برگزیده های پرشین تولز

آيا رايتل ارزش خريد دارد؟-نقد و بررسي رايتل

pesaremeshki

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من جند وقت بود میخواستم بگیرم الان مطلب شما رو خوندم یکی نوشتم هرچه بادا باد :rolleyes:

farahabad

Registered User
لایک‌ها
145
دوسته گلم اون دوستمون هم درست گفتن عزیز ولی خب بسته هاش رو همین گذاشتند دیگه
به نظر شما 2گیگ 10 هزار تومن با اون سرعت دزدی نیست؟

نه دزدی نیست چون ایرانسل داره صد و یک جور سرویس مختلف ارایه میده که یکیش به قول شما بسته 2 گیگ ماهیانه با قیمت 10 تومن هست. و کاربر میتونه هر کدام رو که مناسبش هست تهیه کنه از وایمکس بگیر تا بسته های جی پی ار اس و غیره... در کل مقایسه کردن این دو اپراتور با هم کار بسیار اشتباهی هست. از حق نگذریم ایرانسل خدمت زیادی به مردم ایران کرده.با تعریف کردن یا بدگویی کردن من هیچ چیزی تغییر نمیکنه.چون مردم خودشون دارن میبینن.زمانی که ایرانسل به بازار اومد .همراه اول بابت نمایشگر شماره تماس گیرنده ماهی 1000 تومن داخل قبض اضافه میکرد!!! یا مثلا طرف 1 میلیون و پانصد هزار تومن پول خط داده بود بخاطر 5 هزار تومان بدهی سیم کارتشو قطع میکردن و باید 5 هزار بیشتر پرداخت میکرد تا وصلش کنن. و و و

Last edited:

mamalmal

Registered User
لایک‌ها
192
نه دزدی نیست چون ایرانسل داره ص و یک جور سورویس مختلف ارایه میده که یکیش به قول شما بسته 2 گیگ ماهیانه با قیمت 10 تومن هست. و کاربر میتونه هر کدام رو که مناسبش هست تهیه کنه از وایمکس بگیر تا بسته های جی پی ار اس و غیره... در کل مقایسه کردن این دو اپراتور با هم کار بسیار اشتباهی هست. از حق نگذریم ایرانسل خدمت زیادی به مردم ایران کرده.با تعریف کردن یا بدگویی کردن من هیچ چیزی تغییر نمیکنه.چون مردم خودشون دارن میبینن.زمانی که ایرانسل به بازار اومد .همراه اول بابت نمایشگر شماره تماس گیرنده ماهی 1000 تومن داخل قبض اضافه میکرد!!! یا مثلا طرف 1 میلیون و پانصد هزار تومن پول خط داده بود بخاطر 5 هزار تومان بدهی سیم کارتشو قطع میکردن و باید 5 هزار بیشتر پرداخت میکرد تا وصلش کنن. و و و
دوسته من هیچکی منکر خوب بودن ایرانسل نمیشه
اما نی چه حرفیه میزنی که چون سرویسای دیگه میده هزینش خوبه!
ما داریم در مورد بسته های انترنتی و هزینش حرف میزنیم دوسته گلم مگه شما یه بسته 2 گیگ میخری طرح قرمزت هم فعال میکنه ؟
در هر صورت به قول شما اشتباه این دو شرکت رو با هم مقایسه کرد کسی منکر تنوع امککانات ایرانسل نمیشه اما چه بخواین نخواین اینترنت رایتل خیلی خیل بهتر و به صرفه تر از ایرانسل!
یا علی

farahabad

Registered User
لایک‌ها
145
دوسته من هیچکی منکر خوب بودن ایرانسل نمیشه
اما نی چه حرفیه میزنی که چون سرویسای دیگه میده هزینش خوبه!
ما داریم در مورد بسته های انترنتی و هزینش حرف میزنیم دوسته گلم مگه شما یه بسته 2 گیگ میخری طرح قرمزت هم فعال میکنه ؟
در هر صورت به قول شما اشتباه این دو شرکت رو با هم مقایسه کرد کسی منکر تنوع امککانات ایرانسل نمیشه اما چه بخواین نخواین اینترنت رایتل خیلی خیل بهتر و به صرفه تر از ایرانسل!
یا علی

