برگزیده های پرشین تولز

*** فروش کیف های چرم دست دوز موبایل با کیفیت عالی و قیمت مناسب ***

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
بله درسته ... پیشتاز کردین ؟

سلام /کیف رسید دستم واقعااااااا عالیه .... ممنون از خانم صالحی کارشون حرف نداره ...حلال کنید خیلی مدل عوض کردم و اذیت کردم .

سلام - خوب خدا رو شکر که مورد پسند بوده - خواهش میکنم. زنده باشید.

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
سلام. کیف رودوشی چرم زنانه ( اشپالت سورمه ای ) - سفارش تعداد بالا پذیرفته میشود ( قابل توجه فروشندگان و مغازه داران )

IMG_4083-2.jpgIMG_4084-2.jpg

freedownload.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا برای منم چندین روزه رسیده دستم وقت نکردم اطلاع بدم. مرسی فوق العـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاده راضی ام ازش. مرسی از آقا و خانم صالحی دست جفتتون درد نکنه. انشالله برکت داشته باشه کارتون. حرف نداشت. ممنون :lol:

drpc

Registered User
لایک‌ها
274
سلام
بخشید براتون امکان داره یک کیف دخترانه برای گوشی lg optimus 4x تهیه کنید برام
در ضمن براتون امکانش هست که عکسی از روبات والی wall-e هم روش چاپ کنید یا بندازید

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
بخشید براتون امکان داره یک کیف دخترانه برای گوشی lg optimus 4x تهیه کنید برام
در ضمن براتون امکانش هست که عکسی از روبات والی wall-e هم روش چاپ کنید یا بندازید
سلام. کیف اوکی هستش - برای سفارشش پیغام حصوصی بزنید تا مبلغ هماهنگ بشه و آدرس دریافت بشه ) بابت اون تصویر نمیشه روی چرم عکسی که گفتید رو بزاریم. اگر دیدید جایی طرحی یا مارکی به صورت حک شده روی کاری انجام شده است - فوم بوده نه چرم. ( فوم پلاستیک هست شبیه چرم - همون چیزی که میریم بازار و به اسم چرم میفروشن )
اگر

سلام دوست عزیز

این مدل کیف رو دوشیو میخوام . لطفا هزینشو واسم ارسال کنید .ممنونم

مشاهده پیوست 220276

سلام.
لطفا نام و نام خانوادگی و شماره تماستون رو پیغام خصوصی کنید برای استعلام قیمت و بقیه توضیحات.

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
سفارش آقای نیازی ( shahab1985 ) - مبارکشون باشه ...

IMG_4182-2.jpgIMG_4185-2.jpg

دلريخته

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باز هم سلام! :)

الان خيلي خوشحالم چون كيف موبايلم رسيد دستم و همونجوري هم شده كه خواسته بودم! خيلي ممنونم از هر دو تون آقا و خانم صالحي! راستي خانم صالحي، دستتون درد نكنه و يه بار ديگه هم تشكر مخصوص مي كنم چون ثابت كردين ميشه بهتون اعتماد كرد.

:( الان تازه ياد گرفتم چه جوري امتياز بدم ولي چه فايده چون بهم اجازه نداد: you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons

:(

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
سلام دوست عزیز.خوشحالم که راضی هستید.مبارکتون باشه.منتظر سفارشات جدید شما هستیم.

باز هم سلام! :)

الان خيلي خوشحالم چون كيف موبايلم رسيد دستم و همونجوري هم شده كه خواسته بودم! خيلي ممنونم از هر دو تون آقا و خانم صالحي! راستي خانم صالحي، دستتون درد نكنه و يه بار ديگه هم تشكر مخصوص مي كنم چون ثابت كردين ميشه بهتون اعتماد كرد.

:( الان تازه ياد گرفتم چه جوري امتياز بدم ولي چه فايده چون بهم اجازه نداد: you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons

:(

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
سلام

جناب من مجدد مزاحم شدم خدمت شما .

یک عدد کیف میخام برای اینکه جعبه سیگار توش بزارم . میخام رنگ چرمش هم قرمز باشه یا جیگیری !

باید حتما اندازه بدم خدمت شما ؟

ممنون

دلريخته

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز.خوشحالم که راضی هستید.مبارکتون باشه.منتظر سفارشات جدید شما هستیم.

خيلي ممنونم. والله اين كارهاي خانمتون انقدر خوشگله كه فكر كنم باز دوباره يه عكس ميذارين هوس مي كنم بيام سفارش بدم! راستي اگه مرتب عكس كارهاي ايشون رو بذارين مشتريهاتون بيشتر ميشه. مثل من كه از همين عكسهابه فكر افتادم بيام سفارش بدم.

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
سلام دوست عزیز.خوشحالم که دوباره به تاپیک ما سر زدید.بله لطفا سایز جعبه رو بدید.در مورد رنگ هم طبق سفارش شما انجام میشه.

سلام

جناب من مجدد مزاحم شدم خدمت شما .

یک عدد کیف میخام برای اینکه جعبه سیگار توش بزارم . میخام رنگ چرمش هم قرمز باشه یا جیگیری !

باید حتما اندازه بدم خدمت شما ؟

ممنون

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
پست اول ویرایش شد - نمونه کار ها به صورت لینک قرار داده شد تا همه مجبور نباشند همه صفحات رو مرور کنند برای دیدن نمونه کارهای سفارش داده شده.

<< مژده : انشالله ( 5 آبان 1391 ) تاپیک جدیدی مبنی بر سفارشات کیف های اداری ایجاد خواهد شد و میتوانید با قیمتی بسیار ارزان به نسبت بازار کیف اداری خود را به سلیقه شخصی سفارش دهید >>

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4

pryousefi

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
من یه همچین چیزی واسه ورقام میخوام
دو دست ورق توی یک کیف

20122122135333272.jpg

بعد روی جلد چرم این لوگوی لیورپول حک شده باشه

چرمش هم قرمز باشه

شدنیه؟

liverpool-logo.png

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
کیف پول جیبی مردانه با چرم بزی
سفارش آقای بختیاری امروز ارسال شد
کد رهگیری 43655033511101627401

IMG_4240.jpg

IMG_4245.JPG

ali0-100

Registered User
لایک‌ها
261
اقایه صالحی واقعا کارتون یکه یکه اصلاخیلی قشنگ شده شما و همسرتون یه پا ستاد مبارزه با اجناس چینی هستید امیدوارم تو همه مراحل زندگی موفق باشید

اقا صالحی کیف همین الان رسید عالی بود واقعا شاهکاره

Last edited:
بالا