برگزیده های پرشین تولز

ارسال بازدید هدفمند برای سایت های اس ام اس

matinpf

Registered User
لایک‌ها
11
سلام

اگر سایت اس ام اس دارید این برای شما مناسب خواهد بود !

من لینک های اخرین مطالب شما رو در وبلاگم که بازدید 19 هزار داره میزارم و به ازای هر ورودی از وبلاگم به سایت شما پول می گیرم

این نوع بازدید خیلی بهتر از پاپ است چون برای ورودی هدفمند پول می دید و بازدید کننده مدت مناسبی در سایت شما می مونه

قمیت پایه هر ورودی 5 تومن است این نوع تبلیغ به بهترین پیشنهاد واگذار خواهد شد

کد اخرین مطالب رو شما باید بدید و لینک های داخلش باید حتتما noflow باشند (قیمت بک لینک جدا است )
امار هم من وبگذر رو پیشنهاد می دم هر روز امار ورودی دیروز رو نگاه می کنیم و یاداشت

شاید در کل پیشنهاد خوبی به نظر نرسه ولی جواب میده من اخر مطالبم یک لینک از سایتی که داخل اس ام اس دارم گذاشتم باتوجه به اینکه اون لینک فقط در یک صحفه بود در یک روز حدود 40 ورودی داد
من خودم فکر می کنم اگر اخرین مطالب یک سایت اس ام اس دار گذاشته بشه بین 500 تا 2 هزار وردی بده البته فقط فکر می کنم !

Last edited:

saeid450

Registered User
لایک‌ها
65
سلام

اگر سایت اس ام اس دارید این برای شما مناسب خواهد بود !

من لینک های اخرین مطالب شما رو در وبلاگم که بازدید 19 هزار داره میزارم و به ازای هر ورودی از وبلاگم به سایت شما پول می گیرم

این نوع بازدید خیلی بهتر از پاپ است چون برای ورودی هدفمند پول می دید و بازدید کننده مدت مناسبی در سایت شما می مونه

قمیت پایه هر ورودی 5 ریال است این نوع تبلیغ به بهترین پیشنهاد واگذار خواهد شد

کد اخرین مطالب رو شما باید بدید و لینک های داخلش باید حتتما noflow باشند (قیمت بک لینک جدا است )
امار هم من وبگذر رو پیشنهاد می دم هر روز امار ورودی دیروز رو نگاه می کنیم و یاداشت

شاید در کل پیشنهاد خوبی به نظر نرسه ولی جواب میده من اخر مطالبم یک لینک از سایتی که داخل اس ام اس دارم گذاشتم باتوجه به اینکه اون لینک فقط در یک صحفه بود در یک روز حدود 40 ورودی داد
من خودم فکر می کنم اگر اخرین مطالب یک سایت اس ام اس دار گذاشته بشه بین 500 تا 2 هزار وردی بده البته فقط فکر می کنم !

دادا من میخوام ولی واسه من قیمت رو بالا گفته بودین تو خصوصی

matinpf

Registered User
لایک‌ها
11
دادا من میخوام ولی واسه من قیمت رو بالا گفته بودین تو خصوصی

او ببخشید اون 5 تومن هست نه ریال اشتباه نوشته بودم اگر هنوز مایل هستید بگید تا در اولویت قرار بگیرید

بازم از اشتباهم معزرت می خوام

Last edited:

saeid450

Registered User
لایک‌ها
65
دوست عزیز من در خصوصی قیمتی گفتم که اگر شما می خواستید همون لحظه مال شما بود ولی الان رقابت هست و هر کس پیشنهاد بهتر بده مال اون میشه پس باید از یک قیمت پایین شروع بشه

الانم فعلا با قیمت پایه مال شما البته اگر پیشنهاد بیشتری نبود

دوستان دیگر هم منتظر پیشنهادات بالای 5 ریال هستم

دوست عزیز من برای هر ورودی از وبلاگ شما یک تومان میدم

matinpf

Registered User
لایک‌ها
11
دوست عزیز من برای هر ورودی از وبلاگ شما یک تومان میدم

او ببخشید اون 5 تومن هست نه ریال اشتباه نوشته بودم اگر هنوز مایل هستید بگید تا در اولویت قرار بگیرید

بازم از اشتباهم معزرت می خوام

بالا