چون از اینترنت هیچکدام استفاده نکرده ام نظری در این باره ندارم. صحبت من کلی بود. موفق باشید

scarface666

Registered User
لایک‌ها
56
من والله میخواستم یه سیم کارت دائمی بگیرم با طرح بینهایت که 300 تومن در مجموع در میاد...اما 2دوتا4تا کردم دیدم فایده نداره....داره عوضی بازی درمیاره..شاید 1سال دیگه قیمتاش ارزون تر بشه....بعدشم تماس تصویری چیز جدیدیه ولی چیز خاصی نیس ..حالا مصلن میخوای سیبیل طرفو ببینی که چی بشه؟ایرانسل خوبه..ولی اینترنتش در حد اشغاله دیگه...سرعت دانلود باید بیشتر از 30 باشه...ولی از 10 بیشتر نیس..
به نظر من الان رایتل ارزش خرید نداره...

mamalmal

Registered User
لایک‌ها
192
من والله میخواستم یه سیم کارت دائمی بگیرم با طرح بینهایت که 300 تومن در مجموع در میاد...اما 2دوتا4تا کردم دیدم فایده نداره....داره عوضی بازی درمیاره..شاید 1سال دیگه قیمتاش ارزون تر بشه....بعدشم تماس تصویری چیز جدیدیه ولی چیز خاصی نیس ..حالا مصلن میخوای سیبیل طرفو ببینی که چی بشه؟ایرانسل خوبه..ولی اینترنتش در حد اشغاله دیگه...سرعت دانلود باید بیشتر از 30 باشه...ولی از 10 بیشتر نیس..
به نظر من الان رایتل ارزش خرید نداره...
سخت در اشتباهیی
یه اگه نت بازی یه دون اعتباریش رو بخر اگه پشیمون شدی خودم ازت میخرمش

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469
دوستی که اومده ایرانسل رو با رایتل مقایسه می کنه شدیدا در اشتباهه !

رایتل نسل جدیدی از ارتباطات رو داره ارائه میده که از هر نظر تکنولوژی برطری نسبت به رقبا داره . تو رایتل شما با یک آنتن هم می تونید تماسی شفاف داشته باشید ، می تونید با یک آنتن اینترنت بدون قطعی داشته باشید و ...

ایرانسل و سایر شرکت ها سرویس 3G ارائه نمیدن و برترین سرویس اون ها EDGE هست که سرویسی که می تونه بده به شما اینترنتی با سرعت 10-15 کیلوبایت با قطعی های فراوان و پینگ بالا 700-800 هست که در واقع هیچ استفاده ای نداره .

شما اگر از اینترنت رایتل یا سرویس های 3G استفاده کرده باشید فرق این 2 سرویس رو متوجه میشید .

تو تکنولوژی 3G شما در حالی که دارید با یکی حرف می زنید می تونید تو اینترنت دنبال مطلب باشید ، حتی اس ام اس بزنید ، ولی تو سرویس های نسل اول و دوم فقط یکی از این کارها رو در آن واحد می تونید انجام بدید .

تماس تصویری هم یکی از امکانات نسل سوم سیم کارت ها هست .

به علاوه نرخ اینترنت رایتل در شرایطی که بسته خریداری نکنید از ایرانسل و همراه اول در حال حاضر ارزونتر هست ، و اگر بسته نیز خریداری کنید باز از هر 2 اون اپراتونر ها با صرفه تر هست ، من به شخصه کسی ندیدم اینترنت ایرانسل یا همراه اول داشته باشه از اون 2 گیگابایت استفاده کرده باشه ( دست خودش نیست نمی تونه استفاده کنه ! ) ولی با رایتل می تونید سرعت ADSL رو تو گوشی خودتون داشته باشید .

