برگزیده های پرشین تولز

*** فروش کیف های چرم دست دوز موبایل با کیفیت عالی و قیمت مناسب ***

esinig

Registered User
لایک‌ها
654
پ خ شده براتون.
دوستان ممنونم بابت سفارشاشون . اکثرا به صورت پیغام خصوصی ارسال میشه برامون که جا داره از همه شما تشکر کنم. 4 کیف ( دو کیف موبایل و دو کیف پول ) آقای نیک اندیش فردا یا پس فردا براشون ارسال میشه. تشکر
-------------------------------------------
سپاس فراوان آقای صالحی عزیز
واقعا نمیشه این هنر رو با چیزی جبران کرد
بی صبرانه منتظرم
آدرس رو هم پخ میکنم دیگه هر امری بود شما دستور بدین

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
ممنون جناب نیک اندیش - با توجه به اینکه ادرس رو دیروز لطف کردید - فردا شنبه براتون ارسال میشه. این ست زیر برای کار زنانه که سفارش داده بودید هستش ...
سفارش بقیه دوستان هم در دست انجامه .... تشکر از لطفشون و صبوریشون ...

IMG_4143-2.jpg

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
خیلی عالی به خودتون و همسرتون تبریک منم اگه بشه یه سفارش داشتم برای ایفون 4 اس مشکی یه کیف میخواستم ولی وسطش اگه میشه ارم فرور رو بزارید جای اپل میشه ؟ و چیزی که خیلی مهمه براممن چرم طبیعی نمیخوام چرم مصنوعی باشه لطفا دوستندارم برای کیف من حیونی کشته بشه
ببخشید اعتقاد شخصی خودمه یکم حساسم رو یه سری چیزا قیمت حدودی هم بهمبگید به توافق میرسیم رنگش هم با توجه به خوش سلیقه بودن خانوم ها میسپرم همسرتون ایفونم مشکی رنگ هست

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
خیلی عالی به خودتون و همسرتون تبریک منم اگه بشه یه سفارش داشتم برای ایفون 4 اس مشکی یه کیف میخواستم ولی وسطش اگه میشه ارم فرور رو بزارید جای اپل میشه ؟ و چیزی که خیلی مهمه براممن چرم طبیعی نمیخوام چرم مصنوعی باشه لطفا دوستندارم برای کیف من حیونی کشته بشه
ببخشید اعتقاد شخصی خودمه یکم حساسم رو یه سری چیزا قیمت حدودی هم بهمبگید به توافق میرسیم رنگش هم با توجه به خوش سلیقه بودن خانوم ها میسپرم همسرتون ایفونم مشکی رنگ هست
سلام. ممنون از لطفتون - پ.خ شد براتون

کارشون حرف نداره ...
لطف دارید ... اگر سفارشی دارید بفرمایید.

freedownload.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا ما با دیدن عکس ها هی له له میزنیم. پس برای ما کی حاضر میشه :دی ما بس نشستیم مامور پست و بقل کنیم سفارش و بگیریم :دی خلاصه ما رو دریابید.:lol:

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
سفارش آقای مرادی ( amir255 ) آماده ارسال هست , گوشیشون Galaxy S2 هستش که این مدل کیف رو سفارش دادن .

IMG_4147-2.jpg
IMG_4146-2.jpg

آقا ما با دیدن عکس ها هی له له میزنیم. پس برای ما کی حاضر میشه :دی ما بس نشستیم مامور پست و بقل کنیم سفارش و بگیریم :دی خلاصه ما رو دریابید.:lol:

به روی چشم - دوستان لطف داشتند سفارشات زیاد بوده ...

جا سوئیچی چرم چی دارید؟؟؟

سلام دوست عزیز.
والا تا الن جاسوئیچی ها اشانتیون کارا بوده ... حالا شما اگر کار سفارشی دارید میتونید ارائه بدید براتون ساخته بشه.

Amir255

Registered User
لایک‌ها
211
سفارش آقای مرادی ( amir255 ) آماده ارسال هست , گوشیشون Galaxy S2 هستش که این مدل کیف رو سفارش دادن .

بسیار عالی شده دست گلتون درد نکنه واقعا"

ازون مهمتر اینکه تازه خواستم پیغام بدم سفارش من شروع شده یا نه که با دیدن کار تکمیل شده شدیدا" سورپرایز شدم:D

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
سفارش آقایان مرادی amir255 - و آقای نیک اندیش esinig ارسال شد.
کد رهگیری بسته پستی جناب مرادی : 43655039911101576226
کد رهگیری بسته پستی جناب نیک اندیش : 43655064711101576109

بسیار عالی شده دست گلتون درد نکنه واقعا"

ازون مهمتر اینکه تازه خواستم پیغام بدم سفارش من شروع شده یا نه که با دیدن کار تکمیل شده شدیدا" سورپرایز شدم:D

سلام. خوشحالم که راضی هستید - ان شالله شروع فعالیتهای بعدی باشه.

ست کیف پول مردانه چرم جیبی و کیف موبایل با چرم بزی عسلی ( + سر سوئیچی اشانتیون :دی ) سفارش آقای نیک اندیش.

IMG_4149-2.jpgIMG_4150-2.jpg

esinig

Registered User
لایک‌ها
654
بخدا نمیدونم چطور تشکر کنم
واقعا دست گل جفتتون از طلا..به شدت منتظرم که برسن دستم ایشالا همینجور پر شور و پر انرژی به کارتون ادامه بدین و خداوندگار همینجور به روزیتون و محبتتون اضافه کنه
دنیا دنیا سپاس

sepehr5768

Registered User
لایک‌ها
56
جناب صالحی واریز کردم!انشاا... توکارتون موفقیت و خیر و برکت روز افزون داشته باشین

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
جناب صالحی واریز کردم!انشاا... توکارتون موفقیت و خیر و برکت روز افزون داشته باشین
سلام. بله ممنون - فردا انشالله ارسال میشه و آخر شب هم تصویرشو میزاریم...

atrin.shz

Registered User
لایک‌ها
1
سلام قربان ! خسته نباشید ! احسنت هم به خودتون و هم به همسر هنرمندتون ! عزیز بنده یک کیف پول کتی + یک کیف ایفون 3G S که البته میخوام به همراه بک کاورش توش قرار بگیره + یک دستبند چرم که چرم و طراحی همه از یک نوع باشه میخواستم . . .
هزینش که البته به هیچ عنوان جوابگوی زحمت والای شما نخواهد بود رو لطف میکنید پیام کنید ؟
راستی بنده افتخار همشهری بودن با شما رو دارم و شیراز هستم . . .

بالا