برگزیده های پرشین تولز

لطفا در مورد راه اندازی یک کارگاه تولیدی نظر بدید

saman 99

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
من 10 سال تولید کننده نایلون و نایلکس بودم
تا اینکه سال پیش جمع کردم و ملک رو که شامل 500 متر سوله و 80 متر مغازه واقع در یه شهرک صنعتی هست رو دادم اجاره.
از اونجا که دیوانه ام و از تولید خوشم میاد میخوام باز خودم کار کنم.
مستاجر من مصنوعات لترون و ام دی اف مثل سرویس خواب و میز lcd و دراور و ... میسازه که با توجه به حجم فروشش حدسص میزنم درآمد بالائی داره.
خودم میتونم تا 100 میلیون نقد و مقداری وام جور کنم
به نظرتون با توجه به امکاناتم چه کاری مناسب تره؟

افتک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
147
همون کاری که مستاجرت انجام میده.:D
100 میلیون برای کار صنعتی مناسب نیست. باید کارگاهی بزنی که مشتری محصولاتش مردم عادی باشن، بهترین مورد همین سرویس چوب و ایناست

saman 99

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
همون کاری که مستاجرت انجام میده.:D
100 میلیون برای کار صنعتی مناسب نیست. باید کارگاهی بزنی که مشتری محصولاتش مردم عادی باشن، بهترین مورد همین سرویس چوب و ایناست

منظورتون اینه که با این امکانات همین کاری که مستاجرم انجام میده مناسبه؟

saman 99

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
میتونم بپرسم چرا جمع کردین چون من تازه میخوام درگیرش بشم
تولید نایلون و استرچ فیلم
دستگاهاتون چی شد؟
مهارت تو همین رشته دارین؟

جمع کردم چون:
1_تو شهرستان ما نیروی ماهر و کاری پیدا نمیشه
2_خیلی از کارخونه هایی که واسشون سفارشی جنس میزدم ورشکست شدن
3_سرمایه زیاد میخواد مخصوصا اگه بخوای دستگاه های خوب بخری و سودش نسبت به سرمایه کمه.
4_من چند سال سهمیه مواد از پتروشیمی میگرفتم اما الان باید از بورس بخری

افتک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
147
منظورتون اینه که با این امکانات همین کاری که مستاجرم انجام میده مناسبه؟

بله دقیقا

به نظر من شغل مناسب سرمایه و امکانات شما ، یک شغل کارگاهی جمع و جوره که تولید صنعتی هم نباشه . یعنی سیستم کار ،دستگاه با کارگر ساده نباشه. کارگر متخصص درگیر باشه که ارزش افزوده به کار بده. نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه . اما با این تفاصیل ، کار مبل و چوب و کابینت در الویته. تراشکاری صنعتی و ساخت در ضد سرقت و پنجره و تولیدی پوشاک و اینا هم در الویتهای بعدیه .همه اینا به نظر من البته:D

TLSD

Registered User
لایک‌ها
34
ببین شما به قول خودت ده سال تو کار نایلون و ... بودی و بجای اینکه بعد از این همه سال تبدیل شی به یه قطبی توی این صنعت ، مجبور شدی به دلایلی که گفتی ببوسی بذاری کنار و به اجاره ای که میگیری اکتفا کنی. به نظر من قبل از شروع هرکاری باید همه ی جوانب رو بررسی کرد با توجه به اینکه به سرت زده وارد کسب و کاری بشی که تخصص خودت نیست به این توجه کن که صد میلیون تومن پول در خطره.
biggrinsmiley.gif
کسی رو میشناسم که می خواست تون آپ بزنه بدجوری توی کله اش افتاده بود که سود داره و از این حرفها. تنها زرنگی که کرد این بود که قبلش رفت یکی از این شرکتهایی که مشاور سرمایه گذاری میدن و با اونها صحبت کرد. خیلی اطلاع زیادی در این مورد ندارم که چطوری شرایط رو براش تحلیل کردن فقط می دونم ترکوندن بطور کل منصرف شد انگار زده لوازم پزشکی و بیمارستانی. از خوب شدن وضعش همین بس که خونه اش رو عوض کرده. به نظر من قبل از هر سرمایه گذاری و شروع کسب و کاری آدم یه مشاوره بره بد نیست. من که خودم پول کافی برای کار ندارم ولی اگر یه روزی به حول و قوه الهی از آسمون پول بارید حتما همون کاری که اون کرد رو می کنم. روی حدس و گمان و چی به نظر خوب میاد ، پولم رو به خطر نمیندازم.
biggrinsmiley.gif