دلیل گرونی اینترنت 3G نیز در حال حاضر ، جدید بودن این تکنولوژی در ایران و بالا بودن نرخ پهنای باند به دلایل مختلف که همه می دونن هست . شرکتی که میاد کلی سرمایه گذاری می کنه برای راه اندازی دکل ها ، سرویس ها و ... اول باید سرمایه ای که گذاشته رو از فروش به دست بیاره بعد بیاد قیمت ها رو بر اساس سود مشخصی بالا پایین کنه .

در ضمن در حال حاضر رایتل تو بعضی شهرها که یکیش شهری هست که من ساکن هستم پوشش داخلی مناسبی نداره به همین دلیل ترجیح میدم فعلا از ایرانسل استفاده کنم تا پوشش رو تکمیل کنه .

درود .

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
الان کسی که رایتل داره میتونه تو شهر ما صبحت کنه و خط میده و دکلاش هم هست ولی رایتل شهر ما رو توی لیست شهرهای تحت پوشش و ثبت نامی قرار نداده . . .

hamedesf

Registered User
لایک‌ها
117
الان کسی که رایتل داره میتونه تو شهر ما صبحت کنه و خط میده و دکلاش هم هست ولی رایتل شهر ما رو توی لیست شهرهای تحت پوشش و ثبت نامی قرار نداده . . .

میشه بگین کدوم ایالات هستین؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
ایالات خوی اوکلاهوما نیوجرسی :D

ارسال شده توسط GT-I9100 با استفاده از تپ تاک 2
من هم تا چند ماه دیگه میام شهرتون خونه بگیرم :D
رایتل الان توی ارومیه خوب کار میکنه منم بعد 15 یکی میگیرم تماس تصویری هم داره :D

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
....

......

Sent from my GT-I5500 using Tapatalk 2

tarashee

Registered User
لایک‌ها
174
آقا يه سوال :
از اينترنت ايرانسل و يا رايتل ميشه توي دبي استفاده كرد ..!!!(براي viber !!)

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

mkhr2max

Registered User
لایک‌ها
138
آقا يه سوال :

رایتل که فکر نمی کنم رومینگ بشه اونجا ...
ایرانسل می شه ؛ اما قطعا گرون تر میاد
چه کاری هستش
یه سیم کارت DU می گیرید با 60 دقیقه مکالمه و 200 پیامک و 10 گیگ اینترنت = 150 درهم

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
آقا يه سوال :

واقعا چه كاريه وقتي همه ي خيابوناش وايرلس رايگان داره؟!!!
واقعا چه كاريه؟!!!!

tarashee

Registered User
لایک‌ها
174
واقعا چه كاريه وقتي همه ي خيابوناش وايرلس رايگان داره؟!!!
واقعا چه كاريه؟!!!!

واقعاً !!!!
من اطلاع نداشتم !!!!
ميخواستم از اين بسته ي ١٠ گيگ ايرانسل بگيرم كه ١٠ تومنه !!
مطمءنيد wifi رايگان داره ؟!!!
دوستمونم كه گفتن سيمكارت du برام به صرفه نيست ١٥٠ هزار تومن سيمكارت بگيرم !!!!

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
واقعاً !!!!
من اطلاع نداشتم !!!!
ميخواستم از اين بسته ي ١٠ گيگ ايرانسل بگيرم كه ١٠ تومنه !!
مطمءنيد wifi رايگان داره ؟!!!
دوستمونم كه گفتن سيمكارت du برام به صرفه نيست ١٥٠ هزار تومن سيمكارت بگيرم !!!!

راستش دبي نرفتم صد در صد مطمين نيستم ولي تركيه بود
حتي خيابون هاي باكو هم پر بود از وايرلس رايگان
يه تاپيك بزنيد دقيق بپرسيد از كسايي كه رفتن
به شخصه 70 درصد فك ميكنم وايرلس باشه

Last edited:

YosefFaraji

Registered User
لایک‌ها
1,434

توی شهر ماهم همینجوریه.توی کل شهرآنتن میده ولی توی سایت رایتل نیست.

بالا