برگزیده های پرشین تولز

کمک فتوشاپی

moalem1

Registered User
لایک‌ها
23
سلام من چند تا مشکل ارم منون میشم کمکم کنید*اول این که تصور زیر ببنیدCapture.PNGمیخاستم بدونم از چه استایل استفاده کرده که این قدر قشنگ شده اگر هم از استایل استفاده نکرده ممنون میشه اموزش بدین چه جوریکی بسازم*** و دوم این که میخاستم بونم تصاویر را چکونه میشه سایه دار کرد منظور سایه داخلی هست یکی یک تصور که انداختیم داخل یک صفحه سفید چگونه دورش سایه دار کنم یعنی یکمی دورش مشکی بشه***و سوم ممنون میشم جواببم بدید چون خیلی واجب هست

moalem1

Registered User
لایک‌ها
23
کسی نیست یاد ما بده خیلی بخش گرافیکی انجمن ضعیفه

Graph

Registered User
لایک‌ها
6
کسی نیست یاد ما بده خیلی بخش گرافیکی انجمن ضعیفه
طراح كه ماشالا زياده،اما انتقال تجربيات نميكنن.(از نظر بنده)منم اگر كمكي از دستم بر بياد ، دريغ نميكنم.استايل كدوم تصوير؟ استايل متنش؟

Dr.Hamid

Registered User
لایک‌ها
73
متن با استفاده از بخش گرادیانت فتوشاپ درست شده
رنگ سفید "fff" و دو رنگ خاکستری کم رنگ "cccccc" و یک رنگ خاکستری با درجه رنگی بیشتر از رنگ خاکستری قبلی "b2b2b2"
دیگه با استفاده از توانایی و تجربه خودتون باید ای سه رنگ رو ادغام کنید .و بهش زاویه بدید تا مثل این شکل بشه.
در مورد سایه دار کردن اگه منظورتون shadow هست که روی عکس دو بار کلیک کنید تا پنجره layer style باز بشه ، دو بخش اول idrop , inner مربوط به ایجاد سایه داخلی و خارجی هست
و بخش آخر stroke هست که میتونید دور شیء خط قرار بدید.
موفق باشید

rasoulbarazandeh

Registered User
لایک‌ها
120
اول متن رو نوشته که فکر کنم فونت b yekan هستش بعد خودم امتحان نکردم ولی چند تا راه هست شاید بشه:

1-بعد نوشتن از leyer style گردایانت بهش بدین.
2-بعد نوشتن و مشخص کردن رنگ یک شیپ روش بکشین و ctrl+t رو فشار بدین کمی زاویه اش رو تغیر بدین و رنگش رو به رنگ بک گراند تغیر بدین و شفافیت شیپ رو روی 10 تا 20 درصد امتحان کنید کدوم خوب میشه.
3- از drop shadaw استفاده کنید.

اما برای بک گراندش هم یک صفحه 8*8 ترانسپرت باز کنید و بعد طبق رنگ های بک گراند با pencil tool رنگ آمیزیش کنید و از گزینه ادیت به عنوان پترن ذخیره کنیدش و بعد همون پترن رو برای بک گراند استفاده کنید.

Graph

Registered User
لایک‌ها
6
اول متن رو نوشته که فکر کنم فونت b yekan هستش بعد خودم امتحان نکردم ولی چند تا راه هست شاید بشه:

2-بعد نوشتن و مشخص کردن رنگ یک شیپ روش بکشین و ctrl+t رو فشار بدین کمی زاویه اش رو تغیر بدین و رنگش رو به رنگ بک گراند تغیر بدین و شفافیت شیپ رو روی 10 تا 20 درصد امتحان کنید کدوم خوب میشه.

اما برای بک گراندش هم یک صفحه 8*8 ترانسپرت باز کنید و بعد طبق رنگ های بک گراند با pencil tool رنگ آمیزیش کنید و از گزینه ادیت به عنوان پترن ذخیره کنیدش و بعد همون پترن رو برای بک گراند استفاده کنید.

رنگ سفید "fff" و دو رنگ خاکستری کم رنگ "cccccc" و یک رنگ خاکستری با درجه رنگی بیشتر از رنگ خاکستری قبلی "b2b2b2"
دیگه با استفاده از توانایی و تجربه خودتون باید ای سه رنگ رو ادغام کنید .و بهش زاویه بدید تا مثل این شکل بشه.
در مورد سایه دار کردن اگه منظورتون shadow هست که روی عکس دو بار کلیک کنید تا پنجره layer style باز بشه ، دو بخش اول idrop , inner مربوط به ایجاد سایه داخلی و خارجی هست
موفق باشید

بکگراندش پترن هست + رنگ مشکی + براش + متن = طرح نهایی

معلم ديديد طراح و اين كاره تو اين انجمن زياده.