mohammadali19

Registered User
لایک‌ها
119
ببین شما به قول خودت ده سال تو کار نایلون و ... بودی و بجای اینکه بعد از این همه سال تبدیل شی به یه قطبی توی این صنعت ، مجبور شدی به دلایلی که گفتی ببوسی بذاری کنار و به اجاره ای که میگیری اکتفا کنی. به نظر من قبل از شروع هرکاری باید همه ی جوانب رو بررسی کرد با توجه به اینکه به سرت زده وارد کسب و کاری بشی که تخصص خودت نیست به این توجه کن که صد میلیون تومن پول در خطره.
biggrinsmiley.gif
کسی رو میشناسم که می خواست تون آپ بزنه بدجوری توی کله اش افتاده بود که سود داره و از این حرفها. تنها زرنگی که کرد این بود که قبلش رفت یکی از این شرکتهایی که مشاور سرمایه گذاری میدن و با اونها صحبت کرد. خیلی اطلاع زیادی در این مورد ندارم که چطوری شرایط رو براش تحلیل کردن فقط می دونم ترکوندن بطور کل منصرف شد انگار زده لوازم پزشکی و بیمارستانی. از خوب شدن وضعش همین بس که خونه اش رو عوض کرده. به نظر من قبل از هر سرمایه گذاری و شروع کسب و کاری آدم یه مشاوره بره بد نیست. من که خودم پول کافی برای کار ندارم ولی اگر یه روزی به حول و قوه الهی از آسمون پول بارید حتما همون کاری که اون کرد رو می کنم. روی حدس و گمان و چی به نظر خوب میاد ، پولم رو به خطر نمیندازم.
biggrinsmiley.gif

سلام
اسم اون شركت مشاوره چي بود؟

TLSD

Registered User
لایک‌ها
34
سلام
اسم اون شركت مشاوره چي بود؟

والا محمدعلی جان کارتشونو دارم اسمش شرکت پارمیر . اگر خواستی بگو تا آدرس سایت و شمارشونو پیام خصوصی کنم برات. اگر بگم اینجا تبلیغ میشه بزرگواران ناراحت میشن.:D

a162

Registered User
لایک‌ها
291
اقا دستگاه گرانول چطوره؟
شما الان از بازارش خبر داری؟
یه دستگاهی که بدون کندور ، نایلون رو گرانول کنه و ساعتی 200 کیلو کار بده
به نظرت چطوره؟
فقد هم نقدی کار کنی

mousavisepehr

Registered User
لایک‌ها
114
کار خیلی خوبیه
ولی قبل از همه بایستی همه چیز مورد محاسبه دقیق و کامل قرار بگیره ... راه اندازی کسب و کار با حدس و گمان های بی پایه نتیجه نمی ده
میتونم بپرسم چرا جمع کردین چون من تازه میخوام درگیرش بشم
تولید نایلون و استرچ فیلم
دستگاهاتون چی شد؟
مهارت تو همین رشته دارین؟

eman12

Registered User
لایک‌ها
331
بفرست دوست گرامي

سلام آقا محمد جان.

شما بالاخره با اون شرکته صلاح مشورت کردید؟ تونستن هیچ کمکی بکنن؟ این رو از این جهت میگم که بنده هم دارم شرکت ثبت میکنم و بدم نمیاد که از مشورت کاردانها استفاده کنم.
در رابطه با بحثی هم که دوستمون جناب TLSD گرامی در رابطه با تجهیزات پزشکی و پتانسیلش داشتن فکر کنم دوست خوبمون جناب افتک بتونن راهنمایی کنن و درست یت نادرست بودن این موضوع رو بیان کنن (ایشون هم مثل شما انسان بسیار شریفی هستند).

مرسی

TLSD

Registered User
لایک‌ها
34
کار خیلی خوبیه
ولی قبل از همه بایستی همه چیز مورد محاسبه دقیق و کامل قرار بگیره ... راه اندازی کسب و کار با حدس و گمان های بی پایه نتیجه نمی ده

همینطوره ! محاسبه و بررسی همه چیز ! حتی به نظرم انگیزه ها ، توانایی ها و انتظارات فرد ! ولی خب اینم بگما، تحلیل کار ساده ای نیست!

TLSD

Registered User
لایک‌ها
34
یکی از نکات دیگه که پرداختن بهش خیلی مهمه اینه که انگیزه ها و خواسته هامون مشخص باشه. صرف اینکه فلان چیز رو می خوام منظور نیست. باید توانایی ها و طرفیتهای موجود بررسی بشه.

niazpayam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
شما از کجا هستی اگر در استان همدانی بیا با هم شریک شیم البته جا و سرمایه از شما پی گیری ها اکثرا با من :)

اگر از همدانی بخبر

saeed20.j

Registered User
لایک‌ها
27
یکی از نکات دیگه که پرداختن بهش خیلی مهمه اینه که انگیزه ها و خواسته هامون مشخص باشه. صرف اینکه فلان چیز رو می خوام منظور نیست. باید توانایی ها و طرفیتهای موجود بررسی بشه.

دادا ادرس این شرکت مشاوره سایت و تلشو هم برا من بفرست

بالا