به دلیل تغییر قوانین گوگل و از همه مهم تر اینکه روبوتها وظیفه رنک دهی رو دارند تضمین واقعا معنا نداره.

من هم طراحی سایت رو با سئوی حرفه ای انجام می دم که از یک و نیم میلیون شروع می شه : طراحی و سئوی سه ماهه روی سایت

دو نمونه کارم :
لطفا در گوگل هر یک از کلمات ارزشمند : | لیبرتی ریزرو | خرید لیبرتی ریزرو | خریدار لیبرتی ریزرو | فروش لیبرتی ریزرو | فروشنده لیبرتی ریزرو | لیبرتی ریزرو ارزان و .. رو سرچ کنید سایت ثروت
خرید و فروش لیبرتی ریزرو Liberty Reserve
صفحه اول گوگل هست

در گوگل کلمات فرفورژه | گل نرده | مدل درب | درب حیاط | درب ویلا 3 نتیجه در صفحه اول و .... رو سرچ کنید سایت مجتمع صنعتی صانع صفحه اول گوگل هست
فرفورژه, گل نرده, حديد مطاوع, Metal Industry
آمار دیروز ورودی از موتورهای جستجوگر برای سایت صانع
Histats - Traffic Sources Search Engines > sane.asia
:| دوست عزیز این کلماتی که شما نوشتی اصلا جز کلمات کلیدی حساب نمیشن تو گوگل سرچ نمیشن که

وقتی روی کلماتی مثل اسکریپت , دانلود برنامه , اس ام اس و ... بالا اوردی بیا اینجا مطرح کن نه این کلماتی که اصلا سرچ نمیشن و روشون اصلا رقابت نیست

damatajhiz

Registered User
لایک‌ها
13
اخه رتبه اول این کلمه رو من دارم:rolleyes:

managermd

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
232
:| دوست عزیز این کلماتی که شما نوشتی اصلا جز کلمات کلیدی حساب نمیشن تو گوگل سرچ نمیشن که

وقتی روی کلماتی مثل اسکریپت , دانلود برنامه , اس ام اس و ... بالا اوردی بیا اینجا مطرح کن نه این کلماتی که اصلا سرچ نمیشن و روشون اصلا رقابت نیست

درود به شما و سپاس از پاسختون.
البته با شما موافق نیستم.
چون فکر نمی کنم اس ام اس به درد شرکتهائی که خدمات تجاری می دن بخوره !
من با توجه به ایدیتون که یک سایت تفریحی هست فکر می کنم از دید خودتون مسئله سئو رو ارزیابی می کنید . یعنی فقط کلمات مرتبط با فعالیت شما ارزش دارند.
درحالی که سایت صانع همون دو ماهه اول در بین رقباش که 5-6 سال بود سایت داشتند جلو زد ! و هنوز هم جلو هست !

- مورد دوم لیبرتی ریرزو هست که از نظر ارزش بسیار بالاست برای ایرانیانی که تحریم هستند و زیاد به لیبرتی ریزرو نیاز دارند. شاید شما لیبرتی ریزرو نیاز نداشته باشید در نتیجه براتون مهم نباشه ، اما افراد زیادی هستند نیاز هفتگی یا ماهانه دارند
http://forum.persiantools.com/t115970-page302.html

- دوست من کلمات کلیدی تجاری عموما با ارزش تر از کلمات کلیدی تفریحی هستند. باور نمی کنید ؟
مثال آیا شما می آئید برای سئوی سایت تفریحی 4-5 میلیون بدید ؟

patteerr2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
84
با سلام خدمت دوستان .

به یک سئوکار حرفه ای برای سئوی یک سایت HTML که خلاصه اش یک ایندکس ساده هست نیازمندیم که البته سایت وضعیت خوبی داره و روزانه حداقل بین 150-200 ورودی از گوگل داره که بعضا به 400-500 هم رسیده . با اکثر کلمات در صفحه اول گوگل هستیم ولی گفتیم یک سئوکار حرفه ای بدیم سایت رو تا ایراداتش رو رفع کنه و وضعیتمون بهتر از قبل بشه . کسی که کار رو قبول میکنه باید صد در صد تضمین کنه که در صورتی که وضعیت بعد از مهلتی که خودشون تعیین می کنند به حد نصابی که باز خودشون تعیین می کنند نرسه پول رو بازگشت بده .

آدرس سایت و سایر توافقات در پیغام خصوصی

ارادتمند تمامی دوستان عزیز .

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
خیلی هم خوب...

milijj

Registered User
لایک‌ها
211
از دوستان کسی خواست برای بهینه سازی و سئو بنده هستم با قرار داد و در ضمن در صورت عدم نتیجه کل مبلغ شما عودت داده میشه

هزینه هم بستگی به تعداد کلمات و میزان رقابتی بودن اون ها داره

نمونه کار هم دارم

از دوستان هر کس خواست پخ بده بم

بالا