دوستان تشكر، حضور پر رنگي داشتيد.

موفق باشيد
يا علي

moalem1

Registered User
لایک‌ها
23
طراح كه ماشالا زياده،اما انتقال تجربيات نميكنن.(از نظر بنده)منم اگر كمكي از دستم بر بياد ، دريغ نميكنم.استايل كدوم تصوير؟ استايل متنش؟

اره استایل متنش ممنون میشم بهم بدید

moalem1

Registered User
لایک‌ها
23
موفق باشید

یک دنیا ممنون حمید جان وا قعا خیلی بهم کمک کردی ولی من یکمک طراحی گرافیکم خوب نیست میتونی واسم یک کلاس بزاری از طرق یاهو هزینه اش هم هر چیز شد بهت میدم

moalem1

Registered User
لایک‌ها
23

اقا از شما هم ممنون ولی من هر کاری کردم نمیشه از گردانیت در متن استفاده کرد باید چه کار کرد
و بعد برای ترکیب رنگ ها باید چه کار کنم
و بعدش برای براق کردن متن باید چه کار کرد
ممنون میشم پاسخ سئوالاتم بدید

Graph

Registered User
لایک‌ها
6
در Layer Style ميتونيد براق هم بكنيد.

Outer Glow
Inner Glow

فایل های ضمیمه

• 2.gif
    2.gif
    43.2 KB · نمایش ها: 31
  • 1.gif
    1.gif
    14.9 KB · نمایش ها: 30

moalem1

Registered User
لایک‌ها
23
ممنون خیلی بتون زحمت دادم فقط برای این که چند تا رنک را با هم ترکیب کنم باید چه کار کرد

moalem1

Registered User
لایک‌ها
23
بعد دوستان شرمنده من میخاستم بنر فلش داخل فتوشاپ 6 طراحی بسازم ولی انگار داخا منو ویندوز گزینه انمیشن نبود میخاستم ببیم عوض شده یا نه
ممنون میشم کمکم کنید
01445.JPG
Capture.JPG

Graph

Registered User
لایک‌ها
6
بعد دوستان شرمنده من میخاستم بنر فلش داخل فتوشاپ 6 طراحی بسازم ولی انگار داخا منو ویندوز گزینه انمیشن نبود میخاستم ببیم عوض شده یا نه
ممنون میشم کمکم کنید

داخل فتوشاپ مگه ميشه بنر فلش ساخت؟ !!!!!!!!!

نميدونم مشكلش از چيه.

من فتوشاپ CS5 دارم توش هست.

فكر ميكنم بايد از طراح ها بپرسي.

moalem1

Registered User
لایک‌ها
23
داخل فتوشاپ مگه ميشه بنر فلش ساخت؟ !!!!!!!!!

نميدونم مشكلش از چيه.

من فتوشاپ CS5 دارم توش هست.

فكر ميكنم بايد از طراح ها بپرسي.

lمنظورم همون بنر گیف هست داخل تصور نگاه کنید اما من داخا منو ویندوز گزینه انمیش ندارم

rasoulbarazandeh

Registered User
لایک‌ها
120
من خودم از رو همین طرح با همون توضیحاتی که دادم زدم به این شکل که:
ابتدا بک گراند رو طراحی کردم و بعد با استفاده از فونت بی یکان متن رو نوشتم و رنگش رو به نقره ای تغیر دادم بعد بلدینگ اپشن رو آوردم و با گرداینت (همون ترکیب رنگ) از نوع redial با زاویه 30 درجه دادم و بعد اوکی کردم و با کلید میانبر u گزینه شیپ تول رو انتخاب و یک شیپ به مقدار نصف اون متن کشیدم و رنگ شیپ رو به رنگ بک گراند تغیر دادم و بعد opacity رو آوردم رو 10% و با کلید ترکیبی ctrl+t شیپ رو انتخاب و کمی چرخوندمش و استایل متن به همین راحتی درست شد.

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
lمنظورم همون بنر گیف هست داخل تصور نگاه کنید اما من داخا منو ویندوز گزینه انمیش ندارم

timeline رو فعال کنید همون animation قدیم هست(اسمشو نگاه نکنید frames هستش )

بالا